אוטובוס אגד כרמיאל
אוטובוס. צילום ארכיון, אין קשר לכתבה

שוד באוטובוס: נהג מכרמיאל הותקף ליד דיר אל אסד

שתפו

נוסע תקף באגרופים את הנהג וניסה לחטוף את שטרות הכסף מהקופה, אך עקב התנגדות הנהג ״הסתפק״ בגניבת הטלפון הנייד. המשטרה עצרה חשוד. נהגים בסניף אגד כרמיאל: מפחיד, בפעם הבאה זה עלול להיגמר ברצח

מאת גיל דובריש

נהג אוטובוס מכרמיאל הותקף באלימות ונשדד ליד דיר אל אסד, בשעה שהיה בדרכו לחיפה. החשוד נתפס ונעצר על-ידי המשטרה.

האירוע האלים התרחש אמש (ביום ראשון) בסביבות השעה 21:00. אוטובוס בקו 263 אגד שיצא מכרמיאל לכיוון מערב, עצר לנוסע שהמתין בתחנה סמוך לצומת הכניסה לדיר אל אסד. הנוסע, בן 30, תושב הכפר דיר אל אסד, עלה לאוטובוס, ביקש לקנות כרטיס ושאל את הנהג האם יש לו עודף מ-100 שקלים. לאחר שזה השיב לו בחיוב, הושיט לפתע הגבר את ידו לעבר הקופה וניסה לחטוף את השטרות הרבים. כאשר נהג האוטובוס ניסה לעצור בעדו היכה אותו השודד בעוצמה בפניו. בעודו מנסה להתאושש ולהתגונן מפני המהלומות, הצליח נהג האוטובוס להוציא את כל הכסף מהקופה ולהרחיקו מידיו של החשוד.

העימות האלים בין השניים נמשך עוד כמה רגעים ובסיומו הצליח החשוד לחטוף את מכשיר הטלפון של הנהג ונמלט מבעד לדלת הפתוחה. בתוך האוטובוס היו עוד מספר נוסעים שישבו מאחור ולא הספיקו להבחין בנעשה.

הנהג הזעיק למקום את המשטרה, ולאחר שמסר את עדותו, הוא פונה על-ידי אמבולנס למרכז הרפואי לגליל (בית החולים בנהריה). מצבו הוגדר קל והוא שוחרר לאחר הטיפול לביתו.

קיראו עוד בפורטל זהר.נט:

שוטרי תחנת מג׳ד אל כרום החלו מיד לאחר המקרה בסריקות לאיתור החשוד, חוקרים אספו ממצאים במקום ופתחו בחקירה. למחרת בשעות הבוקר איתרו שוטרי משטרת ישראל את החשוד שהסתתר במטע זיתים סמוך. הוא נעצר, נחקר ויובא לבית המשפט לדיון בבקשה להאריך את מעצרו.

בבוקר שלמחרת השוד סערו הרוחות בסניף אגד בכרמיאל. חבריו לעבודה של הנהג הביעו את מורת רוחם מהקלות הרבה, כך לדבריהם, שבה הם חשופים לגורמים עבריינים. ״זה מפחיד, המקרה הזה מעיד על הבעייתיות בעבודה שלנו״ סיפר אחד מנהגי אגד. ״מצד אחד אנחנו מחוייבים להעלות לאוטובוס כל נוסע שנראה נורמטיבי, מצד שני, אין לנו שום אבטחה, יכולים להיכנס גורמים עבריינים, חס וחלילה גם מחבלים. בפעם הבאה זה עלול להיגמר ברצח! אנחנו אמורים לתפקד כנהגים, כקופאים, כסדרנים וגם כאחראים על הסדר והביטחון באוטובוס״.

תישארו מעודכנים, הצטרפו לאינסטגרםלפייסבוק ולטלגרם שלנו!

כתבה מעניינת:

עורך דין לקוח בית משפט תביעה צילום אילוסטרציה Freepik

שמירה על דיני עבודה

שתפודיני עבודה המחוקק קבע דיני עבודה רבים בכל מה שקשור להתנהלות של המעסיק ולמחויבות שלו …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.