בית / כרמיאל / חדשות כרמיאל / שינויים בפסטיבל: לילך וקסמן רנה תהיה היועצת האמנותית ומנהלת המחול המקצועי
לילך וקסמן רנה מונתה ליועצת האמנותית ומנהלת תחום המחול המקצועי בפסטיבל מחול כרמיאל (צילום - עצמי)
לילך וקסמן רנה. צילום: עצמי

שינויים בפסטיבל: לילך וקסמן רנה תהיה היועצת האמנותית ומנהלת המחול המקצועי

שתפו

במסגרת השינויים הארגוניים בפסטיבל המחול שנועדו לצמצם את העלויות בהפקת הפסטיבל בוטל תפקידה של מנכ״לית הפסטיבל לילך וקסמן-רנה והיא תנהל בהתנדבות את תחום המחול המקצועי ותשמש כיועצת אומנותית

מערכת פורטל זהר.נט

שינויים ארגוניים בפסטיבל המחול: בעקבות סגירת עמותת הפסטיבל שהתמודדה עם גירעונות כספיים בשנות פעילותה, הועברה האחריות להפקת הפסטיבל למינהל התרבות בעיריית כרמיאל, בראשות אלי שדה, שהוא גם הרל״ש של ראש העיר וראש מינהל שיווק ודוברות בעירייה. תפקידה של לילך וקסמן-רנה כמנכ״לית הפסטיבל בשנתיים האחרונות בוטל – והיא תשמש בהתנדבות כיועצת אומנותית ומנהלת תחום המחול המקצועי ולהקות חו״ל של הפסטיבל. זאת בנוסף לתפקידה כמנכ״לית היכל התרבות בכרמיאל.

מעיריית כרמיאל נמסר כי ״לפני כחצי שנה הוביל ראש העיר משה קונינסקי החלטה על סגירת עמותת הפסטיבל והעברת האחריות להפקת הפסטיבל למינהל התרבות בעירייה, מהלך החוסך מאות אלפי שקלים ויוצר בקרה ישירה על הפרויקט התרבותי הגדול ביותר בכרמיאל ואחד הגדולים בישראל. במסגרת השינוי הארגוני והעברת האחריות להפקת הפסטיבל למינהל התרבות בעירייה, השתנה תפקידה של לילך וקסמן רנה ומעתה היא תשמש בהתנדבות כיועצת האמנותית ומנהלת תחום המחול המקצועי ולהקות חו"ל של הפסטיבל בנוסף לתפקידה כמנכ"לית היכל התרבות״.

גם זה יעניין אתכם בפורטל זהר.נט:

ראש העיר משה קונינסקי אמר בעקבות השינוי הארגוני: ״אני מודה ללילך על ההתגייסות  ורואה חשיבות רבה בתפקידה החדש ובתרומתו להצלחת הפסטיבל".

לילך וקסמן רנה אמרה בעקבות שינוי תפקידה: "אני מודה לראש העיר  משה קונינסקי על האמון. זו זכות גדולה להיות שותפה במשך שנים רבות לאירוע התרבותי המופלא הזה ולכהן בתפקיד שבו יהיה ביכולתי לתרום משמעותית לקידום הפסטיבל. אני בטוחה שיחד עם צוות מינהל התרבות, היכל התרבות  והצוות האומנותי נוביל את הפסטיבל למחוזות אומנותיים חדשים ואיכותיים".

כתבה מעניינת:

הופעה פרטית וייחודית שלא ציפיתם לה

שתפומערכת פורטל זהר.נט תקופת מגיפת הקורונה, שנכנסה לחיינו בתחילת 2020 ועדיין איתנו גם כשאנו מתקדמים …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.