קרקס רומא 2018

קרקס רומא מגיע לכרמיאל

שתפו

עשרות להטוטנים, אומני פעלולים וליצנים מחכים לכם בקרקס שיוצב החל מסוף השבוע בקניון חוצות כרמיאל

מערכת זהר הצפון

העיר רומא, בירת איטליה, היא ערש של תרבות מגוונת ועשירה וגם המקום בו נולד הקרקס לראשונה. לא במקרה סמלה של העיר הוא הקולוסאום.

דורות של להקות קרקס והרכבים באים והולכים, מתחלפים ומשתנים, רק דבר אחד תמיד נשאר – אומץ הלב שלהם, שהוא בלתי נגמר. המהלכים הולכים והופכים יותר ויותר נועזים, באופן שהם פשוט בלתי נתפסים. מזכירים במשהו את אותן האנרגיות של הקולוסאום בימיו הראשונים. יריעותיו הרחבות של אוהל הקרקס כאילו עוטפות ומחבקות את אותו התיאטרון המוכר והמפואר. הבמה שבמרכזו מרגישה כמו אותה זירה, והכל כבר מוכן כדי להתחיל, רק תגידו בונג׳ורנו!

צוות הקרקס כולל עשרות אמנים בינלאומיים, בהם להטוטנים, ליצנים ואנשי פעלולים מקצועיים שמציגים במשך כשעתיים מופע מהנה, מבדר ועתיר תרגילי אקרובטיקה מסוכנים וקטעי מעבר הומוריסטיים. בין השאר, תוכלו לצפות בפעלולים עוצרי נשימה של רקדנית מוכשרת שנקשרת לפיסת בד, אופנוענים חסרי פחד שמסתובבים במהירות בתוך כדור ברזל, אומני טרפז שמשחקים ״תופסת״ עם סכנת החיים ועוד.

המופע נמשך קרוב לשעתיים ומיועד לכל המשפחה. למי שנדמה כי מדובר באירוע ארוך מדי, לא מבין איך הילדים נשארים מרותקים לכסאותיהם וצופים בפה פעור בלהטוטנים.

קרקס רומא יופיע במתחם קניון חוצות כרמיאל החל מסוף השבוע הקרוב, בתאריכים 12.10 עד 27.10. מחיר הכרטיס עומד על 62 שקלים.

 

לידיעות נוספות בנושא תרבות ליחצו כאן>>>

כתבה מעניינת:

נתנאל הררי כנס העצמה נשית

יצא גבר: נתנאל הררי יוזם כנס העצמה נשית

שתפוביום שני הקרוב ייערך כנס העצמה נשית בכרמיאל. שוחחנו עם המארגן והיוזם מאחורי האירוע: נתנאל …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.