בית / חדשות / חדשות כרמיאל / ראש השנה בכרמיאל: מוות טראגי בערב החג, ויכוח אלים במשפחה ונעדר שנמצא למחרת
חדשות כרמיאל
תמונת אילוסטרציה, אין קשר לכתבה

ראש השנה בכרמיאל: מוות טראגי בערב החג, ויכוח אלים במשפחה ונעדר שנמצא למחרת

שתפו

השקט היחסי הופר ע״י מספר אירועים: תושב העיר נעדר יממה מביתו ונמצא רק למחרת בריא ושלם, קשישה התלוננה שנכדה תקף אותה ותושב העיר שנפטר מדום לב בערב החג

מאת גיל דובריש

חופשת ראש השנה עברה בכרמיאל בשקט יחסי, אם כי בעוד רובנו נהנינו מחופשה ארוכה במיוחד, שנבעה מחיבור של ימי החג בחמישי ושישי עם יום שבת, במשטרה, בשיטור העירוני, במד״א ובאיחוד הצלה, נקראו לטפל במספר אירועים ברחבי העיר.

טרגדיה נרשמה בערב החג כאשר תושב העיר, בשנות החמישים לחייו, לקה בדום לב. בני משפחתו המבוהלים שהבחינו בו לאחר שאיבד את ההכרה, הזעיקו צוותי רפואה והצלה, יחד עם שיטור עירוני. לאחר ניסיונות החייאה מאומצים שנמשכו במשך שעה ארוכה, נאלצו גורמי הרפואה במקום לקבוע את מותו של האיש.

משטרת מחוז הצפון עסקה בימי חמישי ושישי בניסיונות לאיתור תושב כרמיאל, בן 44, שנעדר במשך יממה שלמה. האזרח, המוכר ומטופל ע״י המחלקה לבריאות הנפש ומינהל הרווחה, יצא מביתו בחג ונצפה לאחרונה ביום חמישי בשעה 22:30 בטירת הכרמל ומאז אבדו עקבותיו. המשטרה פנתה אל הציבור בבקשה לעזרה באיתורו ומסרה את תיאורו המלא. למחרת אותר הנעדר כשהוא בריא ושלם, לא לפני שהחסיר כמה פעימות לב בקרב מקורביו. לטענתו ניצל את הזמן הפנוי ויצא לטייל, אלא ששכח לעדכן את סביבתו.

ביום שישי בצהריים, נפצעו נהגת ונהג בתאונת דרכים שאירעה ברחוב הנפח באזור התעשייה. התאונה אירעה לאחר שאחד הרכבים יצא מחנייה לכיוון רחוב הנפח והתנגש ברכב פרטי שהגיע ממול. שני הפצועים באורח קל והועברו לבית החולים.

במהלך החג, הזעיקה קשישה בת 85 את המשטרה וטענה כי הנכד שלה, כבן 25 תקף אותה באלימות. השיחה נותקה לאחר שנשמעו צעקות מהעבר השני. למקום נשלחו ניידות שיטור. לאחר שהתברר כי ויכוח בין הסבתא לנכד גלש לפסים אלימים. הצוותים פעלו בשיקול דעת, עיכבו את החשוד והעבירו אותו לטיפול תחנת המשטרה.

במהלך החג הוזעקו צוותי השיטור העירוני לגבעת רם, שבם הבחינו אזרחים בשני תושבי חוץ שבאו… לכרות עצים. השניים סיפרו לצוותי השיטור כי ביקשו לכרות את הגזעים למטרות שימוש אישי. הם עוכבו והובאו לתחנת המשטרה.

כתבה מעניינת:

חדשות כרמיאל

כמעט מחצית מבני הנוער בכרמיאל מודים: נהגנו ללא רישיון

שתפומחקר חדש ומקיף של עמותת אור ירוק בקרב 322 תלמידי י״א בעיר חושף: 46% הודו …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.