בית / חדשות / ספורט / כדורגל / רן רול פותח עונה חדשה בליגה הלאומית
חדשות כרמיאל

רן רול פותח עונה חדשה בליגה הלאומית

השחקן יליד כרמיאל, עבר ממכבי נתניה בה שיחק בשנתיים האחרונות להפועל רמת גן מהלאומית ומאמין שעשה את הבחירה הנכונה

מאת אמיר שיבי

שחקן הכדורגל, בן העיר כרמיאל, רן רול בן ה-28, חתם בתחילת השבוע האחרון במדי הפועל רמת גן מהליגה הלאומית. הקשר אשר שיחק בשנתיים האחרונות במכבי נתניה, איתה גם רשם עלייה לליגת העל בעונת 2013-14, הבין שהוא לא בתוכניות של מאמן נתניה שלומי דורה והחליט לעזוב. רול מרוצה מהחתימה בקבוצה החדשה והתפנה לראיון קצר לזהר הצפון.

– איך אתה מסכם את העונה האחרונה בליגת העל?

“לאור הנסיבות וההסתבכות הכלכלית של המועדון ואחרי פתיחת עונה לא טובה מבחינה אישית וקבוצתית, אני חושב שאפשר להגיד שבחצי השני של העונה חל שיפור משמעותי והיינו מצויינים. הצגנו משחקים גדולים כמו הניצחון על בית״ר ירושלים ועל הפועל ב״ש והתיקו 3:3 עם מכבי ת״א”.

– מה הרגע הכי טוב שאתה לוקח מהעונה הזו?

”כמובן שהרגע המיוחד שלי זה הגול בניצחון נגד בית״ר ירושלים לעיני איצטדיון מלא”.

– הרגע הפחות טוב?

“אין רגע ספציפי. אני חושב שהתחלת העונה פשוט לא הייתה טובה. אין משהו שאפשר לשים עליו את האצבע ולהגיד שזה הרגע הפחות טוב”.

– מרגיש מאוכזב מזה שלא נשארת בנתניה או בליגת העל?

”אני לא מכיר שחקן שלא היה רוצה להיות בליגת העל והיה מעדיף לשחק בלאומית. אבל אני חושב שבחרתי לשחק במקום קודם כל שהוא בית חם ומסודר מאוד. מבחינה מקצועית אין לי ספק שנדבר חזק מאוד השנה בליגה הלאומית, אז אני חושב שעשיתי בחירה טובה, אבל את זה רק ימים יגידו”.

– מה אתה מאחל לעצמך לעונה הקרובה? 

“מאחל לעצמי בעונה הקרובה ליהנות מכדורגל, קודם כל. ברגע שאני אהנה אני בטוח שהתוצאות יגיעו ואם התוצאות יגיעו, גם הבישולים והכיבושים יגיעו ומי יודע אולי נחגוג עוד עלייה לליגת העל”.

על החתימה בר”ג ציין רול בדף הפייסבוק הרשמי של הקבוצה: ״אני שמח מאוד על החתימה במועדון ומודה ליהודה דולינר, ההנהלה, והמאמן דני גולן על האמון בי. אני יודע שנעשו המון מאמצים על מנת להחתים אותי ואני מעריך את זה מאוד. הגעתי לבית חם ואני בטוח שאחזיר על המגרש ושנשמח את האוהדים בהצלחה״.

שתפו

כתבה מעניינת:

נתנאל הררי 2019-06 צילום אופיר זגורי

לנפץ את תקרת הזכוכית

עד גיל 30 הספיק נתנאל הררי שמנהל את תוכנית מגרשים מוארים לעשות את הדברים הבאים: …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

SHOP NOW
close-link
//set menu items with childrens to be clickable