תאונה כרמיאל התהפכות רכב רחוב החרושת גן העיר ראשי

כרמיאל: רכב התהפך ופגע בניידת משטרה, שלושה נפצעו

שתפו

במשטרה מציינים כי הנהג הפוגע, תושב אחד היישובים באזור, היה שרוי תחת השפעת אלכוהול. אחד מגורמי החירום שהוזעקו למקום התאונה: היה כאן מזל גדול

מאת גיל דובריש

שלושה בני אדם – בהם שני שוטרים, נפגעו בתאונה שאירעה הערב (שישי) בסביבות השעה 20:00 ברחוב החרושת, סמוך לגן העיר, כאשר רכב פרטי סטה מהנתיב, פגע בניידת משטרה והתהפך על הגג. הפצועים הועברו לטיפול במרכז הרפואי לגליל (בית החולים הממשלתי בנהריה) ולאחר שחרורם, נחקר הנהג ונעצר בחשד כי היה שרוי תחת השפעת אלכוהול.

הנהג, צעיר בן 24 תושב דיר אל אסד, נסע ברכב פרטי מכיוון מרכז ביג לעבר היציאה הראשית של כרמיאל. בעיקול הסמוך למתחם גן העיר הוא איבד שליטה על ההגה עקב תנאי הכביש החלקלקים בשל הגשמים, סטה מהנתיב, עלה על אי התנועה והתנגש בניידת משטרה שנסעה בנתיב הנגדי. כתוצאה מההתנגשות הרכב הפרטי התהפך ונחת על גגו. הנהג נפצע באורח קל. שני השוטרים שהיו בניידת, גבר בן 36 ואשה בת 30, סבלו מפגיעות קלות בעקבות התאונה, אך הצליחו לצאת מיד וניגשו לחלץ את הנהג מתוך רכבו. לאחר שהשוטרים הריחו כי מהנהג הפוגע נודף ריח עז של אלכוהול, בוצעה לו בדיקת ינשוף שבה התגלה כי ריכוז האלכוהול בדמו עומד על 536 מיקרוגרם, יותר מכפול מהריכוז המותר לפי החוק.

למקום הוזעקו ניידות כיבוי והצלה, משטרה וצוותי רפואה. פראמדיקים של מד"א העניקו טיפול לנפגעים שסבלו בעיקר מחבלות גפיים והעבירו אותם באמבולנסים לחדר המיון במרכז הרפואי לגליל (בית החולים הממשלתי) בנהריה. לאחר מכן שוחררו מבית החולים. הנהג עוכב בהמשך בתחנת המשטרה בכרמיאל, נחקר ונעצר. הוא יובא לבית משפט השלום בחיפה לדיון בבקשת המשטרה להאריך את מעצרו.

אחד מגורמי החירום שהגיעו למקום, ציין כי לאור נסיבות התאונה, היה כאן מזל רב, מאחר שהאירוע הסתיים בנס ללא נפגעים קשים. עקב התאונה חלו שיבושי תנועה בכביש, המשמש כציר התחבורה הראשי של אזור התעשייה. צוותי שיטור עסקו בהכוונה של התנועה במקום.

גם זה יעניין אתכם בפורטל זהר.נט:

כתבה מעניינת:

שועל חופשי חיות בר ברחובות כרמיאל

כרמיאלים מפוחדים: חזירי בר, תנים ושועלים ״משתלטים״ על הרחובות

שתפוהתופעה הזו גדלה ומתרחבת בחודשים האחרונים: חיות הבר נכנסות לשכונות מגורים ומשוטטות באין מפריע. צפו …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.