בית / חדשות / פלילים ומשפט / צעירה מכרמיאל: שני גברים איימו על חיי וניסו לאנוס אותי
תחנת משטרה משטרת כרמיאל 2017-12

צעירה מכרמיאל: שני גברים איימו על חיי וניסו לאנוס אותי

שתפו

הצעירה בת 18 התלוננה כי גבר שהכירה באינסטגרם איים עליה באקדח וביחד עם חברו השקו אותה בסם, ביצעו בה מעשים מגונים וניסו לאנוס אותה, הם שיחררו אותה רק לאחר שהתנגדה בכוח

מערכת זהר.נט

צעירה בת 18 מכרמיאל התלוננה במשטרה נגד שני צעירים, האחד מכרמיאל והשני תושב אחד הכפרים בסביבה, שניסו לדבריה לאנוס אותה בלילה שבין חמישי לשישי. על-פי גירסת המתלוננת, שני הגברים איימו עליה באקדח וניסו להשקותה בחומר החשוד כסם. בעקבות זאת סבלה מפרכוסים עזים ואושפזה לטיפול בבית החולים. היא שוחררה למחרת היום. המשטרה פתחה בחקירה ולפי דיווחים לא מאומתים עצרה חשוד במעשה ומנסה לאתר חשוד נוסף.

גם זה יעניין אתכם בפורטל זהר.נט:

הצעירה, ו׳ (השם האמיתי שמור במערכת) הכירה את אחד החשודים דרך האינסטגרם. לטענת קרובת משפחתה, ״הצעיר, תושב אחד הכפרים ליד כרמיאל, התחזה ליהודי. השניים שמרו על קשר בתקופה האחרונה באמצעות תכתובות בוואטסאפ״.

ביום חמישי בשעות הערב, יצר הבחור קשר עם הצעירה והודיע לה שהוא ממתין לה עם רכבו בכניסה לבניין שבו היא מתגוררת, מתוך כוונה לצאת איתה לבילוי. הצעירה דחתה את ההצעה ואמרה כי היא לא מעוניינת לצאת באותו ערב, מה גם שהיא נמצאת בעיצומה של ארוחת ערב עם אימה. לאחר שיחה קצרה, הסכימה לרדת לפגוש את הגבר למשך ״חמש דקות״, כלשונה, ואז לחזור הביתה.

לדברי קרובת המשפחה, ״כשירדה ו׳ למטה, פתח הנהג את דלת הרכב ואמר לה ׳כנסי׳. כשהתיישבה במושב הקדמי שלצד הנהג, הסיקה מיד מהחזות המזרחית שלו, כי בניגוד למה שסיפר קודם, הוא איננו יהודי. היה חשוך ברכב, הנהג שלף חפץ לא מזוהה מתא הכפפות, נעץ אותו בגופה ואמר לה שמדובר באקדח. הוא איים עליה: ׳אל תעשי טעויות, תסגרי את הדלת, אני רק רוצה לדבר איתך׳. ו׳ נבהלה מאוד, ניסתה לחמוק ממנו ואמרה שהיא רוצה לחזור הביתה, אבל הוא איים שיעלה איתה לבית כשהאקדח מכוון אליה. הנהג אילץ אותה לנסוע איתו עד למג׳ד אל כרום, שם יצא מהאוטו ופגש חבר שלו. ו׳ טוענת ששמעה קול ירי ואז אחד משני הגברים אמר ׳עכשיו זה עובד?׳. השניים נכנסו חזרה לתוך הרכב, כשאחד מהם התיישב מאחורי ו׳ ונעץ את הכלי בגופה״.

לדברי קרובת המשפחה, ״ו׳ הייתה מבוהלת, היסטרית, מכווצת כל כולה בתוך המושב שלה. כשאמא שלה התקשרה לשאול היכן היא, השניים הורו ל-ו׳ לומר שהכל בסדר ואין סיבה לדאגה. הם איימו שאם תסגיר אותם, הם יהרגו אותה״.

על-פי תלונת הצעירה, הרכב חזר לכרמיאל ועצר באזור התעשייה. לדבריה, השניים הורו לה לשתות שתי כוסות קטנות של אלכוהול אחרי שטיפטפו פנימה חומר נוזלי כלשהו, שהיא סברה כי מדובר בסוג של סם. השניים נראו מחוייכים ואף הצטלמו למזכרת בסמארטפון האישי שלה. קרובת המשפחה מספרת כי ״לאחר שהשקו אותה מעט, הם לקחו אותה לעבר מבנה תעשייה צדדי, השליכו אותה על הקרקע וביצעו בה מעשים מגונים, תוך שהם נוגעים בחלקים אינטימיים של גופה. היא התחילה לצעוק ולהשתולל, אבל השעה היתה מאוחרת ואף אחד לא שמע. השניים ניסו להפשיל את מכנסיה אבל היא המשיכה להתנגד בכוח, השתוללה בפראות וצרחה. בהמשך התחננה בפני השניים שיפסיקו את מעשיהם ושיחזירו אותה הביתה״.

לדברי הקרובה, ״הסיוט נמשך זמן רב, בשלב מסויים, כנראה שהשניים הבינו שלא יצליחו להשתלט עליה, הם הפסיקו את נסיונותיהם והבטיחו לה שיסיעו אותה לבית, אך איימו כי אם תעיז להתלונן במשטרה – ירצחו אותה. השלושה עלו על הרכב ונסעו לכיוון ביתה. בכניסה לרחוב שבו מתגוררת ו׳ הנהג עצר והשניים השליכו אותה החוצה, היישר על שיחים בצד הדרך. לאחר מכן נמלטו״.

מכר של ו׳, ששהה סמוך למקום שמע חריקת בלמים ומיד לאחר מכן קול בכי וניגש למקום. הוא הופתע לגלות את ו׳ החבולה והמפוחדת. מיד התקשר אל אימה ועידכן אותה בנעשה. האם יצאה מהבית והגיעה בריצה, מרחק של כ-300 מטרים וכשהבחינה במצבה של בתה הזעיקה את המשטרה ואת מד״א. ו׳ אושפזה בבית החולים כשהיא סובלת מפרכוסים עזים וכשהיא צועקת בהיסטריה. רק לאחר מספר שעות נרגעה סוף סוף בהשפעת תרופות.

הצעירה שוחררה מבית החולים ביום שישי בערב, מיד לאחר שחוקרת משטרה תישאלה אותה על פרטי המקרה ורשמה את עדותה. הצעירה גם מסרה לחוקרים את התמונה שבה מתועדים שני החשודים בתקיפתה ואשר צולמה באמצעות הסמארטפון שלה.

״מרגע התקיפה החמורה, ו׳ יושבת וממררת בבכי״ הוסיפה קרובת המשפחה. ״היא לא הפסיקה להתקלח, צועקת שהיא חשה גועל ומתקשה להתמודד עם הסיוט שעברה, היא שרויה במצב נפשי קשה מאוד. הסכמתי לספר את הסיפור הזה, כדי שבנות בכרמיאל יזהרו וישמרו על עצמן, שימו לב ותבדקו היטב עם מי אתן מתכתבות באינטרנט, כדי שהסיוט הזה לא יחזור על עצמו״.
מהמשטרה נמסר כי ״כרגע מדובר בחקירה שמתנהלת ולכן לא נוכל למסור פרטים״.

כתבה מעניינת:

פשיטה משטרה 2019-01

אירוע חריג: ירי לעבר בית בגבעת רם

שתפומאת גיל דובריש לפני זמן קצר הלילה (רביעי) דווח על אירוע ירי חריג בשכונת גבעת …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.