תוכנית האצה משגב. צילום: דוברות מועצה אזורית משגב
צילום: דוברות מועצה אזורית משגב

ביקושים ערים לתוכנית ההאצה של מוא״ז משגב וסכנין

שתפו

מערכת פורטל זהר.נט

מספר ימים לאחר פתיחת ההרשמה לתוכנית ההאצה החדשה של המועצה האזורית משגב, עירית סכנין וראשי התוכנית לטיפוח יזמות וחדשנות הייטק במשגב ובערי בקעת סכנין (MGtech), נרשמים ביקושים להשתתפות בתוכנית מיישובי חבל משגב וסכנין ומישובים רבים נוספים בצפון הארץ. התוכנית, מתקיימת בשיתוף עם מסצ'אלנג ישראל, הסניף המקומי של המאיץ הגדול בעולם, והיא מהווה הזדמנות של ממש עבור קהילת היזמים בצפון.

חברות ויזמים שהשתתפו בעבר בתוכניות של מסצ'אלנג' בישראל גייסו עד היום יותר מ-500 מיליון דולר. שיעור החברות שהשתתפו בתוכניות של מסצ'אלנג' בארץ הממשיכות להתקיים לאורך זמן הוא גבוה ביותר – דבר המצביע על תרומת התוכנית ליציבות העסקית העתידית של חברות הסטארט אפ.

היזמים שייקחו חלק בתוכנית ההאצה, הניתנת ללא תמורה כספית, ייהנו מתקופת הדרכה  מרוכזת שתקיף מכלול נושאים וכלים בסיסיים הדרושים ליזמים על מנת לעצב מיזם, להיערך לגיוס משאבים ולהקים  חברה.

במהלך תוכנית ההאצה, היזמים יודרכו ויוכשרו להכין פרזנטציות ולהציג את רעיונותיהם החדשניים באופן ברור ומרוכז. במהלך התוכנית יפגשו היזמים עם מנטורים, משקיעים וגם עם גורמים בתעשייה הישראלית. ההשתתפות בתוכנית אינה כרוכה בעלות עבור היזמים והם גם נהנים ממרחב עבודה מזמין שניתן אף הוא ללא תשלום.

התוכנית מיועדת ליזמים העונים על קריטריונים שונים כמו: יכולת להציג רעיון או מוצר הנמצא בשלב פיתוח ביתא,  ואם הסטארט אפ הנמצא לפני גיוס או עד לגיוס סיד ועדיפות למיקום המיזם בצפון הארץ.

ניתן להירשם לתוכנית בקישור הזה עד ל-15 לדצמבר.

כתבה מעניינת:

הפגנה נגד משחטת בענק בגליל. צילום אביגיל גזית

הישג למתנגדי המשחטה החדשה במשגב: התוכנית תיסגר

שתפומאת גיל דובריש אם מוחים – אז מצליחים. משרד הכלכלה והתעשייה הודיע על סגירת התוכנית …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.