בית / חדשות / חדשות כרמיאל / ראשי הנהגת ההורים: משרד החינוך מאשר התמודדותנו
משה אלפנדרי דודי שבת 2019-02

ראשי הנהגת ההורים: משרד החינוך מאשר התמודדותנו

משה אלפנדרי ודודי שבת טוענים: זו עמדת סגן מנהל מחוז חיפה של המשרד שנדרש לטפל בסוגיה דומה 

מאת גיל דובריש

בעקבות הסערה שפרצה בכרמיאל על רקע השאלה האם יו״ר הנהגת ההורים וסגנו נבחרו בניגוד לחוזר מנכ״ל של משרד החינוך, הציגו ראשי ההנהגה מסמך המעיד לטענתם כי לא עברו על סעיפי החוזר וכי הם רשאים להתמודד לתפקידים במועצת ההורים.

כפי שפורסם בפורטל ובעיתון זהר הצפון, הועלו לפני כשבועיים טענות לפיהן יו״ר ההנהגה העירונית משה אלפנדרי וסגנו דודי שבת, אינם יכולים להיבחר לתפקידיהם משום שנטלו חלק באחת הרשימות שהתמודדו למועצת העיר בבחירות האחרונות. בתגובה מסרו ראשי הנהגת ההורים בגיבוי של הוועד הארצי, כי אין לבחירות כל קשר לתפקידם ההתנדבותי בהנגהת ההורים. כן צויין כי ההנהגה הארצית עתרה לבג״צ על מנת לדרוש את ביטול התערבותו של משרד החינוך בהליכי בחירת נציגות ההורים בבתי הספר.

לפני מספר ימים הציגו בהנהגת ההורים העירונית מסמך הנוגע למקרה דומה שאירע בחיפה. מכתב שעליו חתום סגן מנהל מחוז חיפה במשרד החינוך ועוסק בנושא זה, מדגיש כי ״כיוון שאנו אחרי מועד הבחירות וההליך לבחירת וועד הורים כתתי טרם התקיים הרי שמי שהיה מועמד למועצת העיר ולא נבחר ואינו נושא בתפקיד כלשהו במסגרת ההגבלות שהוטלו בחוזר מנכ״ל, יוכל להתמודד בבחירות לנציגות ההורים״.

שתפו

כתבה מעניינת:

חיפושים אחרי נעדר מכרמיאל

מערכת זהר.נט תחנת המשטרה בכרמיאל מבצעת חיפושים נרחבים אחרי נעדר תושב העיר, העונה לשם נועם …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

SHOP NOW
close-link
//set menu items with childrens to be clickable