ראש העיר משה קונינסקי וסגנו פנחס סירוקה ביחד עם יו״ר ועדת הכספים משה גפני
ראש העיר משה קונינסקי וסגנו פנחס סירוקה ביחד עם יו״ר ועדת הכספים משה גפני. צילום דוברות העירייה

פתח לתקווה? בכנסת ידונו באפליית כרמיאל בנושא הטבות המס

שתפו

בפגישה בכנסת בין יו״ר ועדת הכספים משה גפני לבין ראש העיר כרמיאל וסגנו סוכם על הקמת ועדה שתבחן מחדש את נושא הגדלת הטבת המס לכרמיאל

גם זה יעניין אתכם בפורטל זהר.נט:

מערכת פורטל זהר.נט

יו"ר ועדת הכספים בכנסת ח"כ הרב משה גפני יקים צוות שידון באפליית העיר כרמיאל משאר הרשויות באזור.

סיכום על כך הושג בפגישה בכנסת שקיים ראש העיר כרמיאל משה קונינסקי עם יו"ר ועדת הכספים ח"כ הרב משה גפני. כמו כן, סוכם בפגישה ובתמיכת יו"ר הקואליציה ח"כ מיקי זוהר ומרכז הקואליציה בוועדת הכספים ח"כ אופיר כץ , על כך שתכונן ועדה שתבחן את נושא הטבות המס בפריפריה שתפעל לתיקון אפלייתה של כרמיאל ביחס לרשויות אחרות.

כזכור, לאחר שכרמיאל נשארה מחוץ לרשימת היישובים שייהנו מהגדלת הטבות המס מ-7% ל-12% הקים ראש העיר מטה מאבק משותף במטרה להיאבק בהחלטה. לדבריו, ״אנחנו חייבים לעצור את ההגירה השלילית של צעירים מהעיר ולייצר כמה שיותר מקומות תעסוקה בעיר ובהצעת החוק טרם השינוי, וכפי שפרסמה הועדה בתקשורת, צוין כי מטרתה 'לעצור הגירה שלילית של אזרחים יציבים כלכלית לערים צמודות הזוכות להטבות המס גבוהות יותר״.

קונינסקי ציין לאחר הפגישה: ״אני מודה לידידי יו"ר ועדת הכספים ידידי הרב גפני… ומודה מאוד לידידיי חברי סיעת הליכוד בוועדת הכספים ובראשם ח"כ אופיר כץ המשמש כמרכז הקואליציה בוועדת הכספים וליו"ר הקואליציה ח"כ מיקי זהר על תמיכתם בבקשתי לכינון ועדה שתבחן את נושא הטבות המס בפריפרייה שאף תפעל לתיקון עיוותים לכרמיאל אל מול רשויות אחרות. אפשר לומר שיצאנו לדרך!" כמו כן הודה לסגן ראש העיר פנחס סירוקה ולחברי סניף הליכוד בעיר אבי פלדמן, אבי דמתי ויורם עוקשי על ההירתמות למאמץ ואמר: "רק יחד בשילוב ידיים נחזק את כרמיאל!

כתבה מעניינת:

כרטיס אשראי ומחשב. צילום להמחשה

סליקת כרטיסי אשראי בנייד

שתפומערכת פורטל זהר.נט יותר ויותר אנשים היום רוכשים באמצעות כרטיסי אשראי. אם פעם היינו חייבים …


תגובה אחת

  1. ראש העיר הזה רק מבטיח.ולא מקיים כלום בעיר הזאת עדיף ליהיות תושב שרק יתלוננו ממש בושה שבעירית כרמיאל עובדים המון תושבי חוץ ופחות צעירים מכרמיאל.
    למי שצריך לעזור באמת לא עוזרים.
    חבל שראש העיר לא מנהל פה כלום וכולם עובדי קבלן ולא מתעמי תקציב אלה מי שיותר קרוב לצלחת. או בן של עובד עירייה תתחילו ךקבל צעירים תושבי העיר בעלי משפחות וילדים שכן זקוקים לביטחון והשקט הנפשי והכללכלי. אולי משה ראש העיר באמת יעשה משהו כי רק בפייסבוק אפשר לדבר איתו.בושה לעיר חבל שמשה ראש העיר לא מיתיחס לתושבי העיר כמו עדי אלדר כי היה הכפת לו כעת המצב מפשיל עוד יותר שלא תושב העיר ביכלל מנהל אותה מנהלים משבילו

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.