בית / חדשות / חדשות כרמיאל / ראש העיר לאופוזיציה: בושה, חוצפה! – האופוזיציה בתגובה: חוצפה גדולה מצידו!
ישיבה מועצת העיר 2019-02-016
ישיבת מועצת עיר. צילום ארכיון

ראש העיר לאופוזיציה: בושה, חוצפה! – האופוזיציה בתגובה: חוצפה גדולה מצידו!

שתפו

״מתחמם״ בעירייה: קונינסקי תוקף באופן חסר תקדים את האופוזיציה על שגרמה לכינוס המועצה אך שלחה שני נציגים בלבד, באופוזיציה תוקפים בחזרה בטענה שדחה במספר ימים את הישיבה שרצו לכנס

מאת גיל דובריש

ראש העיר משה קונינסקי תוקף את האופוזיציה בחריפות על כך שגרמה לכינוס ישיבת מועצת עיר, אך מרבית חבריה כלל לא הגיעו לישיבה.

ביום ראשון התכנסה מועצת העיר לאחר ששישה מחברי האופוזיציה פנו לכנס את המועצה באופן מיוחד. לדברי קונינסקי, ״לישיבה הגיעו 10 חברי קואליציה, כל הסגל הניהולי בעירייה, עיתונאים, צוות צילום, חברת הקלטה, תושבים ולתדהמת כולם רק שני חברי אופוזיציה מתוך השישה שביקשו דיון דחוף?! על זה נאמר – בושה!״

ראש העיר מוסיף ואומר: ״אין גבול לחוצפה, כינוס מועצה עולה אלפי שקלים – צוות צילום, הקלטה, שעות עבודה וכו׳ ומי שחשב שהכינוס כל כך חשוב ודחוף בוחר שלא להגיע?! מדובר בניצול ציני של החוק המאשר כי ניתן לכנס את המועצה לדיון מיוחד בדרישת של שליש מהחברים, בזלזול בתושבים ובבזבוז כספי ציבור״.
הוא מסכם ומדגיש: ״חברי האופוזיציה נוהגים בחוסר אחריות. הגיע הזמן שיבינו שמערכת הבחירות הסתיימה וישנה הנהגה חדשה שהציבור בחר ברב קולות״.

גם זה יכול לעניין אתכם בפורטל זהר הצפון:

אבי קוריאט מהאופוזיציה, מוסר בתגובה: ״ביקשנו ישיבה ליום ה׳ 14.3 לפי החוק. אילו המועצה היתה מתכנסת בתאריך זה הייתי מגיע. רק שהם בחרו לזמן ישיבה תוך 4 ימים, כלומר יצאה הודעה ב-13.3 על ישיבה ליום ראשון 17.3, זמן שאינו סביר ואינו חוקי לדעתי. כמי שמכיר את פעילותי ועשייתי הציבורית, אני פועל למען העיר והתושבים בהתנדבות מלאה ובאהבה רבה, חבל שראש העיר אינו מעריך את העשייה שלי ושל חבריי. בנוסף, ראש העיר הינו האחרון שצריך לדבר על בזבוז כספי ציבור בזמן שהוא ממציא תפקידים מיותרים״.

רותם ינאי מהאופוזיציה, שנכח בישיבה המדוברת, מגיב במתקפה משלו על דברי קונינסקי: ״חוצפה גדולה מצד ראש העיר לתקוף את חברי האופוזיציה שפועלים בהתנדבות במשך שבועות בהם פגשו ושוחחו עם תושבים, אספו חומרים והקשיבו לרחשי הציבור בנושאים שחשובים לו ובעוד הוא עצמו מצא לנכון שלא לכנס את מועצת העיר שבתקופתו לא התכנסה בכלל במועדה ובסה"כ 4 חודשים מהבחירות כאילו שאין יותר נושאים לטפל בהם בעיר. את הישיבה שדרשנו לכנס ביום חמישי (אז כולם יכלו להגיע) דחה לפתע רה"ע ליום ראשון ולצערי לחבריי היו התחייבויות קודמות, לאחד אירוע משפחתי בחו"ל ולשנייה אירוע לכבוד החג אותו היא עצמה תיכננה״.

״אם לראש העיר חשובה הקופה הציבורית אז הייתי ממליץ לו להפסיק עם התפקידים החדשים שהוא המציא בעירייה, עם המינויים הבלתי פוסקים של מקורביו ופעילי הבחירות שלו בשלל תפקידים ומשרות, עם שיפוצי משרד הסגן החרדי שלו בעשרות אלפי שקלים, עם צמצום הכספים הסקטוריאליים שחילק בהסכמים הקואליציוניים שחתם עם חבריו בקואליציה ועוד״.

כתבה מעניינת:

מספר חולי הקורונה המאומתים בכרמיאל עלה ל-20

שתפומאת גיל דובריש מנתוני משרד הבריאות עולה כי מספר חולי הקורונה המאומתים בכרמיאל עלה הבוקר …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.