מנכ״לית תאגיד עין כרמים בת שבע אבוחצירה. צילום: אור דודק
מנכ״לית תאגיד עין כרמים בת שבע אבוחצירה. צילום: אור דודק

תאגיד עין כרמים פועל 24/7 להבטחת איכות מי השתייה ולדיגומי איכות המים

שתפו

מערכת פורטל זהר.נט

מנכ"לית תאגיד המים והביוב עין כרמים בכרמיאל בת שבע אבוחצירה: "לנוכח המצאותם של מרבית תושבי העיר בביתם, גובר הלחץ גם על מערכות המים והביוב"..

ראש העיר ויו"ר הדירקטוריון של עין כרמים משה קונינסקי אומר כי "צוות התאגיד דואג מסביב לשעון לטפל בתיקוני פיצוצי מים וסילוק מפגעי ביוב במינימום זמן והפרעה לתושבים" .

לנוכח התפשטות נגיף הקורונה, אומרת מנכ"לית תאגיד עין כרמים, בת שבע אבוחצירה: "התאגיד פועל כל הזמן על מנת להמשיך ולשמור על רצף השירות ואספקת מים סדירה ובאיכות הטובה ביותר בהתאם להנחיות משרד הבריאות".

בת שבע אבוחצירה מדגישה, "אין חשש ממחסור במים במערכת ההולכה, כך שאין צורך להצטייד בבקבוקי מים מינרלים ולמען הסר ספק המים המסופקים לעיר בימים אלה הם מי קידוחים והינם ראויים לשתייה ובאיכות גבוהה עפ"י תקנות בריאות העם. אנו ממליצים לכם לשתות כמה שיותר מים למען בריאותכם".

בנוסף, בת שבע אבוחצירה פונה לתושבים, "בימים אלה כשרוב בני הבית נמצאים יחד, יש לחדג יותר ויותר משמעות בשימוש במגבונים והנזק בהשלכתם למערכת הביוב. יש לתת דגש בעיקר עם הילדים הקטנים והגדולים שמגבונים לחים אינם נשטפים והם גורמים נזק רב לסביבה".

תאגיד עין כרמים לשירותכם במוקד הטלפוני – 1800-352020 .

כתבה מעניינת:

זיקוקין די נור. צילום ארכיון

זיקוקים או לא זיקוקים, זאת השאלה

שתפומופעי עצמאות עם או בלי זיקוקים? העירייה רוצה שאתם תחליטו בעצמכם מערכת פורטל זהר.נט האם …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.