ציון טויטו: "מרוצה מהשיפור בקבוצה"

שתפו

למרות התבוסה הלא נעימה בהרצליה, יו"ר מ.ס כרמיאל מאמין ביכולת של השחקנים והמאמן לחזור ולהפגין יכולת טובה

מאת אמיר שיבי

במועדון ספורט כרמיאל התאוששו מההפסד הלא נעים במחזור הקודם 5:1 להרצליה וזאת לאחר שהקבוצה הוליכה 1:0, ונמצאים עם הפנים קדימה לקראת המשחק ביום שישי מול צור שלום באצטדיון בכרמיאל לאחר שבשבועיים האחרונים הקבוצה התארחה במשחקי חוץ.

יו"ר הקבוצה ציון טויטו התייחס לתהליך שעברה הקבוצה מאז חילופי המאמנים ומינויו של אילן סויסה למאמן ואמר: "אני מכיר את אילן טוב, אנחנו הרבה שנים בייחד ואם לא הייתי בטוח שהוא יכול להצליח לא הייתי הולך למהלך הזה. אילן תמיד רוצה ללמוד ולהתקדם ומשקיע המון על מנת להצליח, אני חושב שניתן לראות את זה על הקבוצה".

טויטו לא התרגש מההפסד במחזור הקודם ואמר: "התחלנו את המשחק טוב וקרה משהו בהמשך מיד לאחר שספגנו שער. זה הכדורגל ודברים כאלה יכולים לקרות. התפקיד שלנו הוא לדאוג שזה לא יחזור שוב בעתיד".

לקראת משחק הבית מול צור שלום ציין: "בשבועות האחרונים קצב צבירת הנקודות שלנו במשחקי הבית גבוה ולאחר שני משחקי חוץ אנחנו רוצים לחזור הביתה ובאותה ההזדמנות גם לחזור לנצח".

על הקבוצה עצמה אמר טויטו: "אין לנו סגל ארוך כמו לקבוצות שרצות למעלה ורוב הסגל שלנו מבוסס על שחקנים צעירים, גם בינואר נפרדנו משני שחקנים שרצו להתקדם ועברו לעפולה. אני חושב שהשחקנים כאן איכותיים ועם עבודה נכונה יש להם פוטנציאל גבוה".

במהלך השבוע האחרון פנו מספר שחקנים ליו"ר באשר לנושא הכלכלי כשהקבוצה ממתינה להעברת תרומה מעיריית כרמיאל שהתחייבה להעביר 100,000 ש"ח אך טרם העבירה והדבר מקשה על תפקודה הכלכלי של הקבוצה. טויטו הרגיע את השחקנים והבטיח שהכל יסתדר. "אני מאמין בעדי אלדר, הוא אוהב את הקבוצה ויודע עד כמה קיום המועדון עם קבוצות הנוער חשובים לעיר. אין לי ספק שהוא ידאג להסדרת העניין".

ביום שישי בשעה 14:00 תארח הקבוצה את צור שלום מהמקום החמישי בטבלה עם 35 נקודות כשכרמיאל במקום העשירי עם 30 נקודות.

כתבה מעניינת:

הפועל עירוני כרמיאל מפגש פתיחה

בשיא החום: הפועל עירוני כרמיאל פתחה באימונים

שתפומאת גיל דובריש בשיא החום: הפועל עירוני כרמיאל פתחה השבוע את עונת 2021-2022 באימון ראשון …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.