פיט סטפ פרו באנר עליון 2018-10
בית / חדשות / חדשות כרמיאל / ראש העיר: לא יתכן שנהפוך לבני ערובה של הרכבת
הוט סינמה באנר מאמרים 2019-02
משה קונינסקי 2017-10

ראש העיר: לא יתכן שנהפוך לבני ערובה של הרכבת

הוט סינמה באנר מאמרים 2019-02

על רקע השבתת הרכבת מכרמיאל לחיפה דורש משה קונינסקי משר התחבורה ויו״ר הנהלת הרכבת לשים קץ לשביתה: זו פגיעה ממשית בחיי תושבי הגליל

מאת גיל דובריש

ראש עיריית כרמיאל, משה קונינסקי, שלח הבוקר מכתב חריף לשר התחבורה ישראל כץ ולדן הראל וליו״ר הנהלת הרכבת בעקבות השבתת הרכבת בכרמיאל, החל מאתמול.  כנסו אל הכתבה המלאה כאן.

ראש העיר אמר כי ״לא יתכן כי תושבי כרמיאל והגליל כולו יהפכו לבני ערובה במאבקי השכר של עובדי רכבת ישראל. כרמיאל הינה מרכז החיים בגליל ומתחנת הרכבת בכרמיאל נוסעים מידי יום אלפים מתושבי הגליל למקומות העבודה, לחיפה ולמרכז. בימים בהם הרכבת הופכת להיות כלי חשוב בצמצום הפערים בין הצפון למרכז ומנגישה לתושבי הגליל אלפי מקומות עבודה הופכת השבתת הנסיעה לפגיעה ממשית בחיי היום יום ופגיעה כלכלית קשה. אני קורא לשר התחבורה ישראל כץ לקחת את ההגה לידיו ולסיים את השביתה הזאת״.

קיראו בפורטל זהר הצפון:

כזכור, פתח ועד העובדים של רכבת ישראל ביום ראשון בצהריים בשביתה בקו כרמיאל – חיפה חוף הכרמל, זאת לאחר שהשיחות בין הוועד להנהלת הרכבת הגיעו למבוי סתום. קו נוסף שהושבת ע״י ועד העובדים של הרכבת הוא ראשון לציון – לוד.

ראשי ההסתדרות בראשות ארנון בר דוד והנהלת הרכבת בראשות המנכ״ל, שחר איילון, פתחו בדיונים על מנת למצוא פשרה על רקע העימות בין עובדי הרכבת להנהלה אך לא הצליחו להגיע לידי הסכמה. בין הצדדים קיימת מחלוקת על סידורי העבודה של נהגי הקטרים

 

ארט דה ג׳לטו באנר דף ראשי 2018-12-26
2019-01-10 ד״ר קוקיס באנר כתבות
שתפו

כתבה מעניינת:

ישיבת מועצה אופוזיציה 2018-12-26

רגע היסטורי: האופוזיציה גרמה לכינוס ישיבת מועצה – אבל הופיעה בהרכב חסר

לראשונה בכרמיאל: המועצה התכנסה לבקשת האופוזיציה, אבל רק שניים מחברי האופוזיציה הגיעו לישיבה. רותם ינאי: …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

זול סטוק באנר דף ראשי 2018-12-16

SHOP NOW
close-link