בית / קהילה / אנשים / ראיון עם כוכבת הנוער שחקנית הסדרה המצליחה 'זגורי אימפריה' הילה הרוש
הילה הרוש ראשי צילום אילן בשור
הילה הרוש. צילום אילן בשור

ראיון עם כוכבת הנוער שחקנית הסדרה המצליחה 'זגורי אימפריה' הילה הרוש

שתפו

נתן חביב, כותב / תסריטאי

בואו להיות חברים שלי באינסטגרם ובפייסבוק

מייל : 0523294615a@gmail.com

ראיון עם כוכבת הנוער ושחקנית הסדרה המצליחה 'זגורי אימפריה' הילה הרוש: "המאבטח שהביך את עצמו בצילומים של הסדרה המצליחה 'זגורי אימפריה' ובטעות חשב שהיא לא מההפקה". וגם "אנשים חושבים שאני בת 16. אף אחד לא מאמין שאני בת 24״ וגם: "אני משחקת הצגה ישראלית מדהימה שמפלחת את הלב. מאת היוצר רשף לוי "לרקוד ולעוף" שבה אני משחקת בת 27 במהלך תקופת האינתיפאדה השניה"

קצת על השחקנית המצליחה הילה הרוש: בת 24 שיחקה בסדרות וסרטים כמו 'זגורי אימפריה' ששודרה בהוט, 'שוברי גלים' ביס, 'תמר הבלשית וקפטן יום שלישי' ששודרה בניק ג'וניור וכן בסרט 'לאן נעלם נימני' בערוץ הילדים ועוד..

כיום היא סטודנטית שנה ג' בבית צבי. בית הספר לאומניות הבמה ומופיעה בפני קהל. כשישבתי לשיחה עם הילה הרוש, מה שניתן להמחיש על הכתב הוא הצניעות והפשטות שלה.

– מה את יכולה לספר על חוויות הצילומים בסדרה 'זגורי אימפריה'. ?

הילה מחייכת חיוך צנוע ומספרת, ״תראה את הצילומים של זגורי אימפריה. עשינו ממש בכל רחבי הארץ. הרצליה, חולון, לוד, באר שבע, ראשוןאז באחד מהימים שהיו צילומים בבאר שבע ההפקה סגרה מתחם כל שהוא ברחוב שמיועד רק לנו. והיו ילדים שעברו במקום, וזיהו את עוז או נינט, והתלהבו וקראו לעוד חברים שלהם וככה כל פעם היתה המולה אחרת של ילדים מסביבנו. באחת הפעמים שבאתי להיכנס למתחם השומר עצר אותי ואמר לי "היי ילדה מה את עושה פה? אסור לך להיכנס לפה". ואני התחלתי לגמגם ולנסות להסביר לו שאני אחת מהשחקניות. למזלי ממש מהר הגיעה מישהי מהצוות ואמרה לו שיכניס אותי מיד והוא היה ממש מובך מהסיטואציה והרגיש מאוד לא נעים. אני בעיקרון לא הפסקתי לצחוק מזה״. צוחקת שוב..

– מעניין שאת נראית קטנה לגילך ואת תמיד מקבלת את התפקיד של הילדה על המסך בטלוויזיה. זה כך גם בתיאטרון?

״פעם לא אהבתי את זה שאני נמוכה ונראת קטנה לגילי, ואנשים חושבים שאני נראת בת 16. אף אחד לא מאמין שאני נראית בת 24. אבל היום אני אוהבת את זה. הדפקט הפך לאפקט' (היא צוחקת). מכיר את המשפט הזה…? כי אתה לוקח את זה ואתה מביט על הצד הטוב של זה וככה גם בתיאטרון״.

– איזו הצגה את משחקת בתיאטרון השנה?

״בימים אלו אני עובדת על כמה הצגות שיעלו בחודשים הקרובים. בבית צבי. הצגה אחת מאוד קרובה לליבי נקראת "לרקוד ולעוף" שכתב  רשף לוי ותעלה ב-16.1.2020. אני משתתפת באחד התפקידים הראשיים. הצגה ישראלית מדהימה שמתרחשת המהלך תקופת האינתיפאדה השניה, אני משחקת שם בת 27 שעברה טראומה שהייתה ילדה קטנה ובמהלך ההצגה רואים איך הטראומה משפיעה על כל המשפחה. ההצגה תעלה באולם גרי בילו ברמת גן. אחרי כל ההצגות שעתידות לעלות ועולות ניתן לעקוב באתר האינטרנט של בית צבי״.

– איפה את רואה את עצמך בעוד 10 שנים?

״בעוד 10 שנים אני רואה את עצמי עובדת בעבודה שאני אוהבת, מוקפת באנשים שאני אוהבת ואולי גם עם משפחה קטנה משלי. האמת שגם להצליח בחו"ל זה גם חלום עבורי וזה יקרה״.

– איזה חג ושנה את מאחלת לתושבי כרמיאל?

״שנמשיך להיות חזקים ומלוכדים שנראה את הטוב בכל דבר ולא ליפול. שנה אזרחית מבורכת בתרבות ושנה מתוקה בעשייה. חג שמח ומאיר״.

מולייר כתב "ככל שהקשיים גדלים יותר כך גדלה יותר התהילה". כשסיימתי את הראיון עם הילה הרוש הבנתי דבר אחד, אין בה מירוץ לתהילה, יש בה כישרון מבריק שהיא מבריקה אותו . וזה ההבדל הדק בדור שלנו. לא כולם מתפרסמים מפני כשרון. כשהבטתי בהילה הרוש מתרחקת הבנתי, כשרון כזה התאמץ המון להגיע לתהילה. וכמו שכבר כתב פרנסיס, "הסופרים שכתבו על הבוז לתהילה שמו את שמם בראש המאמר".

הילה הרוש. צילום אילן בשור

כתבה מעניינת:

דר חגי רכניצר מרכז רפואי לגליל נהריה צילום רוני אלברט

הכרמיאלי שמבצע את בדיקות הקורונה

שתפוד"ר למדעי הרפואה חגי רכניצר שעומד בראש המעבדה המיקרוביולוגית במרכז הרפואי לגליל הוא האיש שלוחץ …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.