משה קונינסקי ראש עיריית כרמיאל ראש העיר כרמיאל
משה קונינסקי. צילום ארכיון

רפורמה בתחום הנקיון, הגינון והאחזקה: כרמיאל תחולק ל-9 רובעים

שתפו

במסגרת השינוי במבנה הארגוני שמוביל ראש העיר משה קונינסקי, הוחלט לחלק את כרמיאל לרובעים תפעוליים בתחום ניהול מערך האכיפה על הניקיון, הגינון והאחזקה

מערכת פורטל זהר.נט

משרד הפנים אישר את השינוי במבנה הארגוני בעיריית כרמיאל שיזם ומוביל ראש העיר משה קונינסקי, בבמטרה לייעל את השירות, הניקיון, חזות העיר ואחזקתה.

במסגרת הרפורמה הוכפפה מחלקת הגינון למינהל שפ"ע (שיפור פני העיר) והוחלט על חלוקת העיר ל-9 רובעים תפעוליים שירכזו ויתאמו את כל הנושאים הפיזיים באותו רובע  – תברואה, ניקיון, שיפור פני העיר, אחזקה, גינות, פארקים ועוד, כאשר לכל רובע ימונה מפקח רובע שינהל ויתאם את מכלול הפעילות הפיזית העירונית בהתאם לנושאי רוחב ולדגשים שייקבעו לטיפול. בכך הוקטנו שטחי האכיפה, במטרה לאפשר שליטה טובה יותר על העבודה.

מעיריית כרמיאל נמסר כי ״המרחב הציבורי ותחזוקת העיר דורשים התייחסות מחודשת וצורך שנבע מהרצון להתייעל וגם לשפר את השרות לתושב. מטרות תיחום העיר לרובעי תחזוקה – יישום מדיניות העירייה במרחב הציבורי וייעול עבודת אגפי התחזוקה והתברואה בעירייה, שיתוף פעולה בין אגפי ברמת השטח ויצירת שפה משותפת, ראייה אזורית ותאום וכמובן היכרות טובה של מנהלים ועובדים עם אזור פעילותם״.

ראש העיר משה קונינסקי מסר: ״מטרתנו עם יישום הרפורמה היא בראש ובראשונה לשפר את השרות הניתן ע״י העירייה לתושבים וליצור שפה משותפת, ראייה אזורית ותיאום, קירוב השירותים לתושבים וחיזוק הקשר עם התושבים. נעשה זאת באמצעות חלוקת העיר ל-9 רובעים, אחד מהם אזור התעשייה. לא נקלטו עובדים חדשים במבנה הארגוני החדש ובוצעו התאמות עם העובדים הקיימים בין האגפים״.

כמו כן, מציין ראש העיר: "רכשנו גם 3 כלים חדשים לטיאוט רחובות שיכנסו לפעילות בחודש הבא – שניים קטנים לניקיון שבילים ומערכות, כולל שטיפות מים וכלי טיאוט גדול ומודרני. אנו תקווה שזה ייתן מענה נוסף לשיפור איכות החיים של תושבי העיר".

גם זה יעניין אתכם בפורטל זהר.נט: 

כתבה מעניינת:

סייסמוגרף רעידת אדמה רעש אדמה צילום דפוזיט פוטוס

מודל חדש חוזה: הסתברות של 90% לרעש אדמה חזק, כרמיאל ברמת סיכון בינונית

שתפופיתוח טכנולוגי חדש של חברת ביטוח ישראלית חושף: סיכויים גבוהים לרעידת אדמה חזקה ב-15 השנים …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.