חברת שילוח מחו״ל צילום אילוסטרציה Ofir Arie
צילום אילוסטרציה

שילוח מחו"ל – איך עושים את זה נכון?

שתפו

במאה ה-21 העולם הוא כפר גלובלי אחד קטן והשילוח המתאפשר ממדינה אחת לשניה הופך את הקשרים העסקיים לפשוטים ויעילים אפילו יותר

מערכת פורטל זהר.נט

בגדים, מכשירי חשמל, מוצרי אלקטרוניקה, ספרים, משחקים, טלפונים, ריהוט – לא משנה מה אתם רואים בפרסומות או באתרים השונים ברחבי הרשת – יש לכם את היכולת להביא את אותו מוצר עד אליכם הביתה, פעמים רבות בעלויות לא גבוהות במיוחד. עולם השילוח ממדינות העולם לישראל התפתח מאוד בשנים האחרונות ומה שבעבר היה נותר בגדל חלום לא מושג, היום נמצא במרחק כמה הקלקות על העכבר.

כדאי לדעת שהשילוח מחו"ל לישראל שונה ממדינה למדינה. כך למשל, בחלק מהמדינות מי שעושה את השילוח הוא הדואר המקומי, במדינות אחרות תידרשו לשלם מס עבור המוצר ובמקרים אחרים ישנה מגבלה על המשקל אותו אתם יכולים לשלוח. רגע חםני שאתם מבצעים את ההזמנה, כדאי לברר את אותם נהלים, כדי למנוע הפתעות לא נעימות.

חברות השילוח הבינלאומיות הפועלות בישראל ובעולם מציעות מגוון רחב של שירותים, בהם שינוע דרך הים, באוויר או ביבשה, שינוע של חפצים יקרי ערך וכל זה במהירות וביעילות מקסימלית. כאשר אתם מבקשים לשנע מוצר כלשהו או מוצרים כלשהם מחו"ל לישראל, עומדות לרשותכם מספר חברות שילוח בינלאומיות. כדאי לבדוק את העלויות בכל אחת מהן וכן את אפשרויות השינוע שהן מציעות. כך למשל, חברה אחת יכולה להציע שילוח דרך האוויר בעוד חברה אחרת יכולה להעמיד לרשותכם שינוע ביותר מאפיק תובלה אחד. כדאי לבחון את העלויות וכן את היתרונות והחסרונות בכל אחת מדרכי התובלה לפני שאתם מקבלים את ההחלטה באיזו חברה לבחור.

במסגרת סקר השוק, כדאי לוודא שחברת השילוח יכולה להתחייב ללוחות זמנים אשר עולים בקנה אחד עם הצרכים העסקיים או האישיים שלכם. זאת ועוד, במידה והמוצר שאתם מבקשים להזמין הוא עדין או יקר ערך, כדאי לוודא שאופן האריזה והמשלוח שלו יהיה כזה שיבטיח שהמוצר יגיע בשלמותו עד אליכם. יחד עם זאת, כדאי לקחת בחשבון שטעויות קורות והמשלוח שלכם יכול להתעכב, ללכת לאיבוד, להישבר, להיות מועבר ליעד אחר או כל מיני תקלות אחרות. כיוון שכך וכדי למזער את אי הנעימות, מומלץ לוודא שחברת השילוח מעניקה לכם כיסוי ביטוחי מתאים, אשר במידת הצורך יוכל לספק לכם את ההגנה המתאימה.

לבסוף, מומלץ שיהיה לכם איש קשר אחד בחברת השילוח, כזה שיהיה זמין עבורכם עד שהמשלוח יגיע אליכם. איש קשר כזה יוכל להיות עם היד על הדופק, לעדכן אתכם במיקומו של המשלוח ובצפי ההגעה

שלו וכן יוכל במידת הצורך להיות הגורם האחראי שנותן לכם תשובות מקצועיות במקרה של עיכובים או תקלות למיניהן.

השילוב בין שקיפות, מקצועיות, אמינות ויחס אישי של הצוות מחברת השילוח יכול להפוך את העבודה מול החברה ליעיל ונוח, כזה שישאיר אצלכם טעם של עוד, בחרו חברת שילוח מחו"ל שיש לה נסיון רב בביצוע משלוחים.

(תוכן מקודם)

***LinkPower.co.il

כתבה מעניינת:

כרטיס אשראי ומחשב. צילום להמחשה

סליקת כרטיסי אשראי בנייד

שתפומערכת פורטל זהר.נט יותר ויותר אנשים היום רוכשים באמצעות כרטיסי אשראי. אם פעם היינו חייבים …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.