Array
(
  [_edit_last] => Array
    (
      [0] => 1
    )

  [photographr] => Array
    (
      [0] => 
    )

  [_photographr] => Array
    (
      [0] => field_526e88dd85757
    )

  [journalist] => Array
    (
      [0] => מזל אהרוני
    )

  [_journalist] => Array
    (
      [0] => field_526e890585758
    )

  [youtube] => Array
    (
      [0] => 
    )

  [_youtube] => Array
    (
      [0] => field_5309e571a1762
    )

  [youtube2] => Array
    (
      [0] => 
    )

  [_youtube2] => Array
    (
      [0] => field_5371dcbebf175
    )

  [catcolor] => Array
    (
      [0] => #000
    )

  [_catcolor] => Array
    (
      [0] => field_5301f6811eafe
    )

  [catimage] => Array
    (
      [0] => 
    )

  [_catimage] => Array
    (
      [0] => field_53034084449ad
    )

  [slide_template] => Array
    (
      [0] => default
    )

  [post_views_count] => Array
    (
      [0] => 1078
    )

  [tie_views] => Array
    (
      [0] => 397
    )

  [essb_cached_image] => Array
    (
      [0] => https://zhk.wpengine.com/wp-content/uploads/2015/01/9742.jpg
    )

  [rank_math_robots] => Array
    (
      [0] => a:1:{i:0;s:0:"";}
    )

)

שנת המזלות

שתפו

הנה מתחילה לה שנה אזרחית חדשה, וכהרגלנו בשנים האחרונות, פנינו אל מזל אהרוני, מקימת המרכז הרב תחומי ללימודי העשרה בעידן החדש, מייסדת שיטת חקר האסטרו-נומרולוגיה של נפש האדם ויוזמת פרויקט קבוצת המחקר “רזיתי עם מזל אהרוני”, כדי לדעת מה צופה לנו השנה

טלה

מצב אישי ומערכות יחסים – צפויה השנה עשייה ברוכה הקשורה לדחפים בתחומי היצירה, הנסיעות והאהבה. הקשרים עם הדור הצעיר יתחזקו, והסיכוי להריונות וללידות ילכו ויתעצמו. באמצעות הקסם האישי שלכם תוכלו ליצור קשרים רומנטיים יציבים.

הטיפ השנתי – התחברו לצד הרוחני שבנפשכם. אתם תעברו השנה תהליכים של שינויים רבים בזהותכם ובאישיותכם, תהליכים שיאפשרו לכם להשיל את מה שלא מתאים באישיות שאימצתם לכם בעבר, ולברוא את עצמכם מחדש. השנה תגלו תובנות רוחניות, תוכלו לבדוק היכן שגיתם ולאן פניכם מועדות. תהיו רגישים יותר לכל דבר, זוהי ההזדמנות שלכם להיפטר מפחדים ומרגשות אשם.

שור

מצב אישי ומערכות יחסים – השנה תחושו תחושת שחרור מהנוקשות ומהתפיסות הישנות שאפיינו אתכם בעבר. תהיו יותר עצמאיים וליברליים. החיים במחיצתכם יהיו יותר נוחים ושלווים. זו בהחלט מהפכה אמתית באישיותכם, שתביא לכם ברכה במערכות היחסים בבית ובעבודה. אנשים חדשים יחפשו את קרבתכם ויתעניינו בכם. מערכות היחסים במשפחה שהגיעו למבוי סתום יימצא להם פתרון, פיוס וסליחה. הפנויים שביניכם יהססו עדין ויירתעו ממחויבויות משפחתיות, עד שיבססו את עצמם מבחינה כלכלית ויגיעו ליעדים שהציבו לעצמם.

הטיפ השנתי – שימו לב ליחסיכם עם אנשי סמכות, אם משהו פוגם בהם, חשוב שתתקנו אותם. אם הגעתם לצומת דרכים מבחינת הקריירה ועליכם למהר ולקבל החלטות בקשר לעתידכם, טוב תעשו אם תיקחו פסק זמן לרגיעה ולמחשבה כדי לעבד נתונים  וכדי לשקול את צעדיכם העתידיים.

לסיכום- בזכות הנחישות, ההכרה העצמית המחודשת וההתמדה תימצא לכם עדנה, לפעמים תחוו קשיים ומאבקים בדרככם ליעד, אך ההצלחה תגיע בסופו של דבר.

תאומים

מצב אישי ומערכות יחסים – השנתיים האחרונות הראו מגמה של עיכוב וקשיים בהתקדמות במישור האישי והרגשי, אולם השנה היא בסימן של בנייה והתחדשות. בתקופה האחרונה עברתם תהליכים ותלאות מואצים באישיותכם, תהליכים שהכבידו עליכם מחד, מאידך גרמו לכם להבשיל ולהחכים. עברתם סוג של היטהרות נפשית שתטיב עמכם בשנים הבאות. זו שנה המבטיחה לכם שפע: חתונות, ילודה ושמחות משפחתיות. צפויה הרמוניה בתחום הזוגיות והמשפחה. הקשרים ייבנו על אמון, הוקרה ואהבה. השנה החדשה תתמוך בכם במידה רבה בתחומי העבודה, הקריירה, המשפחה, היחסים עם האחים, היחסים עם הילדים, ביחסים עם חברים ובשותפויות. השינויים העמוקים ימשיכו לעצב אתכם. אתם עושים מאמץ ומשקיעים בטיפול באחרים, יחד עם זאת נראה שהשנה תצמצמו את מספר החברים לקומץ חברים טובים ורציניים בלבד.

הטיפ השנתי – כדאי שתפעלו מתוך ביטחון רב יותר בעצמכם ובכישוריכם. רצוי שתגלו עקביות בזמנים של אי בהירות. יחסי ציבור טובים יפתחו בפניכם דלתות רבות. “חשבו בגדול”, “פרצו גבולות” , התחברו לרוחניות ולמודעות האישית שלכם, כדי שתוכלו לעבור את התקופה ללא קשיים ונפילות מתח. חשוב ללמוד להתנתק מדברים שסיימו את תפקידם ולתת לאנרגיות חדשות להיכנס.

לסיכום – אושר, הצלחה ועושר מסממניה של השנה החדשה לכל אלה שסבלו לאחרונה מתסכולים ומכישלונות רבים ויכלו להם.

סרטן

מצב אישי ומערכות יחסים – השנה החדשה תזמן לכם שפע אירועים חברתיים, התחברויות והיכרויות. זה זמן טוב לחתונות ולהרחבת המשפחה. רבים יינשאו, יקימו משפחות, ייהנו מהגדלת המשפחה, יעברו דירה או יבנו בית. שנת 2015 מבטיחה לכם שנה גדולה במונחים של כסף, מערכות יחסים, משפחה ואהבה. נראה כי במהלך השנה תיאלצו לטפל ולתמוך בחברים ובבני משפחה. אתגרים רבים יעמדו בפניכם בתחום החברתי והמקצועי. עליכם  להוכיח כושר מנהיגות למען קידומכם בעבודה ובחוג החברתי. תיתכנה חברויות חדשות ומעמיקות על רקע עסקי.

הטיפ השנתי – עליכם לשים לבכם לבריאותכם, אל תזניחו עצמכם, הרבו במנוחה, ערכו בדיקות תקופתיות ואיכלו מזון עתיר בוויטמינים. השנה תלמדו שאהבה לא קונים בכסף ושפזרנות מסוג זה, מרחיקה אהבה, יותר מאשר מקרבת. מומלץ גם לתת חופש לילדים ולא לצפות מהם לדבר. השתדלו להימנע מוויכוחים ומהתנהגות קטנונית ותמכו  ככל יכולתכם בבן/בת הזוג.

לסיכום – זו שנה של פריצת דרך חשובה לקריירה שלכם ולהעצמתכם האישית.

המשך בדף הבא

המשך מהדף הקודם

אריה

מצב אישי ומערכות יחסים- בשנה החדשה תשקיעו בזוגיות ובאינטימיות שלכם, קשרים טובים יניבו ילדים למכביר. מאושר מי שיהיה בקרבתכם, מפני שהוא יקבל את כול החום שבעולם. יש בכם המשאבים הפנימיים הדרושים כדי להביא להרמוניה בסביבתכם הקרובה וליצור את הקשרים ההדוקים עם האנשים הקרובים לכם. נראה שהרכות והחמלה יתפסו מקום חשוב במערכות היחסים הקיימות והחדשות שתזדמנה לכם. השנה תעסקו בהאצלת הידע והלקחים לקרוביכם ולחבריכם כדי לייעץ להם ולהיטיב עם עולמם.  חייכם יהיו הרבה יותר קלים, נראה כאילו יוסרו כל המכשולים שעמדו בדרככם ושטרפדו את הצלחתכם. לחלקכם יתכנו שינויים משמעותיים בתחום הזוגיות ובתחום העבודה.

הטיפ השנתי – הגישה התובענית, השמרנית, הנוקשה והשיפוטית עלולה להקשות עליכם. אולם גם בקושי יש גמול. השנה אתם תידרשו  לחריצות ולהשקעה במנות גדושות כדי להתגבר על הקשיים ולבסוף תצליחו להגיע למטרותיכם בכל תחום. אל תסמכו על המזל, רק עבודה קשה ולמידה מהניסיון יועילו לכם.

לסיכום- קימוץ בהוצאות, יגע כפיים שיישא פירות פיננסיים, אחווה וחברות טובה הם מעט מהצפוי לכם בשנה הנכנסת.

בתולה

מצב אישי ומערכות יחסים- השנה תטפלו בהרבה מאוד עניינים הקשורים לבירוקרטיה עם הרשויות ועם רשויות החוק (לא להיבהל! מדובר בתשלומי קנסות בעיקר). כמו כן תסיימו כל מיני פרויקטים ועניינים שנבצר מכם לסיים בשנה החולפת. תחושת התקיעות והדשדוש תתחלף בתחושת יעילות והתקדמות לקראת היעדים והחלומות. יתכן אף שתממשו סוף סוף את חלום השיפוצים והרחבת הבית. למרות שבדרך כלל אתם רציניים, אחראיים ומאוזנים, בשנה הבאה תעמיקו חקור את נפשכם ואת הישגיכם ותגיעו לתובנות חדשות על חייכם ועל מערכות היחסים שלכם בבית, במשפחה ובחברה. יהא עליכם לסלוח לעצמכם ולאחרים על מספר כישלונות ולראות את החיים בצבעים ורודים יותר. עליכם ליצור מפנה משמעותי בתפיסת עולמכם למען אושרכם ולמען אושר הסובבים אתכם.

הטיפ השנתי – כדי להשיג ביטחון חומרי ולהבטיח את עתידכם הכלכלי אתם נדרשים לקבלת אחריות כלכלית ולשיקולים פרקטיים.  זכרו, התכונות שיקבעו עבורכם את מאזן ההצלחה עד סוף השנה יהיו הרצינות, ההתמדה והדבקות במטרה. יש לגלות הבנה ותמיכה בבן/בת הזוג גם אם הם עושים טעויות. שיתוף פעולה וגילוי לב בין בני הזוג הוא המפתח עבורכם להצלחה במערכות יחסים.

לסיכום- יעילות, יצרנות, רגליים יציבות על הקרקע ושימוש מושכל בכספים הם חלק ממאפייני השנה עבורכם.

מאזניים

מצב אישי ומערכות יחסים- השנה החדשה תמלא אתכם באופטימיות, כל קשר שתרקמו יהיה לטווח ארוך. עמיתים לעבודה יקנאו בכם על יעילותכם ועל קסמכם האישי. תהיו מוקפים בחברים ובידידים, בתנאי שתראו להם את הדרך אליכם ולא תסתגרו. השתדלו להדוף הצידה כל מקור לדאגה, הסתמכו יותר על ההיגיון ועל השכל הישר במערכות היחסים ובזוגיות. ראייה אסטרטגית המסתמכת על שיקול דעת תהיה משמעותית עבורכם בהמשך. תוכלו בעדינות לרקום יחסים ולהשקיע טיפול מסור באהובים. קסם האהבה ישרור אצלכם במשך כל השנה. לרווקים  שביניכם צפויים נישואים או מיסוד יחסים. השנה גם יתחדד הצורך ללימודים ולהרחבת האופקים לצורך התקדמות בחיים. צורך זה יבוא מתוך הבנה עמוקה ובשלות נפשית  (ידע = כוח= ביטחון כלכלי=ביטחון עצמי). משוואה זו תניע רבים מכם להתמקצע ולעלות בסולם הדרגות וההיררכיה בכל מקום עבודה.

הטיפ השנתי – עליכם ללמוד להיות סבלנים ומתונים בכל הקשור למערכות היחסים. נסו להיפתח לאנשים חדשים והימנעו מסקפטיות מיותרת. זכרו! שלא כל מי שמתקרב אליכם בהכרח מאיים על קיומכם. תוכלו בעדינות לרקום יחסים ולהשקיע בהם. גילויי גמישות והסתגלות יתנו לכם עמדת יתרון. האושר שלכם תלוי במידה רבה בחוש ההומור ובשמירה על רוגע ועל איזון. שפרו את כושרכם הגופני באמצעות פעילות ספורטיבית כדי להפיג את המתחים הנובעים משעות העבודה הארוכות. השנה תתאפיין באתגרים גדולים ובהרפתקאות. התמקדו בחוויה ובדרך ולא במטרה הסופית.

לסיכום- אינטראקציה טובה עם הסביבה, סבלנות ואורך רוח, הצלחה ורווח כלכלי, חתונות ומעט בעיות בריאות יהיו ממאפייני השנה עבורכם.

עקרב

מצב אישי ומערכות יחסים- שנה מיוחדת במונחים של: משפחה, בית, כסף, עבודה, נישואין / זוגיות, השכלה גבוהה וחיזוק

המשך בדף הבא

המשך מהדף הקודם

מערכות היחסים. מי שמתכונן להרחיב את תחום הקשרים שלו יחווה הכרויות נפלאות שיביאו לו מזל וטובות הנאה. הוא ייהנה משפע הזמנות ומאירועים חברתיים. זו שנת התחדשות וריענון בכל תחומי החיים. הרווקים עשויים ליהנות משפע היכרויות (תיתכן פגישה מרתקת דווקא בחו”ל), ואילו אלה המצויים כבר בקשר, יחוו חידושים, התרעננות והפתעות טובות. השנה תפתחו ערוץ תקשורתי מוצלח יותר מזה שבשנה החולפת, וכך תזכו להכרה ולאמון מצד הסובבים אתכם. התקשרויות חדשות ויחסי עבודה תקינים יאפיינו את הקידום הקרייריסטי. תלמדו לסמוך על אחרים ותאצילו תפקידים לזוטרים מכם. על ידי כך תאפשרו לעצמכם יותר זמן פנוי ללימודים ולהעמקה.

הטיפ השנתי – כדאי לא להגביל את בני הזוג ולתת להם מרחב מחייה. גלו אמפטיה לעיסוקיהם ולתחביביהם. עליכם לקבל כל שינוי שיהיה באהבה. שימרו על יציבות בתחום העבודה ואל תתפתו לבצע שינויים מרחיקי לכת ללא ניתוח מדוקדק של המצב, כי זה עלול לסכן אתכם מבחינה כלכלית. אפשרו לעצמכם התפתחות אישית והרחבת ידע ואל תיכנעו לחוסר העניין שלכם בהעשרה עצמית.

לסיכום- יכולת תקשור טובה יותר עם הסביבה, הצלחה וקידום בכל תחום, זוגיות מוצלחת ותחזית מבטיחה- מה צריך עוד האדם?

קשת

מצב אישי ומערכות יחסים – בשנים האחרונות נאלצתם לעשות שינויים מהותיים בתבניות ההתנהגות שלכם ובהרגלי החיים. בשנה החדשה תוכלו למצוא את האיזון הנכון בנפשכם שיאפשר לכם תחושה נינוחה ולא לוחצת. במחצית השנייה של השנה תגיעו

להישגים מבורכים וחסרי תקדים הדורשים גיבוש עצמאות, אנרגיה ומוטיבציה מאתגרת. צפוי מפגש מרגש עם אישיות שתהפוך לגורם חשוב ומשפיע בחייכם.

לסיכום- האזנה לעצות של חברים קרובים ובני משפחה עשויה לסייע להבנה מעמיקה בתחום מערכות היחסים והזוגיות. גם ויתור על כמה “עקרונות ברזל” ועל התעקשויות  קטנות יביאו להעמקת הקשר הזוגי. אמונה ביכולת האישית וביטחון עצמי יועילו בבניית הקריירה החדשה. לקיחת סיכונים מחושבת בתחום הפיננסי תשפר את העסק ואת המצב הכלכלי בכלל. הדברים הטובים באמת יתחילו לתת את אותותיהם עבורכם  ברגע בו תתפכחו מאשליותיכם.

גדי

מצב אישי ומערכות יחסים – השנה תהיה מצוינת עבורכם מבחינה רגשית, שנת עצמאות והתחדשות, חופש ללימודים, לנסיעות ולשמחות. יתכן קונפליקט בין הצורך בחופש ובעצמאות ובין הלחץ שיופעל עליכם מבני משפחה ומחברים. נראה שתיהנו לחיזורים מבני המין השני, לשפע אהבה או אהבות. תוכלו להפוך קשרים לא רציניים לקשרים עם התחייבות משפחתית. רווקים – השנה גוברים הסיכויים לחתונה. זו תהיה שנה מלאה באושר ובסיפוק רגשי. מאידך יתכנו קשיים לאלה שלא בנו את הקשרים שלהם בצורה כנה ואמתית. לאלה צפויות פרידות כואבות או שיקלעו לסבך רגשות שלילי. בשנה האחרונה חוויתם  טלטלות עזות שחישלו ועצבו את אישיותכם.

הטיפ השנתי – עליכם להיות מפוכחים יותר לגבי הקורה אתכם, ולבנות יחסים מקצועיים המושתתים על חישובים ועל אינטרסים אישיים. רצוי שתסגלו  אורח חיים שגרתי, רגוע, שקול ומתוכנן כדי למנוע זעזועים מיותרים בחייכם. מומלץ לשמור על ההון שצברתם בשנה החולפת, השקיעו לטווח הארוך, התרחקו כמה שאפשר מאידיאלים נשגבים, דאגו לעצמכם ופחות לאחרים.

לסיכום- צפויה שנה טובה , שנה ברוכת הצלחות בתחום האישי, הזוגי, הכלכלי והעסקי. שנת שמחות משפחתיות: חתונות, הריונות ולידות.

דלי

מצב אישי ומערכות יחסים- השנה יהא עליכם לגלות יותר סבלנות, איפוק ובעיקר יכולת הכלה כלפי בני הזוג כדי לשמר את מערכת היחסים וכדי לא לדרדרה למקומות שאין מהם חזרה. סבלנותכם ונכונותכם להקשיב לצד השני יעזרו בגישור על פערים. רגשות חמים ואמפאתיים יועילו מאוד בהתנהלות האישית. יתכנו קשיים רבים בזוגיות במהלך השנה, לכן מומלץ לא לעשות שינויים ולשמור על הקשרים ולהשקיע בהם. אם תחפשו את הדרך לאושר, תמצאו אותה זה לצד זו מחדש.

הטיפ השנתי – השתדלו להימנע מקנאה, מכעס ומחוסר ביטחון בבן/ בת הזוג. לימדו לקבל את גחמותיו באהבה ובכבוד. נסו לחדש ולהתחדש מבחינה רומנטית. הכפילו את מאמציכם לעיצוב מעמדכם בעבודה תוך שימת דגש על שמירת הכספים שצברתם. אל תסתבכו בהרפתקאות כלכליות.

לסיכום- השנה תביא לכם נינוחות, שמחה, רצון לפשרנות ולשלווה. שגשוג והצלחה צפויים לאומנים שביניכם.

דגים

מצב אישי ומערכות יחסים- השנה תהיו מפוכחים ומציאותיים יותר, נראה כאילו “קפצתם כיתה” בביה”ס של החיים. הקשיים שנתקלתם בהם בשנה החולפת חישלו אתכם ופקחו את עיניכם לגבי עובדות שונות של החיים, בעיקר לגבי תפישת הזוגיות. בתחום הזוגיות צפויה שנה שכולה דבש. נראה, כי תישכחנה כל הבעיות האישיות מהעבר שהעכירו והכבידו. פתיחות, שיתוף ואינטימיות יאפיינו את המערכת הזוגית. הנשואים שצלחו את השנה החולפת למרות המשברים הקשים חיזקו היטב את הברית ביניהם, ואהבתם פורחת ומתחדשת עם פן רציני יותר, אולם רצוי שתשמרו על דיסקרטיות ביחסים שבינו לבינה. הפנויים “שהבשילו” לכך יחושו צורך למסד את מערכות היחסים ולהקים משפחה. צפויה שנת רומנטיקה, סליחה, שותפות והבנה. גם הנשואים וגם המחויבים רגשית, יעלו על דרך המלך תוך שהם מעיזים לקבל וגם לתת, ובביתם תשרור אהבה והרמוניה לאורך כל השנה. באופן כללי מסתמנת תקופה טובה מבחינה חברתית. אתם תהפכו לידידותיים ולחברותיים בכול תחומי החיים.

הטיפ השנתי – אל תעזבו מקום עבודה, אלא רק אם מצאתם אחרת במקומה. מומלץ לא לקחת הלוואות גדולות שלא תוכלו לעמוד בהן. התרכזו בחיזוק הנפש ובשיפור מגמות הנובעות ממקום לא סטנדרטי. פעלו מתוך ביטחון רב יותר בעצמכם ובכישוריכם. התרחקו מהימורים, מהשפעות מזיקות של חברים ושל בני משפחה. היו סבלניים, מאופקים ופשרנים כלפי בני הזוג.

לסיכום – שנה טובה, שנה של התגבשות, אחריות ובגרות רגשית.

כתבה מעניינת:

שתיין צילום אילוסטרציה: Pixabay

קמצן, מתלהב או חבר אמת: איזה סוג של שתיין אתה?

שתפוכמו חבר אמת, אלכוהול תמיד נמצא שם: כשעצוב, כששמח, במסיבה הכי שווה ובאירוע המרגש ביותר. …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *