בשר לא ראוי למאכל פשיטה משטרה יחידת פיצו״ח. צילום דוברות המשטרה 2019-04
צילום: דוברות המשטרה

שש טונות בשר לא ראוי למאכל אדם הושמדו בבית עסק בכרמיאל

שתפו

בפעילות יזומה של המשטרה, יחידת הפיצו״ח של משרד החקלאות, הווטרינר המחוזי ופקח כשרות נמצאו כמויות בשר גדולות שאוחסנו בתנאי תברואה לא הולמים

מערכת זהר הצפון

בפשיטה של המשטרה ויחידת הפיצו״ח של משרד החקלאות, הווטרינר המחוזי מטעם משרד הבריאות ופקח כשרות מהרבנות על מפעל לפירוק בשר בכרמיאל, נתפסו כ-6 טונות בשר שאינו ראוי למאכל אדם.

גם זה יעניין אתכם בפורטל זהר.נט:

בבדיקה שנערכה במקום במהלך הפעילות היזומה, התגלה כי הבשר במקום אוחסן בתנאי תברואה לא הולמים של קירור. הבשר הוחרם על-ידי יחידת הפיצו״ח של משרד החקלאות ונשלח להשמדה. בעל העסק, גבר בשנות השלושים לחייו מדיר אל אסד, עוכב לחקירה על-ידי יחידת הפיצו״ח.

ממשטרת ישראל נמסר כי ״המשטרה ממשיכה בפעילות מאומצת למען שמירה על שלומם ובריאותם של האזרחים ויחד עם כלל גורמי האכיפה, פועלים כנגד השיווק הפיראטי של מזון אשר עלול לסכן את בריאות הציבור ואשר פוגע במשווקים המורשים, המגדלים את תוצרתם תוך הקפדה על התנאים הנדרשים להבטחת בריאות הציבור ושלומו. משטרת ישראל יחד עם רשויות האכיפה הנוספות, ימשיכו במאבקם הנחוש כנגד שיווק מזון פיראטי בדגש על מזון מן החי שלעיתים קרובות מובל או מוחזק בתנאים לא ראויים ועלול להיות נגוע במחלות ולסכן את בריאות הציבור״.

בשר לא ראוי למאכל פשיטה משטרה יחידת פיצו״ח. צילום דוברות המשטרה 2019-04
צילום: דוברות המשטרה

כתבה מעניינת:

תאונה כרמיאל רכב הפוך

כרמיאל: רכב התהפך, הנהגת נפצעה

שתפומאת גיל דובריש נהגת נפצעה בתאונת דרכים עצמית בכרמיאל לאחר שרכבה התהפך. הרכב התהפך על …


2 תגובות

  1. משתמש אנונימי (לא מזוהה)

    על איזיה מפעל או חנות מדובר – אם זה נתפס צריך לציין שלפחות נזהר.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.