ראיון עם רונית שחר וקורין אלאל ב"פאבלה בר הופעות" בישוב מנוף

שתפו

יום חמישי,נר שני של חנוכה,

מדינת ישראל דומעת ועדיין הממומה ממותו של אריק אינשטיין ואנחו יושבים מול 2 זמרות מוכשרות לראיון קצרצר רגע אחרי בלאנסים ולפני הופעה.

רונית,שהופיעה כאן כבר בעבר מספרת על האהבה שלה למקום ובכלל להופיע בצפון,יש כאן חמימות ואינטמיות שאין במקומות אחרים.קורין,שבמשך כל הראיון מאוד מאופקת ונרגשת מיומיים מאוד קשים שעברה,מאוד שברירית אבל מפגינה כוח בדרך מלכותית,וכשלרגליה נעלי ד"ר מרטינס עם דגל אנגליה,מתחילה לספר על החיבור שלה עם רונית ועל המופע המשותף שלהם שכולל שירים של שניהן בעיבודים חדשים,אחת תשלים את השניה כשקורין על גיטרה חשמלית ורונית על גיטרה אקוסטית. יש גם כמה גרסאות כיסוי של זמרים אחרים בעיבודים חדשים.

שמענו גם על שובם של להקת המכשפות,קורין מספרת על זמרת חדשה שהיא ממש דמות הערצה, לא חשבתי שאפשר להחליף את ענבל פרלמוטר שהנהיגה את ההרכב המופלא הזה עד שאיבדנו אותה בשנת 1997 אבל קורין קרנה מאושר כשדיברה עליה אז אני לוקח בחזרה ונותן צ'אנס,לא נראה לי שאני אתאכזב.

השאלה האחרונה המתבקשת היתה כמובן על מותו של אריק אינשטיין,הדמעות חנקו את גרונה של קורין כשסיפרה על העבודה לצידו לפני כמה שנים טובות ולצד יהודית רביץ בשיר "עטור מצחך" המקסים,קורין סיפרה איך התחילה כזמרת ליווי באלבום אחר עד שהגיעה לשיר לצידו. אם חיוך ושתיקה אנחנו נזכרים שיום לפני פגישתנו משפחתו של אריק המנוח ביקשה שהיא תשיר "זן נדיר" בכיכר המדינה.

במשך כל הראיון רונית וקורין משתפות פעולה ומשלימות אחת את השניה,רונית מבטיחה לקרוע את הארץ בהופעות,אולי זו תהיה סוף סוף הדרך לשמור על עולם המוסיקה הנקיה מכל כוכב כזה או אחר שמנסה להתפרסם תוך 30 שניות ובזכות SMS

כתבה מעניינת:

שתיין צילום אילוסטרציה: Pixabay

קמצן, מתלהב או חבר אמת: איזה סוג של שתיין אתה?

שתפוכמו חבר אמת, אלכוהול תמיד נמצא שם: כשעצוב, כששמח, במסיבה הכי שווה ובאירוע המרגש ביותר. …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *