בית / עולם העסקים / קליברים אמיתיים – מוסך קליבר
מוסך קליבר צוות 1167

קליברים אמיתיים – מוסך קליבר

מערכת זהר הצפון

מוסך קליבר הוא אומנם מוסך חדש בצפון, אך לבעלים ולמייסד עזיז אסדי, יש ותק וניסיון של מעל 30 שנה בתחום המוסכים והמכונאות. אחרי שלושה עשורים כמכונאי שכיר במוסכים בכל אזור הצפון, מכרמיאל ועד לעכו ונהריה, החליט עזיז לצאת לדרך עצמאית, להגשים חלום ולפתוח מוסך משלו. כדי להקים את המוסך, הוא בחר במכונאים מנוסים ומקצועיים, שהוא מכיר כבר שנים רבות. ״בחרתי בהקפדה את המכונאים הטובים ביותר שאפשר למצוא, כולם בעלי ניסיון של שנים רבות בתחום״ הוא מספר. המוסך מעניק שירותי מכונאות כללית לכל סוגי הרכב, הכנה לטסט, העברת טסט, מחלקת דיאגנוסטיקה מתקדמת שמצויידת במחשוב החדיש ביותר ושירות שינוע מהבית למוסך ובחזרה.

כשמביאים את המכונית לבדיקה מקיפה במוסך, טוב לדעת שיש במקום צוות מנוסה ואמין, היודע לבצע את הבדיקות במקצועיות רבה, תוך שימוש במחשוב ובציוד מתקדם וכל זאת בשקיפות מול הלקוח. במוסך קליבר דוגלים בשקיפות ואמינות ללא התפשרות כך שהלקוח מקבל ליווי מקצועי מרגע כניסתו למוסך ועד לסיום הבדיקה וקבלת התוצאות – וכמובן הטיפול בבעיות השונות – אם התגלו כאלה. הלקוחות מוזמנים לחכות בחדר ההמתנה וליהנות בזמן הבדיקה משתיה חמה או קרה, ממתקים ואף לצפות במסך הטלוויזיה במקום. עזיז מספר כי החלום שלו היה להקים ״מוסך שהוא כמו סופר פארם, מצוחצח, נקי ומבריק״.

חדשות כרמיאל

לעזיז אסדי חשוב להדגיש – כל תיקון וכל שינוי יבוצע רק בהסכמה של הלקוח, לאחר התייעצות ולאחר שנמסרה לו הצעת המחיר האטרקטיבית. רמת המחירים במקום נמוכה ביחס למוסכים מתחרים משום שבמוסך קליבר מאמינים כי לקוח מרוצה שקיבל הצעת מחיר משתלמת, יחזור פעמים נוספות כדי לבצע בדיקות לרכב. זו הסיבה שלמוסך כבר יש קהל לקוחות נאמן ומסור מכל אזור הצפון – היודע שיקבל במקום שירות אמין ובמחירים משתלמים. לקוחות המגיעים למוסך נהנים מהטבות ופינוקים מיוחדים, כמו למשל בדיקת בלמים ובדיקה כללית בחינם וכן תוסף דלק במתנה וסבון למתזי המים בעת טיפול לרכב. בתום הטיפול מוגש לכל לקוח ספר התיקונים של המוסך ובו פירוט מלא של העבודה שבוצעה, כולל האחריות המלאה על התיקונים.

במוסך קליבר מטפלים בכל סוגי הרכבים עם דגש על מכוניות מחברות מובילות כמו ב.מ.וו, מאזדה, פולקסוואגן, סקודה, טויוטה ועוד.
לרגל החורף יוצא מוסך קליבר במבצע מיוחד ובמחיר אטרקטיבי – טיפול תקופתי לרכב הכולל שמן מנוע, מסנן שמן, מסנן אוויר (חלפים מקוריים) במחיר חסר תקדים!

המוסך נמצא ברחוב חיים לסקוב 74 באזור התעשייה מעלות, חפשו בוויז ״מוסך קליבר״. לפרטים אתם מוזמנים ליצור קשר: 04-8410117.

(מ.)

חדשות כרמיאל

שתפו

כתבה מעניינת:

גן העיר כרמיאל חיצוני

איך הפך גן העיר למתחם הבילוי המרכזי של הצפוניים?

כשנתיים חלפו מאז נפתח מתחם גן העיר בכרמיאל אבל נדמה שהוא נמצא כאן מאז ומתמיד. …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

SHOP NOW
close-link
//set menu items with childrens to be clickable