משה קונינסקי 2013

שינוי באווירה: בסיעת ׳רק׳ שבעי רצון מישיבת המועצה

שתפו

בסיעת האופוזיציה בראשותו של משה קונינסקי חשים מחוזקים אחרי ששתיים מתוך ההצעות שהעלו בדיון, זכו לתמיכה וגיבוי מלאים

 מערכת זהר הצפון

בסיעת ׳רק׳ בראשות משה קונינסקי, מרגישים מחוזקים ושבעי רצון, לאחר ששתיים מבין ההצעות שהעלתה הסיעה בישיבת מועצת העיר, זכו לתמיכה וגיבוי, כמו גם בקשתם להדחת חבר מועצת העיר וחבר הסיעה לשעבר, רותם בז'רנו, מחברותו משלוש ועדות עירייה: ועדת מכרזים, ועדת הנחות וועדת בטיחות בדרכים ותעבורה.

בתשובה להצעת רז טישלר, חבר סיעתו של משה קונינסקי, כי על עיריית כרמיאל החובה למצוא דרך לבטח את ההורים המתנדבים במועצות ההורים הבית ספריות, נענתה העירייה בחיוב. ראש העיר עדי אלדר הנחה את ראש מנהל החינוך, מנחם שיכל, לבחון את סוגית היעדר הביטוח להורים הפעילים ולהכין מסמך היתכנות להסדרת הכיסוי הביטוחי להורים המתנדבים לרבות העלויות הנגזרות מכך. משה קונינסקי ורז טישלר ציינו כי "הכיסוי הביטוחי שעיריית כרמיאל בוחנת בחיוב להחיל יהווה פתרון טוב להיעדר הביטוח ותאפשר להורים הפעילים להתנדב תוך ידיעה כי הם מגובים ומבוטחים בכל עת בהקשר לפעולתם המבורכת במועצות ההורים".

קונינסקי ציין כי עד אשר ירכש הביטוח נתנו את הסכמתם שני משרדי עורכי דין כרמיאלים לייצג בחינם – "פרו בונו" (בשנה הקרובה) את ההורים שיתבעו בהליכים פליליים בנסיבות אלו בלבד. מדובר במשרדיהם של עו״ד תומר בן חמו ועורך דין נאיף גאנם.

קונינסקי הוסיף כי בהמשך לפנייתו לראש מנהל החינוך מר שיכל ולמנכ"ל העירייה מר דוד מלכה ובעקבות השאילתה שהעלה בישיבת מועצת העיר בדרישה להשקת תכנית אב רבשנתית לחינוך, ״דיווח לנו בישיבה ראש העיר אלדר בתשובה רשמית מודפסת, כי ׳הנחה את ראש מנהל החינוך להתחיל בהכנת תכנית אב לחינוך׳. עוד הוסיף קונינסקי כי חברי סיעתו ״מברכים את עיריית כרמיאל וראש העיר אלדר על החלטה זו, שכן נושא החינוך עומד בראש סדר העדיפות של הסיעה״.

קונינסקי מציין כי ״תכנית אב לחינוך תציב מטרות, יעדים ומדדים לחינוך בבתי הספר בעיר ותביא, כך אנו מקווים לשיפור ניכר בהישגי מערכת החינוך בכרמיאל, בהזדמנות זו מבקש קונינסקי להודות לראש העיר אלדר על הסכמתו להתחיל בתהליך להחלת תכנית אב לחינוך בכרמיאל כבר בשנת 2017״.

כתבה מעניינת:

תמונת ארכיון. אין קשר לכתבה. צילום תיעוד מבצעי כבאות והצלה לישראל

דליקה פרצה בדירת מגורים: אדם חולץ מהבית

שתפומערכת פורטל זהר.נט אדם ניצל בנס כשחולץ על-ידי כוחות שיטור וכיבוי מדליקה שפרצה בדירה בה …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.