בית / חדשות / ספורט / כדורגל / ציון טויטו מסכם עונה
ציון טויטו מסכם עונה
ציון טויטו מסכם עונה

ציון טויטו מסכם עונה

שתפו

יו"ר כרמיאל מסכם את עונת 2015/16 שזה עתה הסתיימה עם תחושה טובה ועם מבט וצפייה לעבר העונה הבאה: "נתחזק לקראת העונה הבאה, אבל קודם עלינו לסיים עם תשלומי העונה"

מאת אמיר שיבי

יו"ר מועדון ספורט כרמיאל, ציון טויטו ומי שמלווה את הקבוצה שנים עוד טרם לאיחוד בשמה הקודם בית"ר צפת, מסכם את העונה הנוכחית בשביעות רצון. אומנם בשישי האחרון הקבוצה הפסידה במשחק על תואר הקבוצה ההוגנת בהארכה אך בשורה התחתונה, מאז מינויו של אילן סויסה לתפקיד, הקבוצה במגמת שיפור, אותה מקווה טויטו להמשיך גם בעונה הבאה.

"היינו צריכים לעשות שינוי למרות שלא היה לי קל לסיים את ההתקשרות עם בוזורגי שאני מעריך מאוד מקצועית", משחזר טויטו את ההחלטה למנות את אילן סויסה, הקפטן דאז למאמן: "אילן ואני מכירים כבר שנים רבות, הרבה לפני שהבאתי אותו לבית"ר צפת ולאחר האיחוד לכרמיאל צפת, יש לנו אלפי שעות של כדורגל ביחד ואני מאוד אוהב את היסודיות שלו, אני בטוח שאילן יגיע רחוק כמאמן, ומקווה מאוד שייקח את הקבוצה קדימה".

טויטו לא מסתיר את שביעות רצונו מהיכולת בישורת האחרונה של העונה: "אספנו נקודות חשובות והפכנו את המגרש הביתי שלנו לסוג של מבצר, ככה שלא באמת הסתבכנו בקרבות ההישרדות וזה דבר חיובי. נכון, יכול להיות שאם היינו עושים את זה קודם היינו מוצאים את עצמנו גבוה יותר בטבלה אבל בשורה התחתונה אני מרוצה".

בשנים האחרונות הקבוצה מקדמת שחקנים צעירים ומהווה מעין קרש קפיצה עבורם, ליו"ר אין שום בעיה עם זה: "צריך להבין שאין לנו תקציב גדול, אנחנו מתנהלים עם תקציב שפוי ולכן לא יכולים להנחית כאן כוכבים. כל הזמן אנחנו עם יד על הדופק, מאתרים שחקנים עם פוטנציאל שמסיימים גיל נוער או לא מצאו את מקומם בקבוצות בליגות בכירות יותר וזקוקים לדקות משחק, אנחנו נהנים משחקנים טובים והם נהנים מהבמה. כמובן שהייתי שמח להשאיר אותם יותר זמן בקבוצה ושייקחו אותנו קדימה, אבל זה עניין של כסף".

אם כבר כסף, טויטו התייחס גם לעבודה עם הרשות המקומית: "יש לקבוצה יחסים טובים עם הרשות, הם מבינים שקבוצת הכדורגל חשובה לעיר וחשובה לנוער המקומי, כמובן שנשמח לגידול תקציבי, כל הזמן אנחנו משוחחים וקיימת בינינו הבנה הדדית, זה חשוב. יחד עם זאת, אנחנו עדיין ממתינים לתרומה שראש העיר עדי אלדר הבטיח לקבוצה בסך 200,000 ש"ח, זה גורם לנו לאיחור של שלושה חודשים במשכורות. ללא הכסף הזה העתיד הקבוצה בספק. אך אני סבור ובטח כי רינה גרינברג תעמוד לצידנו כתמיד, וגם ראש העיר עדי אלדר המבין את חשיבות הקבוצה יסייע כמו תמיד".

לקראת העונה הבאה טויטו מבהיר: "אנחנו כבר חושבים ובוחנים אופציות, בוחנים איפה לחזק ועל-ידי מי. אני מקווה שנמשיך מאיפה שעצרנו העונה – אם נדע להשאיר את הנקודות בבית ולעלות מדרגה במשחקי החוץ נהיה בעונה הבאה בצמרת הגבוהה. המטרה שלנו ברורה – כל שנה אנחנו רוצים להיות טובים יותר מהעונה החולפת ולכן אנחנו נתחזק לקראת העונה הבאה, אבל קודם כל עלינו לסיים עם תשלומי העונה" סיכם היו"ר.

כתבה מעניינת:

הפועל עירוני כרמיאל צילום ענאן עמאשה

ניצחון גדול ושער ענק להפועל עירוני כרמיאל

שתפו 2:1 לכרמיאל מול אבו סנאן בחוץ והמירוץ בצמרת נשאר פתוח עד לרגעי ההכרעה. צפו …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.