בית / תרבות ופנאי / עושים תרבות / פסטיבל המחול – הדור הבא
צילום: יח״צ

פסטיבל המחול – הדור הבא

מההרקדות ועד למופעים המרכזיים, ממופע הזריחה המיוחד ועד לביר גארדן – זה מה שמצפה לנו בפסטיבל הקרוב

מערכת פורטל זהר.נט

אינספור ריקודי הורה נערכו בכרמיאל מאז נערך פסטיבל המחול הראשון בקיץ 1988, כשראש העיר היה ברוך ונגר ז״ל. ראש העיר השני, עדי אלדר המשיך במסורת הפסטיבלים – כל שנה בקיץ (מלבד ב-2006, אז נדחה האירוע לסוכות בשל מלחמת לבנון השניה) וכרמיאל הפכה לבירת מחולות העם של המדינה. השנה, הפסטיבל ה-32, יהיה הראשון של ראש העיר החדש משה קונינסקי. עידן חדש, רעיונות חדשים, אבל אותו פסטיבל מוכר ואהוב, אותה אווירת חג, אותה תחושה שהעיר ערה ובועטת למשך שלושה לילות, ושוב עשרות אלפים יבקרו, ירקדו, יצפו וייהנו.

לרגל הפסטיבל ליקטנו עבורכם את כל האירועים והפעילויות, בצורה מרוכזת. צאו לבלות!

rovesniki יחצ פסטיבל מחול כרמיאל
צילום יח״צ: פסטיבל מחול כרמיאל

אמפיתאטרון

מופע הפתיחה – "דבש בכוורת"
2/7/2019 21:00

המופע המושקע והייחודי מוקדש לשירי כוורת ויצירותיהם של חברי הלהקה.
הרוק המלודי עשיר ההומור של להקת כוורת היווה חלק גדול מחיי רבים מאתנו.
אי אפשר לשמוע את השירים שלהם מבלי להיזכר בכל פעם מחדש בתקופות קסומות בעברינו.
במופע ישולבו אמני זמר, כ- 1,500 רקדנים בשילוב מולטימדיה.
הנחיה ושירה: עידן אלתרמן ואבי גרייניק
אמנים: אלון אלאקצ'יק, מומי לוי, אגם בוחבוט, אסנת זנו מנור, אילן לייבוביץ, ליטל ממן, שירלי לילו, דורון אורן
בימוי: שלמה ממן
הכניסה בתשלום

המופע המרכזי – "אש"
3/7/2019 21:00

רמי קלינשטיין ולהקתו מארחים את עילי בוטנר וילדי החוץ ואת משי קלינשטיין.
מופע מרגש בהשתתפות 500 רקדנים השוזר את שיריו היפים והמיוחדים שהפכו לחלק מפסקול השירה הישראלית. עיבודים חדשים ומרעננים ללהיטיו המוכרים והאהובים שכתב לעצמו ולמבצעים אחרים.
30 שנות קריירה מפוארת בערב אחד: מתנות קטנות, תפוחים ותמרים, עניין של זמן, צעיר לנצח, עוד לא תמו כל פלאיך, בוא, כל מה שתרצי, ועוד…
חוויה מוזיקלית מופלאה ובלתי נשכחת!
בימוי : דגנית רום
הכניסה בתשלום

מופע הנעילה – "כרמיאל 2019"
4/7/2019 21:00

מיטב היצירות המקוריות של הכוראוגרפים המובילים בישראל, ותיקים לצד צעירים במופע שכולו אהבה למחול ולתרבות הישראלית. כ- 2,000 רקדנים ממיטב להקות המחול העממי בישראל ולהקות אורחות מחו"ל. בסיום מפגן זיקוקי דינור.
הנחיה ושירה: גיא זו-ארץ ויעל בר-זוהר
אמנים אורחים: הפרויקט של רביבו, הראל מויאל, אדווה עומר, אורית קמרי
בימוי: שלמה ממן
הכניסה בתשלום

 

היכל התרבות

יום שלישי 2/7/2019
19:00- "MOSAICS-LISZT" הונגריה

להקת הפולקלור הלאומית של הונגריה במופע מחול מרהיב , סוחף , מפולפל ומרגש.
עם 55 רקדנים ונגנים על במה אחת.
במופע בלעדי לפסטיבל מחול כרמיאל.
הכניסה בתשלום

יום רביעי 3/7/2019
11:30- "KATHAK" הודו

הודו קמה לתחיה במופע ריקוד קלאסי צפון הודי, חוויה מהפנטת ועל חושית.
יציבתו האיתנה של גנש הפיל, חוזקו וזעמו של שיוה, הכעס והיופי באופיה הקוטבי של דורגה ושובבותו של קרישנה… כל דמות והקצב של. כל דמות והאופי שלה.
ארוגים בגוונים שונים של תנועות גוף, מוסיקה ותיפופי רגליים מרהיבים.
הרקדנית והיוצרת ראצ'נה ידב, מהמובילות בסגנון הקטאק ולהקתה, בליווי מוסיקאים מובילים בתחומם המגיעים לכרמיאל מדלהי, בירת הודו.
במופע בלעדי לפסטיבל מחול כרמיאל.
הכניסה בתשלום

יום רביעי 3/7/2019
15:30- "ALBA" – להקת קומפס – הפלמנקו הישראלי

דרמה של נשים בספרד של תחילת המאה ה-.20
לאחר הלווית אבי המשפחה, כופה אלמנתו, ברנרדה אלבה, על חמש בנותיה לא לצאת מהבית במשך שמונה שנים, כאות אבל, כבוד וצניעות. ארוסה של הבת הבכירה מתגלה כמאהבה של הבת הצעירה והמרדנית- מתכון בטוח לסיפור מטלטל בעל סוף טרגי.
המופע מלווה ביצירותיהם המוזיקליות של: מוצארט, באך, ויולדי, סן-סאנס, דה פאייה, פיאצולה, שופן, ארבו פארט ושירה גרגוריאנית.
יצירת חובה לכל שוחר תרבות על פי "בית ברנרדה אלבה" מאת פדריקו גרסיה לורקה.
כוראוגרפיה: JAVIER LATORRE
אמנית אורחת: סילביה דוראן
קריינות: גילה אלמגור
רקדנים/ות: מיכל נתן, סלביה דוראן, ולדה וסט, איבליסה ברטינז גונזלס, גראו קבררה קאודרדו, מורן רון, אילת שחר, מאיה שני פלנבאום.
הכניסה בתשלום

יום רביעי 3/7/2019
19:00- "מחול עוטף עולם"

מופע מחול מרהיב של להקות פולקלור מרחבי העולם – מקסיקו, סרביה, גאורגיה, רוסיה וברזיל. בשיתוף מעט"ף – המרכז הישראלי לחילופי תרבות עממית ופולקלור.
הכניסה בתשלום

יום חמישי 4/7/2019
11:30- בארי אבידן- מפלאי בארי

הפקה מקורית לפסטיבל מחול כרמיאל.
מיטב יצירותיו של באי אבידן מבכירי הכוראוגרפים ומעצב תלבושות למחול ישראלי לבמה .מחול ישראלי במיטבו מבוצע ע"י כ- 400 רקדנים מלהקות המחול בארץ.
הכניסה בתשלום

יום חמישי 4/7/2019
15:30- "ROVESNIKI"

האנסמבל רובסניקי להקת הפולקלור הייצוגית של משרד התרבות החינוך והמדע, הפדרציה הרוסית. זכתה במדליית הזהב של קרן השלום ופרסים בתחרויות בעולם ובפסטיבלים של אונסק"ו. לראשונה בישראל ובלעדי בפסטיבל מחול כרמיאל, מופע מהפנט וססגוני המפאר את המחול העממי הרוסי.
במופע בלעדי לפסטיבל מחול כרמיאל.
הכניסה בתשלום

יום חמישי 4/7/2019
19:00- "BODIOGRAPHY" מריה קרוזו – מחול מודרני פיטסבורג
CONTEMPORARY BALLET

המנהלת האמנותית והכוריאוגרפית מריה קארוזו תבצע אוסף של יצירות שזכו לשבחי הביקורת בארה"ב בפסטיבל מחול כרמיאל ב- 2019, כולל אחת היצירות הבולטות ביותר שלה "דלתות וחלונות". כאחת מהכוריאוגרפיות המובילות במחול העכשווי של ארה"ב, קארוזו תוביל את הלהקה בסגנון הכוריאוגרפי המגוון שלה, המשתרע מבלט ועד אוצר תנועתי מודרני ועכשווי. תצוגה אתלטית וחדשנית של כוח פיזי ויופי. קארוזו ואמניה ייקח אותנו למסע של האנושות והאנושי בריקוד. מסע שחוצה את הזמן והחלל כאשר התנועה לוקחת אותנו דרך דלתות וחלונות לממדים חדשים, חוויות חדשות, ומציעה תובנות חדשות ליחסים ולחיבור האנושי. המסמלים הצצה אל העבר, מבט אל העתיד.
הכניסה בתשלום

תערוכת המחול הישראלי
התערוכה תוצג בלובי היכל התרבות בשלושת ימי הפסטיבל.

יוזמת: עליזה רונן
מפיק והיסטוריון: יואב סידי
אוצר: סולומון לבייב
יעוץ אמנותי: פנינה טולדנו ומלכה ברקן
מנהל פרויקט: אלכס הובר

אצטדיון עירוני

יום שלישי 2/7/2019
18:00 "חי" – כרמיאל רוקדת

פסטיבל מחול כרמיאל יפתח במופע ססגוני של להקות המחול הכרמיאליות.
המופע יכלול מיטב ריקודים בסגנונות שונים ומגוונים מהמחול העממי ועד היפ-פופ וברייקדאנס.
הנחיה: אורנה דץ
הכניסה חופשית

"זמן סיפור"- תחרות המחול העכשווי
23:55 2/7/2019

הכוריאוגרף היוצר מביא את עולמו הפנימי, את ניסיונו, את החוויות שצבר בדרך, אל יצירותיו מלאות הדמיון המספרות בתנועה את סיפורו האישי.
מפיקה: יהודית דביר נבון
הנחיה: אבנר נעים
הכניסה חופשית

יש לי ציפור קטנה בלב

רביעי 3/7/2019 18:00
להקות הותיקים

יצירות מחול חדשות על פי שיריו של הזמר והיוצר יגאל בשן שהפכו לנכסי צאן ברזל.

הנחיה ושירה: אהרון פררה
הכניסה חופשית

תחרות הכוריאוגרפיה
23:55 3/7/2019

תחרות הכוריאוגרפיה של להקות המחול הישראלי ע"ש אייל בן יהושע ז"ל, בהשתתפות מיטב להקות המחול בישראל בנושא: "אחדות בישראל" וההשפעה של המחול האתני על הפולקלור הישראלי.
התחרות השנה מתחדשת ומהיום גם הקהל משפיע – מוקדי שיפוט ארציים והצבעות הקהל.
ניתן להצביע על תואר חביב הקהל ברשתות החברתיות- פייסבוק ואינסטגרם
מוקדי שיפוט בערים בהן מגיעות הלהקות המשתתפות בתחרות
הנחיה: מיכל אמדורסקי
הכניסה חופשית

מופע זריחה- "אורות"
3/7/2019 04:30

חדש בפסטיבל מחול כרמיאל: מופע זריחה. אברהם טל במופע מלא בין יום שלישי לרביעי בשעה 4:30 לפנות בוקר
הכניסה חופשית

"סבא הורה"- מופע האפרוחים
18:00 4/7/2019

המופע נוצר בהשראת ספר הילדים "סבא הורה" הנכתב לזכרו של היוצר יונתן גבאי ז"ל ומוקדש לדור המייסדים של ריקודי העם בישראל.
כ-1200 רקדני להקות "האפרוחים" במופע צבעוני ומרהיב המעלה לבמה את מיטב ריקודי העם הקלאסיים ומחבר את דור רקדני העבר לדור רקדני העתיד.
הנחיה ושירה: טוביה צפיר
מפיק: ליאור תבורי
כתיבה: עדי גבאי- לב
הכניסה חופשית

"הקול נשאר במשפחה" – משפחת מנדל שרה ומספרת
23:55 4/7/2019

מופע מוסיקלי מרגש מצחיק ונוסטלגי על משפחה מיוחדת במינה ששרה את השירים הכי יפים – "היום היום", "מסביב למדורה", "האיש מן הבקעה", "אדם צובר זיכרונות" ועוד.
סיפורה של משפחת מנדל – ראובני. הכל מתחיל אי שם בתחילת שנות ה-70, עת נפגשו יענקל'ה מנדל ודורית ראובני על ספסלי האוטובוס של להקת פיקוד המרכז. הוא כמצחיקן של הלהקה והיא הסולנית. לזוג נולדו שלושה ילדים שבכולם יש את הניצוץ האמנותי.

המופע משלב שירה בציבור.
הכניסה חופשית

 

היכל הספורט

"תחרות היצירה בריקודי עם"
3/7/2019 14:00

התחרות המסורתית לריקודי עם ביחד עם מיטב היוצרים והמדריכים בישראל.
ניהול אמנותי: גדי ביטון
הפקה: דנה גרוסקי, יגאל טריקי, גלית שם טוב, נטע דרור, עידן סופר, קרן אור
הנחיה: מיכל אמדורסקי

"100 אחוז אמנות"
3/7/2019 17:00

מופע מרגש של אינטראקציה ואינטגרציה! מופע ייחודי המשלב רקדנים עם צרכים מיוחדים.
הנחייה: אבנר נעים
בימוי: שלמה ממן
הפקה: חיה קרואני
זמרת אורחת: אדווה עומר
אומנים אורחים: ג'יל ואמנון דמתי "שני עולמות"
הכניסה בתשלום

"קסם נעורים"
4/7/2019 18:30

רקדני להקות הנעורים בארץ במיטב היצירות פרי 2019.
מפיק: בני הרוש
הכניסה בתשלום

 

מרכז ברוך

טקס פרסי המחול הישראלי
2.7.19 19:00

טקס פרסי המחול הינו מוקד מקצועי, שמעניק מדי שנה פרסים למובילי דעה ולמשפיעים על תחום המחול הישראלי לגווניו.
השנה יוענקו בטקס פרסים לשני תחומי מחול: ריקודי עם ומחול ישראלי לבמה.
ועדה אמנותית ריקודי עם: גיל אקרמן, ליאור כהן, ברכי זיידרמן, כרמי כרמלה
צוות שיפוט ריקודי עם: דני בן שלום, יגאל טריקי, מיקי חייקין, שני עשור, איל בר קימא
ועדה אמנותית מחול ישראלי לבמה: מעיין מנור, איתמר צוקרמן, רוני אשכנזי, דסי שחר
צוות שיפוט מחול ישראלי לבמה: אורן הללי, אלי מזרחי, הילה קובריגו פנחסי, רונית רונן, סגיב כהן
הנחיה: אנה ארונוב.
אירוע למוזמנים בלבד

"הפרח בגני"- מיצירותיו של יוני רועה
3/7/2019 15:30

מופע אינטראקטיבי המפעיל את הקהל בשירה בציבור בין מקבצי הריקודים.
המופע מוקדש לזכרו של אבי מרקוביץ' ז"ל, מנהל רשת המתנ"סים בעיר במשך שנים רבות, שהיה מאוהבי המחול והזמר הישראלי.
ניהול אמנותי ובימוי: דדו קראוס
תיאום הפקה: עליזה רוזן
הנחיה ושירה: יוני רועה
כניסה בתשלום

להקת רוסלקה – מופע חו"ל
3/7/2019 19:00

מפגש בין פולקלור ישראלי ואוקראיני. מפגש מלא שמחה ואור, דו שיח אמנותי המגשר בין תרבויות. פולקלור אוקראיני ופולקלור ישראלי נפגשים בוויניפג קנדה במופע ססגוני, מלא תקווה.
הכניסה בתשלום

שעטנז'
4.7.19 15:00

מחול אתני עכשווי. אומנים אורחים והנחייה: מעיין בוקריס, דניאל ברזילי בוגרי ה"כוכב הבא".
בהשתתפות להקות: צבעי מחול חדרה, ייצוגית משגב, הורה רעים חולון, ייצוגית גבעתיים, כרמי מחול כרמיאל, דוליארט שוהם, אור למחול יבנה, אורות הבמה מבשרת ציון, שבעת הכוכבים הרצליה, בנג'י רמלה, חולית באר שבע והורה אביב פרדס חנה.
בימוי וניהול אמנותי: איציק כהן
הפקה: חן לשר
הכניסה בתשלום

 

מתחמי בילוי

Beer Garden – בירה&מוסיקה חיה

חדש בפסטיבל המחול – מתחם בירה והופעות. מתחם דשה עליון סמוך למתנ"ס מרכז.  5 סוגי בירה מהחבית של מבשלת הגיבור, גאוות הבירה המקומית של כרמיאל, דוכן נקניקיות בירה כמיטב המסורת. רכישת אלכוהול מעל גיל 18 ומותנית בהצגת ת.ז בלבד.

שלישי 2.7
הג'אם מ"הפינה של בן" מגיע לפסטיבל המחול, מוזיקאים/יות מכרמיאל והאזור בתחומים מקוריים וגרסאות כיסוי.

רביעי 3.7
בירה ונשירה עם מעיין כהני על הפסנתר ועודד כהן בשירה וגיטרה.

חמישי 4.3
די ג'יי רוני וטנר (הקונטרולר) בערב אלקטרוני, מאלקטרו אתני ועד טכנו.

הכניסה חופשית מגיל 18+ בהצגת ת.ז

מתחם הירידים

דוכני סדקית ומזון שלל טעמים וריחות של מאכלים מכל העמים, דוכני ביגוד, הנעלה, תשיטים , אקססוריז ועוד… שלושה ימים ולילות ברצף.
מתחם מתקנים מתנפחים ופעילות לילדים, מתקני לונה פארק ו7 מימד.
יום חמישי 4/7 בשעות 19:30 ו- 20:45 יתקיים מופע קרקס המשלבים ג'נגלינג, אש ולהטוטים.
הכניסה חופשית.

מתחם הנוער

מסיבות נוער. D.J לתוך הלילה בכל ערב בשלושת ימי הפסטיבל החל מהשעה 23:55
הכניסה לבני נוער תושבי כרמיאל בלבד!
מתחם הילדים והנוער (סמוך לבריכה הקייצית)
כניסה חופשית.

הרקדות

הלב הפועם של הפסטיבל.
הרקדות ללא הפסקה – לפי תכנית בניהולו האומנותי של ירון כרמל בשיתוף ארגון המרקידים והיוצרים.

ההרקדות פונות לקהל הרחב ובהן תוכן מגוון ועשיר: הרקדות מרכזיות, נוסטלגיה, אמצע הדרך, נשים (ייעודי לנשים דתיות), כסאות גלגלים, הפעלות הורים-ילדים ועוד.
בכל הרקדות היום משולב תוכן בנושא מסוים: מחווה ללהקות הצבאיות, הרקדה משירי נעמי שמר, הסיפור מאחורי השיר או הריקוד, ים-תיכוני ועוד.
בנוסף, ביום רביעי במרתון המרכזי – יצטרפו להרקדה כל להקות במחול בפסטיבל (אחרי המופע באמפי). הלהקות יקבלו מראש רשימה של 10 ריקודי מתחילים, ויצטרפו להרקדה בחגיגה המונית של רקדנים וצבעים.

יום שלישי 2/7/2019

מגרשי הטניס

"לא אהבתי די" הרקדת פתיחה- הפקה: אילן סויסה
18:00 בליווי תזמורת, מייסדי התחום ולהקות מחול – ירון כרמל, משה פנקס
19:00 הרקדת פתיחה- אילן סויסה, רוית ר.מ
"קיץ על העיר" מרתון לילה- הפקה: אבי אמסלם
23:55 דדה לוסקי, יואב בשן
01:00 חיים מילשטיין ואלעד פרל
02:00 יגאל טריקי ומוטי מזרוק
03:00 אבי אמסלם, אורפז פורגס חלוה, שמעון ורד
04:00 יוסי נקב, עופר אלפסי ורוית ר.מ.
05:00 רועי פרידמן, אושרת סולומון לופו

אולם הספורט מתנ"ס

"אישה וגם ילדה" הרקדת פתיחה לנשים – הפקה: מיכל אפק
18:00-20:30 מיכל אפק, ג'קי רוזנפלד, אסנת ליכטמן, לילך שמואלי, כרמית שימקו
"רב ברכות" מרתון נוסטלגיה בדגש ריקודי ראשונים, בהשתתפות התזמורת לריקודי עם של עמוס אלוני-
הפקה: ליאור כהן
23:55 יואב סידי
01:00 ירון כרמל
02:00 פנינה קליין
03:00 מיכל בכר
04:00 יעל יעקובי

אולם הספורט הורוביץ

"תגידי לי אישה" מרתון נשים- הפקה: שלומית נגר
23:55-05:00 שלומית נגר, אביבית רוזנברג, אורלי שמש, אושרת סולומון לופו,
קרן אור, שולה שבח, חיה שיפמן, רותי ויינברגר

יום רביעי 3/7/2019

מגרשי טניס

"ילדיסקו" / "כמו גלגל" – הפקה: יגאל טריקי
18:00 הרקדת הורים וילדים –
לוי בר גיל, יגאל טריקי ונורית שמעוני, גלית שם טוב
19:00 "כמו גלגל"- הרקדת גלגלים – לאה הדדי, עדי וציפי אתירם
"בלילות הקיץ החמים"- הפקה: אייל עוזרי
23:10 אייל עוזרי, גליה בוארון
23:55 זאב ניסים, מימי קוגן
01:00 יעל טויטו, בועז כהן
02:00 יענקל'ה זיו, עופר צופי
03:00 ירון כרמל, אלמוג בן עמי
04:00 אילן סויסה, הילה מוקדסי

אולם מופת

הרקדות ללא הפסקה – הפקה: הילה מוקדסי
11:30 "נורמלי"- סדרת יוצר מיכאל ברזילי- אלמוג בן עמי
12:30 "ים תיכון"- פאנל והרקדה עם מושיקו הלוי, מרקידים: מיכל בכר, אייל קרבלניק
14:30 "ראפ תימני"- סדרת יוצר ישראל יעקובי בטעמים תימניים – מיכל בכר, אייל קרבלניק
15:30 "אור חדש" הרקדות עיוורים – יוסי תפילין
16:30 "היינו שניים" זוגות פופולריים – דב אורבך
18:00 "לנצח צעירים"- צעירים וצעירים ברוחם. מעגלים ושורות.-
הילה מוקדסי, מיכאל ברזילי
23:55 ריקודי עמים- מפיק: אשר וייצמן, מרקידים: יהודה בן הרוש, ארנונה מזרחי

אולם הספורט הורוביץ

10:00 מעגלים לבוקר מכל הזמנים – רועי פרידמן
11:00 ריקודי עם מתוך פסטיבלי זמר ואירויזיונים – אורלי סיוון ונטע פן מישאלי
12:00 "טאקללי" שורות – אלמוג בן עמי, עילאי ספיזיאק ואייל אליהו
14:00 תחרות היצירה בריקודי עם
100%17:00 אמנות
19:30 היוצר הצעיר – עילאי ספיזיאק
"אישה על החוף" מרתון נשים- הפקה: רותי בן דוד
23:55- 05:00 מרקידות- רותי בן דוד, ליאורה נשלי, אסתי דרורי, דנה שמיל, רותי גלבר, אביטל חוברה, הגר לבנטל ורוני גרינבאום

אולם הספורט מתנ"ס

הרקדות ללא הפסקה- הפקה: יוסי מיארה
11:00 זוגות מתחלפים – "עוד מעט" – ירון מישר
12:30 אמצע הדרך שנות ה- 80 וה- 90 – "לכו נרננה" – איילת בוקאי ושמעון ורד
14:00 אמצע הדרך שנות ה 2000 – "כל הכח" – אורי אקווה, דני נוה
15:00 חסידי/ מקורות – "הבעל שם טוב" – חיים שטריקברגר וחיים צמח
17:00 שבת זוגות – "מה שבנינו" – זאב ניסים ומאיר דהן
19:00 להיטים לוהטים מעגלים + זוגות – "סלחי לי ילדה" –
יוסי מיארה ועופר צופי
"ציון תמתי"- מרתון נוסטלגיה- הפקה: ינאי ריין
23:00 ינאי ריין
23:55 גילה פז ושמעון ורד
01:00 אבי אמסלם
02:00 ענת אביב ויגאל טריקי
03:00 אייל עוזרי
04:00 ינאי ריין וחיים שטריקרברג

יום חמישי 4/7/2019

מגרשי הטניס

"יש שם במה" – הפקה: עדי וציפי אתירם
18:30 הרקדות הורים וילדים – עדי וציפי אתירם
19:30 הרקדה מסכמת – ירון כרמל, גדי ביטון ואילן סויסה
"ערב קיץ ויונים"- מרתון לילה- הפקה: אילן סויסה
23:55 פנינה קליין ומירי אקוני
01:00 מצעד הריקודים העולמי- ירון כרמל
02:30 גדי ביטון, תמיר שרצר
04:00 דרור דוידי, עופר אלפסי, יורם ששון
05:00 שיגעון של הרקדת סיום
23:55 "מצעד ריקודי העם הבינלאומי השנתי"
הרקת השיא של הפסטיבל, נרקוד את להיטי 2018-2019 על פי הדירוג שלכם ובהשתתפות זמרים אורחים.
עשרות אלפי רוקדים מהארץ ומהעולם יצביעו אינטרנטית לריקודים האהובים עליהם במעגל, בזוגות ובשורות.

אולם מופת

10:00 בוגרי הקורסים – יגאל טריקי, גלית שם טוב ובוגרי הקורס
11:30 שורות – "אגו" – מוטי מרזוק והדרי ג'יבלי
13:00 סדנת יוצר יענקל'ה זיו, דקל פאנל והרקדה – "הורה חפר" –
מפיק: יואב סידי, מנחה: רינה מאיר
15:00 סדנה לריקודי עמים – "וולפוצה" – אשר ויצמן, יהודה בן הרוש,
ארנונה מזרחי
17:00 טיול בארץ ישראל מעלים+ זוגות חצאי שעות – "ישראל היפה" –
רן גולן, רייצ'ל כהן
19:00 יה-ביט – מייסדת שיטת יה-ביט המאסטרית לילך נמזר
23:55 הרקדת זוגות לנשים- ענת אביב, כרמית שימקו, אתי ביטון

אולם הספורט מתנ"ס

"כרמיאל רוקדת"- הפקה: ענת אביב
11:00 סדנה לריקודים נשכחים – יואב סידי
12:30 זוגות – "זה בזו נביט" – ניסים בן עמי וענת אביב
14:30 רוקדים ויקטור גבאי זוגות+ מעגלים – "גבול הים האחר" –
אילן סויסה, הנחיה: אבנר נעים
16:00 רוקדים אלי רונן זוגות+ מעגלים – ענת אביב, הנחיה: אבנר נעים
הרקדות נשים – "אישה שלי" – הפקה: רויטל גולן
17:00-21:00 מיכל בכר, יוליה מיכאליין, חגית פוקס, אתי מעודה, טל סלם, מזלית חצרוני, אתי ביטון, רויטל גולן

מרתון נוסטלגיה

הפקה: פנינה קליין
ריקודי אמצע הדרך – "גן השיקמים"
23:55 אלעד שטמר
01:00 הילה מנחם
02:00 יאיר בינו, ציון סהר
03:00 יאיר הראל
04:00 דוד פפרקורן ואייל קרבלינק
05:00 יואב סידי

אולם הספורט הורוביץ

"כרמיאל רוקדת" – הפקה מירי אקוני
10:30 השתלמות ריקודי התחרות – מירי אקוני, יגאל טריקי
12:00 בקצב ההורה – הזאבים בפעולה – תמיר שרצר, ורדית חדד
13:30 טברנה יוונית – דיוניסיס תאודור- בוזוקי ושירה, איציק צארים- פסנתר חשמלי ולופר מקצבים – מימי קוגן ומנחה אבנר נעים
15:00 "דבקה מדבקת" – יעל יעקבי אידי גריננבלט, חיים צמח
17:00 בצעד תמני – הילה מנחם ומוטי מנחם
19:15 "בוא איתי אל הגליל" – הצעדה ליצירתנו המגוונת של סדי עמישי.
הפקה: עליזה רוזן ויואב סידי. כוראוגרפיה: דדו קראוס
שירה: יסמין גמליאל הנחיה: אמוץ ברוטמן
גב אל גב – הפקה: דדה לוסקי
02:00 אושרת סולומון לופו, דדה לוסקי ונדב נתן
03:00 עופר צופי ואורלי שמש
04:00 מוטי מרזוק

שירה בציבור

פינת גמליאל- רחבת מתנ"ס מרכז
שירה בציבור בכל לילה ברחבת מתנ"ס מרכז בין השעות 02:00 עד 05:00
אליהו גמליאל (1924-2013) מלחין ומוזיקאי, נגן ובונה חלילי רועים, אנציקלופדיה של הזמר העברי, איש ידיעת הארץ, רקדן מדריך ויוצר ריקודי עם מעמודי התווך של תנועת ריקודי העם הישראלית. היה מורה למוסיקה בקונסרבטוריון חיפה.
כאן, ב"פינת גמליאל" קיבץ סביבו נגנים ואוהבי זמר עברי, מיומו הראשון של הפסטיבל, למסורת של נגינה ושירה בליווי חליליו ותופיו, מתובלים בסיפורים ובקטעי הומור, בכל ערב מערבי הפסטיבל באשמורת אחרונה. אחרי לכתו בשנת 2013 החליטו חבריו ל"פינה" להמשיך את המסורת שייסד, וכך בכל אחד מלילות הפסטיבל באשמורת אחרונה באים ומתקבצים לשיר ולנגן עד עלות השחר.
זמרות אורחות: יסמין וסמדר גמליאל.

שתפו

כתבה מעניינת:

בובות תיאטרון - יצירה של האומנית עירית שלו

אומנים בגילון וצורית פותחים את בתיהם בפסטיבל האביב

מערכת זהר הצפון בישובים צורית וגילון הממוקמים על הר גילון במועצה האזורית משגב, ליד כרמיאל, …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

SHOP NOW
close-link
//set menu items with childrens to be clickable