בית / חדשות / ספורט / כדורגל / קבוצת הטרום ליגה של המכללה לכדורגל יוצאת למסע בברצלונה

קבוצת הטרום ליגה של המכללה לכדורגל יוצאת למסע בברצלונה

קבוצת הטרום ליגה של המכללה לכדורגל יוצאת ביום חמישי הקרוב למסע בברצלונה, ספרד. הילדים ייהנו מתוכנית מגוונת הכוללת צפייה במשחק הצמרת בליגה הספרדית ברצלונהסביליה, צפיה במשחק היורוליג בכדורסל ברצלונהמכבי תל אביב,  משחקי אימון מול קבוצות ספרדיות ביניהן אספניול, ביקור בקמפ נואו, אירוח במחלקת הנוער של ברצלונה, אימון במתחם האימונים של אספניול, טיולים בברצלונה ובסביבה ושופינג בחנויות ספורט ענקיות וכל זאת בשמונה ימים בלתי נשכחים.

אבי גיסברג מנהל המכללה לכדורגל
אבי גיסברג, מנהל המכללה לכדורגל

המכללה לכדורגל כרמיאל בחסות מכבי חיפה הינה בית הספר לכדורגל מהגדולים בארץ ומונה כ-430 ילדים. המכללה נמצאת בקשר הדוק עם מועדון כדורגל מכבי חיפה, כאשר רק בחודשים האחרונים העביר בית הספר ארבעה שחקנים לקבוצות הליגה השונות של המועדון הירוק. גם השנה, ילדי טרום ליגה של המכללה יצאו לברצלונה במשלחת של 19 ילדים בליווי צמד מאמני המכללה לכדורגל מוטי מרדכי ומיידן שטיינברג (יוצא מחלקת הנוער של מכבי חיפה) ומנהל המכללה לכדורגל כרמיאל, אבי גיסברג, אשר גדל במחלקת הנוער של הירוקים ואף זכה בדאבל היסטורי בעונת 1991-92. המנהל המקצועי של החטיבה הצעירה של מכבי חיפה יוסי צרפתי, מגיע פעם בשבוע לכרמיאל כדי להעביר אימון בפרוייקט המצויינות של המכללה לכדורגל שם הוא מעביר אימון למצטיינים במטרה לשפר ולעקוב אחריהם ולזהות שחקנים למכבי חיפה הפרוייקט מצליח מאוד.

ילדי הטרום יקיימו שלושה משחקי אימון מול קבוצות ספרדיות ביניהן אספניול במהלך שמונה ימים בהם ישהו בברצלונה. כמו כן, ילדי המכללה יעברו אימון במגרש של אספניול, אותו יעבירו מאמני מחלקת הנוער של אספניול. בנוסף, יהיו אורחיה של מחלקת הנוער של ברצלונה! הילדים יצפו באימוני קבוצת הנוער של ברצלונה, יסיירו במתחם האימונים בלה מאסיההמקום בו גדלו מסי, צ'אבי, אנייסטה, ויקטור ואלדס, פויול, פדרו ואחרים. יתרה מזאת, ילדי המכללה יזכו להיות נוכחים במשחק של ברצלונה מול סביליה בקאמפ נואו ויערכו סיור במגרש, בחדרי ההלבשה וכן במוזיאון הקבוצה. מכבי חיפה דאגה להעביר שני סטים של תלבושות, כמו כן יקבלו ילדי המכללה לכדורגל קפוצ'ון מרהיב וחולצה יצוגית של מכבי חיפה תרומת רימקס תגליות שנתנו חסות לילדי המכללה לקראת נסיעתם למסע לברצלונה.

כמו כן יצפו ילדי המכללה לכדורגל במשחק במסגרת היורוליג בין ברצלונה ומכבי תל אביב, יהיו על הפרקט ויצטלמו עם השחקנים.

ילדי המכללה במשחק אימון במסע הקודם

את המסע לברצלונה אירגן אבי גיסברג, מנהל המכללה לכדורגל כרמיאל ושחקן שגדל במחלקת הנוער של מכבי חיפה. אבי עובד בשיתוף פעולה מלא עם מכבי חיפה ויניב כהן מנהל מחלקת הנוער ונמצא בקשר יומיומי עם יוסי צרפתי המנהל המקצועי של החטיבה הצעירה. אבי יליד אורוגוואי דובר ספרדית ומאוד מוערך בברצלונה ובמכבי חיפה.

גיסברג: ״התודה הענקית היא לעמותת פרחי כרמיאל שנותנת לי להגשים כאלו חלומות לילדים פרדי לסרי , אפי בציר, רונן הולצר וכל חברי העמותה שתומכים ברעיון שנה שישית ברציפות! שנה אני עובד על הטיול ומסע המשחקים הזה ולשמחתי זה משתפר משנה לשנה מבטיח חוויה בלתי נשכחת לילדי המכללה לכדורגל כרמיאל, כמובן תודה ענקית למכבי חיפה על העזרה והתלבושות״.

ראש העיר עדי אלדר אירח את ילדי המכללה לכדורגל כרמיאל בחסות מכבי חיפה בעירייה. זה כבר הפך למסורת. בפעם השישית ילדי הטרום ליגה של המכללה לכדורגל אורחיו של עדי אלדר בעירייה, כדי לקבל ממנו את ברכת הדרך. בנוסף לראש העיר נכחו במפגש גם חבר הכנסת עומר ברלב ממפלגת העבודה, דובר העירייה אלי שדה ומנכ"ל עמותת פרחי כרמיאל פרדי לסרי. בפגישה הסביר מנהל המכללה לכדורגל אבי גיסברג, על השהות של ילדי הטרום ליגה ומה מחכה להם שם. עדי אלדר בירך את הילדים שאף קיבלו תיק מתנה לנסיעה.

אסיפת הורים מוצלחת התקיימה לפני היציאה לברצלונה. כל הורה קיבל הסבר מפורט על השהות שם וקלסר עם כל הלו״ז שצפוי לילדים בברצלונה. ההורים קיבלו תשובות לכל השאלות וקיבלו רשימות של מה צריך להביא. ההורים יצאו מאוד מרוצים מהאסיפה ומאוד רגועים לקראת החוויה הגדולה שהילדים הולכים לעבור בברצלונה.

לפני היציאה לברצלונה עברו כל ילדי הטרום ליגה תדרוך ביטחוני וראו סרט לקראת הטיסה לברצלונה, כדי להיות ערוכים כמו שצריך לקראת היציאה לחוויה. כתבה גדולה על המכללה לכדורגל כרמיאל פורסמה השבוע באתר הרשמי של מכבי חיפה.

שתפו

כתבה מעניינת:

כדורגלנים צילום אילוסטרציה פיקסביי 2019-03

אפליה? תלמידים מאגודות מקצועיות לא מורשים לשחק בנבחרות בתי הספר

תלמידים שמשחקים בקבוצות הרשומות בהתאחדות לכדורגל אינם יכולים לקחת חלק במשחקי ליגות בתי הספר. אם …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

SHOP NOW
close-link