רשת גלובוס מקס משקיעה 25 מליון ש"ח בקומפלקס בתי הקולנוע החדש בקניון חוצות כרמיאל

שתפו

בנט קפלן, מנכ”ל ובעלי רשת גלובוס מקס: “רשתות הקולנוע הגדולות זנחו את ערי הפריפריה ואנו גאים להיות אלו שמביאים פעם אחר פעם את בשורת הקולנוע בעל הסטנדרטים הגבוהים ביותר ליעדים אלו בציבור הישראלי”

רשת בתי הקולנוע “גלובוס מקס” אשר פתחה רק לפני מספר חודשים בית קולנוע חדש לתושבי נהריה, ממשיכה להשקיע בערי הפריפריה ולהביא אליהן את בשורת חווית הצפייה בבתי הקולנוע – בימים אלו חתמה הרשת על הסכם לפתיחת 2 בתי קולנוע חדשים, בכרמיאל ובאשקלון.
בכרמיאל – יפתח תוך שנה בית קולנוע בוטיק בן 6 אולמות אשר יעניק מענה לתושבי האזור, ויעמוד בסטנדרטים הגבוהים ביותר של אולמות הקולנוע כיום, הן מבחינת הציוד והן מבחינת העיצוב. הקולנוע, ובו כ-2000 מ”ר, יבנה בשיתוף חברת ‘גבריאלים ייזום והשקעות’ שבבבעלותו  של גבי מלכה’ הבעלים של קניון חוצות בכרמיאל -אחד מהקניונים  המצליחים באזור הצפון ותיבנה עבורו הרחבה מיוחדת. סך ההשקעה של החברות בהקמת הקולנוע כ-25 מליון ש”ח. מתחם גלובוס מקס כרמיאל ישלב בתוכו אזור בילוי ומסעדות וישרת את כל תושבי הצפון הגליל והגולן. קולנוע זה מצטרף לשורה של בתי הקולנוע שתפעיל כיום “גלובוס מקס” באזור הצפון – נהריה, הקריון בקרית ביאליק, ומתחם הענק אשר נבנה בגרנד קניון בחיפה.
באשקלון – מקימה “גלובוס מקס” בית קולנוע במתחם “מרינה מול” – הנבנה בימים אלו על ידי הכשרה ביטוח. מדובר במתחם לייף סטייל וקניות הממוקם על המרינה של אשקלון. הקולנוע יכלול 8 אולמות קולנוע ו-5 אולמות VIP, עם לובי מפואר הפונה לנוף של הים.  הקולנוע עתיד להפתח בתחילת שנת 2017.
שני בתי קולנוע אלו מצטרפים לתנופת התרחבותה של רשת “גלובוס מקס“ אשר מקימה כיום עוד 5 בתי קולנוע חדשים אשר יוסיפו עוד כ-89 אולמות קולנוע ו-VIP חדשים לשוק הקולנוע הישראלי – בכ”ס בונה כיום הרשת יחד עם חברת ‘אושירה’ קומפלקס ענק בן 19 אולמות בהשקעה של 80 מליון ש”ח, בפתח תקווה שם נבנה מתחם קולנוע ובו 8 אולמות רגילים ו-7 אולמות VIP, במעלה אדומים שם נבנה בית קולנוע עם 4 אולמות , בגרנד קניון בחיפה אשר יכלול 17 אולמות ו-7 אולמות VIP וברחובות – בית קולנוע עם 7 אולמות.
בנט קפלן מנכ”ל הרשת: “אנו גאים להביא את בשורת הקולנוע לערי הפריפריה אשר ראויות גם הן לחווית צפייה ובילוי בסטנדרטים הגבוהים ביותר.  ענף הקולנוע רק הולך וגדל בשנים האחרונות והוא נשאר אחת מצורות הבילוי השוות ביותר לכל נפש בישראל. אנו מאמינים שהצופה הישראלי יודע להעריך את ההשקעה הגדולה שאנו מבצעים ברמת בתי הקולנוע החל מהעיצוב ועד לרמת הציוד החדשני ביותר וימשיך להגיע בהמוניו”.

 

כתבה מעניינת:

שתיין צילום אילוסטרציה: Pixabay

קמצן, מתלהב או חבר אמת: איזה סוג של שתיין אתה?

שתפוכמו חבר אמת, אלכוהול תמיד נמצא שם: כשעצוב, כששמח, במסיבה הכי שווה ובאירוע המרגש ביותר. …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *