הפועל עירוני כרמיאל מוחמד אבו ריא
מוחמד אבו ריא. צילום: הפועל עירוני כרמיאל

רק בישראל: המשחק של כרמיאל החל באיחור והחובש נטש

שתפו

מערכת פורטל זהר.נט

דברים שיכולים לקרות רק בישראל: משחק הליגה בין טובא זנגריה והפועל עירוני כרמיאל שנערך אמש (שלישי, 2.11.2021) באיצטדיון צפת החל באיחור של 7 דקות בגלל… רשתות קרועות בשערים, והופסק לאחר מכן ליותר מרבע שעה בגלל ש…החובש נטש את המגרש ללא הודעה מוקדמת. חוץ מזה היה שם גם כדורגל וכרמיאל הביסה 4:1 את טובא.

המשחק נפתח כאמור באיחור של 7 דקות לאחר שהתברר כי הרשתות בשני השערים קרועות לחלוטין. רק אחרי שהעניין טופל שרק השופט לפתיחת המשחק. אחרי כמה דקות נפצע שוער טובא ברגלו ונזקק לטיפול של חובש – ואז התברר שהחובש נעלם מהמגרש. השופט השהה את המשחק מכיוון שלא ניתן לקיימו ללא נוכחות של גורם רפואי רשמי באיצטדיון. בבדיקה קצרה התברר כי החובש שהיה חתום על טופס המשחק החליט מסיבה כלשהי לעזוב את המקום ולא חזר. לאחר התייעצות ממושכת בחדר השופטים אושר להוסיף לטופס המשחק חובש אחר שהיה נוכח במגרש וההתמודדות חודשה אחרי הפסקה של יותר מ-15 דקות.

למרות הקור העז בצפת, כרמיאל שיחקה היטב ושלטה במרכז המגרש. אבל אז, כדור קרן לא מוצלח של כרמיאל הפך להתקפה מתפרצת קטלנית של טובא אשר הסתיימה בשער מתסכל. 0:1 למארחים.

כעבור 8 דקות התקפה מצד שמאל של כרמיאל הסתיימה בבעיטה מתוך הרחבה של מחמוד יוסף, הרכש החדש שחתם בסוף השבוע. שער בכורה ליוסף. 1:1 וזו היתה גם תוצאת המחצית.

במחצית שניה עלה מהספסל יובל שבתאי שבסוף השבוע שיחק עם עם נבחרת ישראל 6×6 בטורניר הכנה. אחרי 8 דקות שבתאי הניף את רגלו ובעט מחוץ לרחבה לצד שמאל של השער, 2:1 לכרמיאל.
כרמיאל המשיכה לשלוט בכל חלק במגרש ללא מענה של טובא. השער הבא היה רק עניין של זמן: המגן הימני הייתם טונוס הגיע עד קו הקרן של טובא שיחרר כדור חזק ושטוחשעבר את כולם ברחבה, הגיע עד למוחמד אבו ריא שבעט מקרוב, 3:1.

בהמשך המאמן לירון יגר הכניס את הישהם כיוואן ומגדי אבו טלפא, שחקני הרכש החדשים שביחד הביאו את השער רביעי. כיוואן בישל למגדי שבנגיעה הראשונה שלו בכדור בעט לרשת. 4:1 בסיום. כרמיאל חגגה את הניצחון ומי זכר שלא היו רשתות ולא היה חובש…

כתבה מעניינת:

איצטדיון כרמיאל יציעים משחק פלייאוף עליון נגד עירוני צפת צילום דוברות הפועל עירוני כרמיאל

ימשיכו עוד עונה: השחקנים שחידשו חוזה בהפועל עירוני כרמיאל

שתפומאת גיל דובריש הפועל עירוני כרמיאל ממשיכה לעבוד חזק ומהר לקראת העונה הבאה. אחרי שהחתימה …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.