קורס מכירות צילום אילוסטרציה פריפיק
צילום אילוסטרציה: פריפיק

קורס מכירות – כשאתם מוכנים להפוך למקצוענים

שתפו

מערכת פורטל זהר.נט

יותר מדי אנשים אומרים שהם "לא טובים במכירות", אבל המציאות מוכיחה שלא כך הדבר. נכון, יש אנשים שנולדו עם כישרון טבעי למכירות, ולא צריכים ללמוד שום דבר כדי למכור, לפחות ברמה הפשוטה של המכירות. יש אחרים אשר מתקשים במכירות, וזה לא יוצא להם בטבעיות, אבל אלו הם דווקא אנשי המכירות הטובים ביותר, לאחר קורס מכירות.

יש לזה כל מיני סיבות, אבל כדי לקצר, עוד לפני שנסביר לכם את הפרטים הקטנים, תחשבו על זה ככה: אדם אשר נולד דתי, חי בבית דתי, התחנך כדתי, זה דבר רגיל בשבילו. כך הוא מכיר מאז ומעולם. מי שחוזר בתשובה מבחירה, באמצע חייו, אחרי שגילה את אלוהים, ישקיע לרוב הרבה יותר במצוות, כי הוא, איך אומרים, “בפיגור", או בעגה הצבאית – “מורעל".

קורס מכירות הופך אתכם למוכרים – לא משנה מי אתם

המשפט הזה, שקורס המכירות יהפוך אתכם ל"סיילזמנים", הוא ישיר ומדויק. אם אתם רוצים לדעת למכור, אתם תדעו, ותצליחו, נקודה, לא פחות ולא יותר. הסיבה היא שהקורס בנוי בצורה כזו שהוא עובד אתכם מהיסוד מעלה, מהרעיונות הטכניים של מכירה דרך התחושות והחוויה של מכירה, עם תרגול ולמידה עמוקה, מעבר לתפיסת ההיגיון, ישירות לתת המודע, שכן כך מכירות עובדות – אנחנו לא קונים עם השכל, אנחנו קונים עם הרגש.

קורס איכותי למכירות יציע לכם הרבה, אבל הרבה מאוד תוכן, כולל, אך לא מוגבל לתכנים כגון:

  • כל השיטות איך להתמודד עם התנגדות הלקוח – הדבר שהכי "מפחיד" אנשים ש"לא טובים במכירות"
  • הטעויות הנפוצות שעושים אנשי מכירות לא מיומנים – ואיך להימנע מהן בזמן אמת (ואפילו איך לתקן אותן לאחר מעשה)
  • איך לזהות מחסומים – מחסום שבולם מכירה, מחסום במפגשים פנים מול פנים או מפגשים טלפוניים, תוך הסרת מחסומים באלגנטיות
  • איך שולטים בשיח המכירה – הדבר החשוב ביותר בשיחת מכירות זה להיות בשליטה, אבל לא באגרסיביות. יש דרך לעשות זאת, והיא עובדת כמו קסם, פעם, אחר פעם, אחר פעם…

הדרכת מכירות לכל אדם

כשאנחנו אומרים שישנה הדרכת מכירות לכל אדם, אנחנו מתכוונים לזה בצורה המילולית, כל אדם שיודע שהוא רוצה למכור יוכל למכור לאחר ההדרכה. נאמר לכם אף יותר מזה – אם קראתם עד כאן, אתם כנראה יודעים בפנים שאתם רוצים למכור. זו לא שאלה, זה צורך שקיים בכם, לדעת שאתם יכולים, אז דעו לכם, כבר עכשיו, בוודאות של 100% – אתם יכולים למכור.

אם יצא לכם לשבת לשיחה עם איש מכירות, כלומר אדם שמתמחה במכירות כמקצוע, בוודאי שמתם לב שלא מדובר באדם יוצא דופן במיוחד. לא צריך להיות גאון הדור, לא צריך תארים אקדמאים, לא צריך להיראות בצורה מסוימת או להיות בגיל מסוים. מכירות זה ידע, ותרגול, ואת זה תקבלו עם קורס מכירות מקצועי.

(תוכן שיווקי)

***LinkPower.co.il

כתבה מעניינת:

סרטי תדמית למיתוג של חברות ועסקים צילום פריפיק

סרטי תדמית למיתוג של חברות ועסקים – למען ההצלחה של העסק שלך

שתפומערכת פורטל זהר.נט הימים הם ימי המאה ה-21 ונסיעה קצרה באיילון תגלה בפנינו אינספור שלטי …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.