רצח כרמיאל רחוב הגליל צילום דוברות המשטרה
צילום: דוברות המשטרה 2002-02

רצח שושנה מנשירוב ז״ל בכרמיאל: הוגש כתב אישום נגד חברתה

שתפו

הבוקר הוגש כתב אישום נגד דינה זלוטניק, חברתה של מנשירוב ז״ל באשמת רצח. ממצאי החקירה מעלים: הנאשמת דקרה את המנוחה עשרות פעמים

מערכת פורטל זהר.נט

חוקרי המשטרה ביחידה המרכזית של מחוז צפון סיימו את חקירת מותה של המנוחה שושנה מנשירוב ז"ל, בת 32 תושבת כרמיאל, והבוקר (ראשון) הוגש כתב אישום בגין רצח ובקשה למעצר עד תום ההליכים כנגד דינה זלוטניק, חברתה של המנוחה – הנאשמת ברצח, בבית המשפט המחוזי בחיפה.

ביום רביעי, 15 בינואר השנה (2020), התקבלה בשעות הבוקר המוקדמות הודעה במוקד 100 של משטרת ישראל מדייר בבניין מגורים ברחוב הגליל. לדבריו, אישה צעירה דפקה על דלת ביתו, כשפתח לה את הדלת הוא הבחין בסימני דם על בגדיה והיא סיפרה לו, נסערת ומבולבלת, כי דקרה את חברתה בדירה שנמצאת בקומה מעליו וביקשה עזרה.

כוחות משטרה בליווי מעבדה ניידת, הוזנקו למקום, סגרו את הזירה והחלו באיסוף ממצאים במקום. בתום הערכת מצב ראשונית, הוטלה חקירת הרצח על מחלק הרצח ביחידה המרכזית של מחוז צפון, אשר המשיכו בחקירה ובאיסוף הממצאים והחלו גובים עדויות.

גם זה יעניין אתכם בפורטל זהר.נט:

החוקרים עצרו את זלוטניק וגופת המנוחה נשלחה למכון לרפואה משפטית באבו-כביר, והממצאים שנמצאו בזירה נשלחו לבדיקות מעבדה.
רצח כרמיאל תאונה צילום דוברות המשטרה
צילום: דוברות המשטרה

מהחקירה עלה כי החשודה ומנשירוב הכירו תקופה קצרה ובערב הרצח, הזמינה אותה המנוחה לבלות עימה בדירתה שזה עתה שכרה. החשודה הגיעה לבית בשעות הערב והן העבירו את הזמן בתכתובות ושיחות וידאו בווטסאפ עם חברים. לפנות בוקר פרץ ויכוח בין השתיים על רקע חשדותיה של מנשירוב כי חברתה מנסה להתחיל עם החבר שלה, השתיים החלו לתקוף אחת את השנייה כשלפתע החשודה לקחה סכין מטבח ודקרה את המנוחה עשרות דקירות שגרמו למותה.

לאחר חקירה יסודית של צוות מחלק הרצח ביחידה המרכזית של מחוז צפון חומרי החקירה הועברו לפרקליטות מחוז חיפה אשר גיבשו תשתית ראיתית כנגד החשודה בגין רצח, והיום פרקליטות מחוז חיפה הגישה נגדה כתב אישום ובקשה למעצרה עד תום ההליכים. לטענת פרקליטה של הנאשמת, הרצח בוצע מתוך הגנה עצמית.

כתבה מעניינת:

תקר פנצ׳ר רכב מכונית

נזקים בעשרות אלפי שקלים: ״מפנצ׳ר״ סדרתי מסתובב בעיר

שתפותושבים מדווחים לנו על מעשי ונדליזם ברכביהם שגרמו לנזקים בשווי אלפי שקלים: ״מה עוד צריך …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.