בית / Uncategorized / תאונה בביטוח…
חדשות כרמיאל

תאונה בביטוח…

שבוע טוב חברים ברצוני לשתף אתכם בסיפור אמיתי שחוויתי לאחרונה.

לרובנו רכבים המבוטחים ע"י חברות הביטוח דרך סוכני ביטוח או סוכנות ביטוח. הסיפור הוא כזה, באחד מימי שישי ירדנו מתפן לכרמיאל נצמדנו לימין. עם התחלפות הרמזור בצומת פנינו שמאלה לכיוון הכניסה הראשית לעיר. רכב שהיה בנתיב השמאלי ללא איתות פנה לפתע ימינה ופגע בנו בצידו השמאלי של רכבנו. לא רצינו לעכב את התנועה ופנינו לתוך העיר עצרנו בצידי הדרך. מיד עם העצירה הנהג הפוגע טען שהוא ממהר לקופת חולים היות ואשתו לא מרגישה טוב. הוא הבטיח לחזור תוך דקות ספורות, אנחנו התמימים אכן חיכינו, לא צילמנו את התאונה, לא החלפנו פרטים, פשוט האמנו לו שיחזור מיד עם הרכב..

לאחר כ- 20 דקות הנהג הפוגע חזר ללא רכבו הוא הגיע רגלית, החלפנו פרטים והודעתי לו שאני עומדת להגיש תביעה בגין הנזק שנגרם לרכבי, הוא טען שרכבו לא נפגע, היות ורכבו לא היה במקום לא יכולתי לתעד את האירוע, האמנתי שעם בירור התביעה הנהג הפוגע יודה באשמתו והאמת תצא לאור.

להפתעתנו עם בירור התביעה הבנו שהנהג הפוגע מסר גרסה אחרת שונה מהותית ממה שקרה בפועל. שנינו היינו מבוטחים אצל אותה חברת ביטוח הוא ביטוח צד ג' ואני ביטוח מקיף, משום מה החוקר מטעם חברת הביטוח החליט להאמין לגרסתו ותביעתי נדחתה…נאלצתי לתבוע את הביטוח שלי.

מסקנה ראשונה, אסור להיות רחמנים בקרות אירוע עוצרים ומתעדים.

ההתנהלות מול סוכנות הביטוח האמורה לייצג אותי מול החברה המבטחת ומול המוסך הייתה חלמאית, עם קרות אירוע התאונה העברתי את כל המסמכים הנדרשים לסוכנות הביטוח. האמנתי שהסוכנות תעיין במסמכים ותכוון אותי מול החברה המבטחת. הבנתי מהר מאוד שסוכנות הביטוח היא רק צינור ותו לא.

הכנסתי את רכבי החדש למוסך מורשה והפקדתי צ'קים בגודל עלות התיקון, מתוך הבנה שסוכנות הביטוח העובדת מול מוסך זה תוודא שצ'קים אלו לא יפדו, רק לאחר שאקבל כספים מחברת הביטוח. התקשרתי מספר פעמים לסוכנות הביטוח והם הרגיעו אותי ״אין לך מה לדאוג, שוחחנו עם המוסך והוא לא יפקיד את הצ'קים״. התביעה התעכבה, פניתי שוב לסוכנות הביטוח ולמוסך ושוב הרגיעו אותי, ״אין לך מה לדאוג הצ'קים לא יפדו״. נו..כמובן הצ'קים נפדו…

מסקנה שניה, קיבינימט למה אני צריכה סוכנות ביטוח אם בדברים האלמנטריים הם לא דואגים לי.


הבאתי בפניכם סיפור אמיתי.. לא ביישתי ולא עשיתי שיימינג.. אבל השתדלתי להתריע ולהרתיע שלא להגיע לאן שאני הגעתי..
ביטוח מקיף מלא ופיצוי שטרם הגיע לידי.. הצ'קים נפדו.. ופיצוי טרם..

שיהיה שבוע טוב
נתראה בשבוע הבא..עם עוד סיפור מהחיים..

צאלה 🙂

 

שתפו

כתבה מעניינת:

קריספיתה צילום נורית פלד-min

על קריספיתה שמעתם?

על פיתות טחינה כבר שמעתם? קבלו את הקריספיתה! חברת אחוה, יצרנית הטחינה, בשיתוף אורן בקר ונורית …


תגובה אחת

  1. לסמוך על חברת ביטוח זה משול לזאת שנשים את כספינו על קרן הצבי. מהנאלחים שיש כאן. אם חלילה תבואי בדרישה לתשלום ביטוח חיים או תאונה ינסו להתיש ולהימנע מתשלום כאחרוני המאפיונרים. רק אם האזרח יילחם בהם בעוז ויגיעו למשפט אז יינסו להגיע לפשרה. חברות הביטוח הם חברות נוכלים ורמאים מהגרועים שבפושעים. המדינה לא עושה מאומה להגן על הציבור מול נוכלים עושקים אלה.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

SHOP NOW
close-link
//set menu items with childrens to be clickable