בית / כרמיאל / ספורט / כדורגל / שכנות טובה

שכנות טובה

שתפו

 

כרמיאל ניצחה בבית את מג'ד אלכרום משער אדיר של נועם קלמנוביץ והתרחקה מהתחתית. "אני שמח על השער שעזר לקבוצה לנצח משחק קשה". השוער מועין חלבי הצטיין

 

מאת:אמיר שיבי

לאחר התיקו המאכזב בשבוע שעבר בחוץ מול דליה כרמיאל אירחה את השכנה ממג'ד אלכרום הנלחמת על חייה בתחתית ורוצה מאוד לגרור גם את כרמיאל למאבקי הירידה.

מג'דל פתחה טוב יותר את המשחק ולחצה את כרמיאל בחלק שלה ונהנתה משני מצבים מסוכנים.

בדקה ה 5 חוסאם אבו סאלח נשאר לבד באגף ימין ובעט מקצה הרחבה אך השוער היה במקום וקלט את הכדור.

שלוש דקות מאוחר יותר  עירבוביה נוצרה ברחבת כרמיאל ואליאס זאנה בעט מ 10 מטרים כדור שעלה מעט מעל השער.

כרמיאל נכנסה אט אט למשחק והחלה ללחוץ את מג'דל בחלק שלה, דבר שהביא ליצירת מצבים לזכותה.

בדקה 17 חטיפת כדור של דוד אמזלג בחלק הקדמי הובילה למצב של אחד על אחד עם שוער מג'ד אל כרום מקסים פסטר, אך רגע אחרי הבעיטה בלם מג'דל שם רגל ומנע שער בטוח

שלוש דקות מאוחר יותר מתפרצת של כרמיאל התחילה אצל אהוד מערבי ששלח בכדור עומק נפלא את יואל צ'חנוביץ לרחבה, האחרון בעט וראה את פסטר מארגף בקושי לקרן.

בדקה ה 25 דוד אמזלג ראה את התנועה המצוינת של נועם קלמנוביץ באגף ימין העביר לשם את הכדור, והמגן בנגיעה ירה כדור אדיר פנימה, 0:1. שער בכורה אדיר למגן שמזווית קשה מ 25 מטרים כבש שער מדהים.

בדקה ה 35 עדי אלישע הגביה קרן מימין לרחבה היישר אל ראשו של סויסה שהחמיץ את המסגרת בסנטימטרים בודדים.

בדקה ה 43 בעיטה חופשית מסוכנת של מג'דל מ 25 מטרים. חסן מנאע שיגר כדור נפלא לחיבורים השמאליים אך התעופפות נהדרת של מועיין חלבי שהדף את הכדור לקרן והציל שער בטוח.

מג'דל פתחה את המחצית השנייה בלחץ אדיר על כרמיאל. בדקה ה 56 אליאס זאנה נשאר אחד על אחד ברחבה עם השוער ויציאה גדולה של חלבי מנעה את שער השיוויון.

לאחר שעה של משחק אמיר כנעאן כמעט והכניע את שוער כרמיאל. חסן מנאע הגביה לרחבה משמאל וכנעאן נגח מתיבת החמש לפינה הימנית התחתונה אך אינסטינקט נהדר של השוער מנע עוד שער בטוח.

בדקה ה 75  כדור הוגבה לרחבה ואחמד כנעאן היה בתוך תיבת החמש נגע בכדור אך לרוע מזלו השוער היה במקום ותפס את הכדור ומנע עוד כיבוש שער של מג'דל.

בדקה ה 77 אלון בוזורגי יצא למתפרצת יחיד באגף ימין. החלוץ עבר את הבלם שלו עלי זבידאת ועבר גם את הבלם השני אביב מלכה, בוזורגי נכנס לרחבה והיה יכול למסור לסהר דהן החופשי אך בחר לבעוט ופסטר הצליח להדוף.

בדקה ה 81 אהוד מערבי בעט מ 16 מטרים והחטיא את הפינה השמאלית בסנטימטר בודד.

בדקה ה 87 זאנה היימן חייג'אזי עשו דאבל פס ברחבה וחתכו את כל הגנת כרמיאל שלא הצליחה להרחיק, הכדור הגיע אל זאנה ויציאה אדירה של השוער מנעה מזאנה לדחוק פנימה.

דקה בתוך תוספת הזמן שריקי (נכנס בדקה ה 89 במקום סהר דהן) פרץ באגף שמאל ומצא את דוד אמזלג אשר סידר לעצמו מצב בעיטה והכדור חמק ליד הקורה הימנית הרחוקה והחוצה.

בדקה ה 93 מתרפצת של כרמיאל עם דוד אמזלג שדהר ממחצית המגרש לשער והוכשל ברחבה על ידי ריע מרעי. השופט המרכזי דרור כהן הצביע מיד על הנקודה הלבנה ושלף כרטיס אדום לבלם מג'דל. חוסאם אבו סאלח שהתלונן בחריפות על השריקה בפני השופט הורחק גם הוא באדום ישיר  גם הוא. אלון בוזורגי לקח את הבעיטה ולא הצליח להכניע את פסטר. את הכדור החוזר בעט אהוד מערבי החוצה.

כובש שער הניצחון אמר בסיום המשחק, " אני שמח מאוד על כיבוש השער אבל יותר שמח מזה שהקבוצה ניצחה. היה משחק קשה נגד יריבה שנלחמת על הירידה והיה חשוב מאוד לנצח כדי לא להסתבך למטה". עוד שחקן שמגיע לו הרבה קרדיט על הניצחון הוא השוער מועין חלבי שבמו ידיו מנע לפחות ארבעה שערים בטוחים ושמר על רשת נקייה.נצחון חשוב למ.ס כרמיאל

 

כרמיאל השיגה ניצחון קטן אך מאוד חשוב שייתן לה אוויר לנשימה ויקרב אותה לחלק העליון של הטבלה. כרמיאל עלתה למקום העשירי עם 23 נקודות במאזנה.

במחזור הבא תשחק הקבוצה בדרבי איזורי נוסף, הפעם בחוץ נגד הלפני אחרונה הסקציה מעלות (13 נק') הנאבקת על ההישארות בליגה א'.

 

 

כתבה מעניינת:

הפנינג פתיחה הפועל עירוני כרמיאל ראשי צילום: אופיר זגורי

נדחתה עתירת הפועל עירוני כרמיאל – תישאר בליגה ג׳

שתפומאת גיל דובריש בית הדין העליון של ההתאחדות לכדורגל בראשות השופט בדימוס אמנון סטרשנוב, דחה …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.