בית / עולם העסקים / קרן אבן צור מציבה את הסטנדרטים הגבוהים ביותר
חדשות כרמיאל

קרן אבן צור מציבה את הסטנדרטים הגבוהים ביותר

בשעה טובה ומוצלחת נערכה ביום שלישי האחרון ההשקה החגיגית של ״קרן אבן צור״ – מרכז אסתטיקה לבריאות מראה הפנים וחנות הדגל למוצרי אסתטיקה בינלאומית ומוצרי טיפוח רפואיים, בהנהלתה של קרן אבן צור. קרן, קוסמטולוגית ומומחית בריפוי רקמת העור, הזוכה לבהצלחה רבה בקנה מידה ארצי, השיקה את המכון החדש העומד בסטנדרטים הגבוהים ביותר בקנה מידה בינלאומי. כל מי שהגיע למקום נפעם ונדהם מהעיצוב המהמם, שלא ראינו כמותו בשום מקום אחר בצפון. אין ספק שקרן מעלה את הרף בכל הקשור לאמות המידה שהיא מציבה וכראוי למי שנותנת את הטון בתחום התמחותה, בכרמיאל ובכל הארץ.

בהצלחה לקרן במקום החדש, אתן מוזמנות ליצור קשר ולהגיע! רחוב החרושת 48 כרמיאל (ליד הספקה טכנית ואסיף), טלפון: 0546656521

חדשות כרמיאל חדשות כרמיאל חדשות כרמיאל חדשות כרמיאל חדשות כרמיאל חדשות כרמיאל חדשות כרמיאל חדשות כרמיאל חדשות כרמיאל חדשות כרמיאל חדשות כרמיאל חדשות כרמיאל

שתפו

כתבה מעניינת:

גן העיר כרמיאל חיצוני

איך הפך גן העיר למתחם הבילוי המרכזי של הצפוניים?

כשנתיים חלפו מאז נפתח מתחם גן העיר בכרמיאל אבל נדמה שהוא נמצא כאן מאז ומתמיד. …


תגובה אחת

 1. מישהי שהייתה אצל קרן

  שקרררר אחד גדול!!!!
  בזבזתי אלפי שקלים אצל קרן על שקרים ומוצרים וטיפולים שלא עוזרים לכלום. הגעתי אליה עם אקנה ועזבתי עם אקנה יותר קשה. אל תתנו לחיוכים שלה והחיבוקים שלה להטעות אתכם. אני מתחרטת על הרגע שנכנסתי למקום הזה. משאבת כסף ותו לא!!!!!!
  אחרי שהחלטתי לעזוב אותה והלכתי לרופאת עור היא נחרדה לשמוע מה קרן עשתה לי בפנים. האקנה נשאר והצלקות שהיא גרמה לי עם הטיפולים הלא מקצועיים לא ירדו מהפנים בחיים.
  הכל שקר
  לא להתקרב לשם.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

SHOP NOW
close-link
//set menu items with childrens to be clickable