בית / Uncategorized / שריפות‭ ‬עליך,‭ ‬ישראל
חדשות כרמיאל
צילום באדיבות דוברות כיבוי צפון

שריפות‭ ‬עליך,‭ ‬ישראל

שתפו

תחילה אני רוצה לשלוח ברכה ללוחמי האש וכוחות המשטרה שחירפו את נפשם כדי לכבוד את השרפות. גם לנתניהו ולשר ארדן מגיעות ברכות, יש משבר, הם שם בזמן אמת, בודקים עוקבים ומפקחים, כך צריך להיות. אני גם שולח ברכות להנהגה הערבית שכמעט כולה (פרט למפלגת בל"ד) גינתה את ההצתות. אני גם רוצה להעלות על נס את התגובה של האוכלוסייה הערבית בחיפה ובשאר מקומות, אשר הזמינה את התושבים היהודים להתארח בביתם. זה מעשה אצילי, זה מוכיח שבניגוד להתנהגות ולאמירות המקוממות של ההנהגה הערבית בכנסת ישראל כיום, רוב ערביי ישראל דווקא מגלים גישה מתונה, גישה סולידרית חברתית, רובם רואים בישראל את ביתם ורוצים לחיות בה לצד היהודים בכבוד וברווחה. הלוואי ומתוך כלל ערביי ישראל תקום הנהגה אחרת, הנהגה מתונה, הנהגה שבאמת ובתמים תדאג לשלומם ורווחתם של ערביי ישראל, ולא תעסוק יומם וליל בסכסוך.

משפט אחרון על עניין השריפותהייתי מציע לממשלת ישראל, שמעבר לעונשים הרגילים, שתבטל את האזרחות לכל ישראלי שעוסק בטרור והצתות, לא משנה מה דתו, יהודי מוסלמי או נוצרי, מי שמנצל את הדמוקרטיה הישראלית כדי לפגוע בתושבי המדינה, צריך לבטל את אזרחותו, שיסתובב בעולם עם אות קין על מצחו כל חייו.

 

על תרבות האכילה במסעדות

תרבות האכילה במסעדות התפתחה בעשורים האחרונים, מסעדות צצות כמו פטריות אחרי הגשם, לו"ז השידורים בטלוויזיה עמוס בתוכניות על אוכל. אני חייב לומר לכם, שככל שאני רואה תכניות על מה שקורה במטבחים, אני פחות ופחות אוהב לאכול בחוץ. מתברר שיש מסעדות רבות בהן לא שומרים על היגיינה של המקום ושל העובדים במקום, יש מסעדות שמגישות מזון שפג תוקפו, על אותו קרש חיתוך חותכים בשר ואחר כך חותכים סלט פירות.

לאור כל זה, אולי צריך לעבור לשיטת המסעדות היפאניות, אכלתי פעם במסעדה כזו בארה"ב. הסועדים יושבים ובסמוך אליהם יש פלטה חשמלית לוהטת, כאשר המלצרית לוקחת את ההזמנה, מגיע הטבח לבוש בחלוק וקובע לבנים וכל המוצרים מונחים לראווה על העגלה, הוא מציג את הדג ואת הסטייק ואת העוף ועל המקום מבשל את המוצרים על הפלטה החשמלית, כך אתה רואה מה אתה מכניס לקיבה. אולי אנחנו צריכים ללמוד מהיפנים.

 

על סעודיה מפיצת האסלאם הרדיקלי והטרור

את האיים המלדיביים שבקרבת האוקיינוס ההודי, ראיתי רק בסרטים, או ביוטוב. מדובר בשרשרת של איים שהם גן עדן עלי אדמות. ים כחול טורקיז, חול זהוב, עצי קוקוס, דגה בכל המינים והסוגים, שלוות אלוהים. זה מקום לבילוי חופשות לאנשים עם כסף, הרבה כסף. על כן מה רבה הייתה אכזבתי כשהתברר לי שרבים רבים מאנשי דאע"ש , הם ילידי האיים הללו. איך מגיעים צעירים מהאיים השלווים לדאע"ש? פשוט מאוד, מי שמממנת את הלימודים באיים הנחשלים הללו, זו סעודיה. סעודיה מממנת את לימודי האסלאם, ומכאן הדרך קצרה לידיים של דאע"ש. צריך לזכור שלמרות השנאה והטינה למשטר האיראני, עדיין מי שמפיץ את האסלאם הרדיקאלי זו סעודיה. אני מזכיר ש-18 מבין 21 הטרוריסטים בפיגוע במגדלי התאומים היו סעודים. זו ממלכת מדבר מושחתת, פרימיטיבית, שקוטעת ידי גנבים, שסוקלת עבריינים, כאילו שלא קרה דבר באלפיים שנות אבולוציה בעולם, זו ממלכה שמרעילה את נפשם של צעירים שיוצאים לבצע מעשי טבח בחפים מפשע. אני מתפלל ליום שהעולם ייגמל מהנפט הסעודי, כל עוד העולם יזדקק לנפט הסעודי, העולם גם יצטרך לחיות עם אסלאם רדיקלי וטרור.

 

כתבה מעניינת:

חגיגת קונצילה ריגטה עם עגבניות שרי צלויות, קלמטה ומוצרלה צילום אפיק גבאי (1)

קונצילה ריגטה – איטלקית 100%

שתפומתחשק לכם איטלקית 100% על הצלחת? קבלו מתכון של פסטה קונצילה ריגטה עם עגבניות שרי …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.