שני בני נוער מכרמיאל נפגעו בתאונת פגע וברח בכביש החוף

שתפו

אחד הפצועים, בן 17, נפגע באורח קשה בכל חלקי גופו וסבל מחבלת ראש, חברו נפצע פצעים קלים. הנהג החשוד בפגיעה הסגיר את עצמו למשטרה כעבור 24 שעות

שני בני נוער מכרמיאל נפצעו, אחד מהם באורח קשה וחברו באורח קל, בתאונת פגע וברח שאירעה על כביש החוף (כביש מס’ 2), ביום שבת האחרון.

השניים רכבו בקטנוע השייך לאחד מהם, דרומית למחלף אולגה, בדרכם דרומה. בסביבות השעה 6 בבוקר, פגעה בהם מכונית פרטית שנסעה במהירות רבה, ככל הנראה מסוג יונדאי והעיפה את הקטנוע לשוליים. מעוצמת המכה, נפגע אחד הרוכבים באורח קשה ואיבד את ההכרה. צוות מד”א שהגיע ראשון למקום הבחין כי הנער סובל מחבלת ראש קשה ומפגיעות רב-מערכתיות. הוא קיבל טיפול רפואי ראשוני בשטח ולאחר מען פונה להמשך הטיפול בבית החולים הלל יפה בחדרה. חברו שרכב עימו על האופנוע, סבל באורח נס מפגיעות קלות בלבד, ואף הצליח להתהלך בכוחות עצמו. גם הוא פונה לטיפול בבית החולים בחדרה.

נהג היונדאי נמלט מהמקום. אגף התנועה במשטרה מינה צוות חקירה מיוחד במטרה לאתר את הנהג החשוד על מנת להביאו לדין. במשטרה העלו על-פי ממצאי החקירה במקום, כי נהג המכונית נסע ככל הנראה במהירות מופרזת בעת שניסה לעקוף את האופנוע ולא שמר על מרחק סביר ממנו. כמו כן התברר המבלך החקירה ולפי הממצאים, כי הרכב נפגע בצורה בולטת בדופן הימני הקדמי. לאחר מצוד בן 24 שעות, במהלכו קראה המשטרה לציבור לסייע באיתור הרכב הפוגע, הסגיר עצמו הנהג החשוד בתחנת המשטרה. מדובר בצעיר בן 20 תושב אחד הישובים באזור חדרה.

 

כתבה מעניינת:

שתיין צילום אילוסטרציה: Pixabay

קמצן, מתלהב או חבר אמת: איזה סוג של שתיין אתה?

שתפוכמו חבר אמת, אלכוהול תמיד נמצא שם: כשעצוב, כששמח, במסיבה הכי שווה ובאירוע המרגש ביותר. …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *