רוצו על זה ריצה ספורט צילום: Brooks 2018
צילום: Brooks

רוצו על זה! אפליקציות הריצה השוות ביותר

שתפו

הימים הלוהטים של הקיץ כבר מאחורינו וזו סיבה טובה לנעול את נעלי הריצה שלכם ולחזור לכושר. קבלו 5 אפליקציות ריצה מתקדמות לסמארטפון שלכם, שיאפשרו לכם לבצע מעקב אחרי התקדמותכם

מערכת זהר הצפון

מתחשק לכם לחזור לכושר ולרוץ קצת? אילן בניסטי, מנכ״ל קבוצת ראן ספורט יבואנית מותג הריצה האמריקאי ברוקס, ממליץ על חמש אפליקציות ריצה מובילות שיאפשרו לכם לעקוב אחר ההתקדמות שלכם, להתחרות מול חברים, להרוויח כסף מכל צעד שאתם עושים, והכי חשוב – לרצות לחזור לכושר.

המובילה: Runkeeper 

אפליקציה שנחשבת למובילה בתחום הריצה עם עשרות מיליוני משתמשים ברחבי העולם. האפליקציה משתמשת ב-GPS של הטלפון הנייד כדי לעקוב אחר הריצה שלכם, רכיבה על אופניים, טיולים בשטח ושאר פעילויות גופניות.  Runkeeper מתעדת את הקצב, המרחק, זמן האימון הכולל, קלוריות שנשרפות ומגיעה עם מגוון של תכניות אימון, תזכורות קבועות מראש ואתגרים עתידיים.  המשתמש יכול למדוד את ההתקדמות שלו ואת היסטוריית האימון, לסנכרן את האפליקציה עם יישומים ושירותים רבים אחרים ולקבל דוחות מפורטים של הפעילות שלו. האפליקציה פועלת גם עם מגוון רחב של שעונים חכמים והתקני כושר כמו Apple Watch ו- Android Wear.

הנוחה לצפייה: Runtastic

האפליקציה משתמשת אף היא בנתוני GPS כדי לעקוב אחר הריצה, משך הזמן, והמהירות וממפה את המסלול שלכם בזמן אמת. יומן תרגילים אישי עוקב אחר הרגלי הריצה שלכם, והמשתמש יכול להציג מסלולים בתצוגה נוחה בסגנון Google Earth. לוח המחוונים מכיל גרפים מפורטים עם מידע על הריצה שלכם, שיתוף ההתקדמות ברשתות חברתיות ותוכניות אימונים רבות המוצעות למשתמשים.

המשתלמת: Rumble

כמה פעמים חשבתם שאם הייתם מרוויחים שקל על כל צעד שעשיתם כבר מזמן הייתם עשירים?  האפליקציה הישראלית Rumble מודדת את הצעדים שאתם עושים בריצה או בהליכה עם הטלפון שלכם וממירה אותם לכסף. ככל שאתם צוברים יותר צעדים האפליקציה מאפשרת לכם לקבל הנחות, הטבות ומבצעים מעסקים בכל רחבי המדינה, כך שהריצה הופכת למשתלמת במיוחד…

המגוונת: Sports Tracker

האפליקציה עוקבת אחר ההתקדמות שלכם בעת ריצה, רכיבה על אופניים או סקי, ומספקת  מעקב אחר מסלול הריצה שלכם, כמו גם מהירות ממוצעת, שריפת קלוריות משוערת, קצב לב (עם צג קצב לב) ומדדים נוספים. תוכלו להקליט יומן אימון ולעקוב אחר ההתקדמות שלכם, לקבוע מטרות כושר שבועיות ולהשתתף באפשרויות חברתיות אופציונליות. אלה כוללות שיתוף התקדמות התרגיל שלך ואת המסלול, מעקב ותגובות על משתמשים אחרים והשתתפות בטבלת ריצה תחרותית שבועית.

התחרותית: Strava

אפליקציה שמוסיפה למתכון המעקב הרגיל אחר ריצה כמה תכונות תחרותיות מעניינות. היישום רושם את מהירות הריצה שלכם, המרחק שעברתם, הזמן והמסלול, ומשלב את כל זה עם טבלת המשתמשים באפליקציה, המציגה הישגים ואתגרים של משתמשים אחרים, כך שאתם יכולים לערוך, לדוגמה, מירוץ נגד החברים שלכם-  גם אם הם לא לצדכם.

לכתבות נוספות בנושא בריאות ליחצו כאן>>>

                                                                                                                                                              

כתבה מעניינת:

רופא צילום אילוסטרציה

מאמי מייקאובר – הניתוח שמחזיר לך את הגוף הצעיר

שתפומערכת פורטל זהר.נט בתור נשים, החלום האולטימטיבי שלנו הוא להביא לעולם ילד, או כמה ילדים, …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.