בית / חדשות / חדשות כרמיאל / פיצוץ מסתורי של משאית החריד את תושבי השכונות המערביות
חדשות כרמיאל

פיצוץ מסתורי של משאית החריד את תושבי השכונות המערביות

מקור הפיצוץ: משאית שעלתה באש בחניון החנה וסע ליד הכניסה המערבית לכרמיאל. החוקרים הגיעו למסקנה: האירוע – כתוצאה מכשל טכני ולא על רקע פלילי

 

תושבים רבים בשכונת הגליל, גבעת רם ובשכונת הווילות בשכונה המערבית נבהלו אמש (יום שני) קצת אחרי השעה 8 בערב, כאשר פיצוץ עז החריד את שלוותם. מי שיצא החוצה, הבחין בפטריית אש ועשן הבוקעת ממשאית בחניון החנה וסע בכניסה המערבית לכרמיאל.

בעקבות הפיצוץ הוזעקו למקום צוותי כיבוי אש, משטרה ושיטור עירוני. הכבאים השתלטו במהירות על הדליקה שגרמה לנזק כבד למשאית אחת ולנזקים בינוניים עד קלים במשאיות שחנו בקירבה. נהג המשאית שהיה במקום סיפר כי כשהגיע עם הרכב לחניון, בתום יום עבודה מפרך, מספר דקות אחדות לפני הפיצוץ, חש בריח של עשן הבוקע מתא הנהג. הוא הספיק לצאת בזמן לפני שאש החלה להתפשט בתוך התא.

חוקרי המשטרה בשיתוף המוקד העירוני בדקו את ההתרחשות שתועדה במצלמות האבטחה המותקנות במקום והתרשמו כי מדובר בתקלה טכנית שגרמה להתפרצות הדליקה, ולא באירוע על רקע פלילי. גורם המעורה בחקירה מסר לזהר.נט כי "עד מהרה התברר שאין שום חשש למעשה חבלני, הפיצוץ שהבהיל את התושבים היה כתוצאה מכשל טכני, כנראה במערכת החשמל של המשאית. למרבה המזל הנהג קפץ מהמשאית בדיוק בזמן והספיק להתרחק בטרם אירע הפיצוץ".

 

 

שתפו

כתבה מעניינת:

כיבוי אש שריפה תחנת דלק

90% מהשריפות – בגלל מגע אדם

מאות שריפות בשבוע, עבודה מסביב לשעון – כך נראה יום עבודה טיפוסי בתחנת הכיבוי לב …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

SHOP NOW
close-link
//set menu items with childrens to be clickable