בית / Uncategorized / פתאום, כך משום מקום, מופיע לו שוב הכעס

פתאום, כך משום מקום, מופיע לו שוב הכעס

בזמן האחרון אני מוצאת את עצמי יותר ויותר כועסת. ואני לא מבינה למה.  למה מפריעים לי התורים הארוכים בסניף הדואר המרכזי בכרמיאל? ולמה אני מתעצבנת כשפחי הזבל מלאים ולעיריה לא ממש איכפת? ולמה אני כועסת כשבת משפחתי לוקחת את הכוח שניתן לה ומנצלת אותו לרעה?

הרי בעבר בחרתי לא להתעצבן – לזרום. וכשאני נתקלת במחסום, למצוא דרך לעקוף אותו, או לוותר על מה שרציתי לעשות כרגע, מתוך אמונה שהכל לטובתי הגבוהה וברגע המתאים אוכל לעבור כל מחסום. ותוך כדי המחשבות האלו, הגיע הזמן להתעסק עם הפרטים הקטנים של איך אני מגיעה בסופ”ש לקרית ענבים ואיך אני חוזרת משם הביתה. ופתאום כאילו הכל מתפרק לי מול העיניים.

היה לי מראש ברור שהדרך לא קלה, אבל גם ידעתי שתמיד אמצא תשובה, לכל תקלה והתקלות הגיעו בבום שכזה, שלרגע שאלתי את עצמי, אולי אני פשוט צריכה להניח לזה, אם זה כל כך לא פשוט להגיע ולצאת משם. אבל כל-כך רציתי, כל-כך חיכיתי לסדנא הזאת, אני יודעת, שהיא תעזור לי להשמיע את קולי, גם בתחומים, בהם אני עד עכשיו לא מעזה לגעת, אז  שכך בקלות אוותר עליה? לא!!! ואז כמובן הכל הסתדר ובקלי קלות.  עבודת ריפוי במעגל באמצעות קול ותנועה, מחכה לי. כל כך שמחה לקראתה.

ולכעס על העירייה, על זלזול בצלע החלשה, על ניצול כוח כדי לאגור כוח, הביא איתו בסופו של דבר לרצון להתאחד ולעשות משהו למען תושבי השכונה שלנו, ותוך כדי הקמנו לנו קבוצה קטנה של נשים שהולכות לפעמים כך “סתם” כדי לנוע ולהניע ותוך כדי הליכה לשחרר את מה שרוצה לצאת, לאמן לא רק את שרירי הגוף, אלא גם את היכול להקשיב, להקשיב באמת. לפעמים אנחנו גם הולכות כדי להזיע, כדי להפעיל שרירים רדומים, כדי לחוש את האדמה מתחת לרגלינו, כדי לייצב ולעצב את ההליכה, לעשות אותה לאפשרית, לקלה ולמהנה.

בחלום שלנו אנחנו רוצות להקים מועדון בשכונה, שיתקיימו בו כל מיני פעילויות לרווחתם של כל תושבי השכונה ובעיקר קשישיה. וכמו כל חלום, אנחנו קודם כל רוצות לחלום אותו, לתת לו לשקוע בנו ואז כשיהיה לנו ברור מה בדיוק אנחנו רוצות בו, נוכל  להתקדם למימושו.

שתפו

כתבה מעניינת:

קריספיתה צילום נורית פלד-min

על קריספיתה שמעתם?

על פיתות טחינה כבר שמעתם? קבלו את הקריספיתה! חברת אחוה, יצרנית הטחינה, בשיתוף אורן בקר ונורית …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

SHOP NOW
close-link
//set menu items with childrens to be clickable