תוספי תזונה
תוספי תזונה

תוספי תזונה

שתפו

היום אדבר על תוספי תזונה לספורטאים. כידוע לנו היום תוספי תזונה הם חלק גדול מחיינו כי המזון שלנו עם הזמן נהיה גרוע וסינתטי יותר, זאת מכיוון שעובדים על כמות ולא על איכות.

ניקח לדוגמא את הבשר של היום, תעשייתי ומעובד, לעומת הבשר של פעם – בשר שנשחט במקום. אנחנו נגלה שכמות החלבון שונה בהרבה. כך גם מוצרי חלב: החלב עצמו, גבינות וכן פרות וירקות. הכל תעשייתי, חסר איכות.

מהצד השני של הסקאלה, יש לנו חברות עולמיות שמתחרות אחת בשניה כדי ליצור את המוצר הכי איכותי, הכי טעים וגם שומרות על רמת מחירים טובה. אני אישית ממליץ לכל מתאמן ולא משנה באיזה רמה הוא, לקחת אבקת חלבון, כמובן לכל רמה יש את מינון שלה, ואם החלטתם לקנות תקנו מאנשי מקצוע שיתאימו לגוף שלכם את מה שצריך בדיוק – וכמובן תבדקו את התוקף של המוצר.

למה בעצם לשתות את האבקות האלה? אתם בוודאי חושבים שמדובר בכימיקלים שנכנסים לגוף. התשובה פשוטה:  זה בדיוק הדברים שהגוף של כל מתאמן זקוק להם לשיקום שריר, גודל, ועוד. במילה אחת: סיפוק של כל הדרישות בשביל להתקדם באימון הגוף. לכן מומלץ מאוד להשתמש בתוסף חלבון. תוספים של שריפת שומן אכן עוזרים ועובדים אבל רק בתנאי שאתם שומרים על תזונה מסודרת. רק אז יהיו תוצאות מהירות יותר וטובות יותר. תוספים של כוח וסיבולת שזה לרוב קריאטין או קריאטין מורכב עם פורמולות, הם תוספים מצויינים שעוזרים בקבלת אנרגיות ופמפום דם לשריר. כמו כן אני ממליץ אישית לאנשים שנתקעו בתוצאות הכוח שלהם להשתמש בפורמולות קריאטין. אני נהנה מהאופן שבו אני יכול עוד להתקדם איתם.

כל השאלות מה יקרה אם אפסיק לקחת תוספים, האם זה פוגע וכדומה התשובה היא כזו: קודם כל תוספי תזונה שקיבלו את אישור משרד הבריאות הם לא הורמונלים ולא פוגעים בחיי המין, אז שימו בצד את כל השמועות האלה. לגבי השמועה שאם מפסיקים לקחת תוספים – הכל הופך לשומן, זה ממש לא ככה. דבר שני למה להפסיק, אם זה עושה רק טוב ומביא לתוצאות טובות? הכי חשוב הוא לא להתחיל בהגזמות, להשתמש בכל מה שאפשר ובכמויות רבות רק כי חבר אמר ככה או מדריך אמר זאת. יש להתייעץ עם כמה אנשים, לקרוא על הנושא באינטרנט, כי הגוף שלנו צריך לקבל את מה שמגיע לו, אך לא מעבר לזה.

וכמובן אני חייב להדגיש שהכי חשוב היא התזונה שלנו. תוסף תזונה לא מחליף אוכל אלא כשמו כן הוא – מוסיף ומשלים אותו. לכן אסור להשתמש בתוספי תזונה ולזלזל בארוחות שלנו, שימו לב לזה.

כל שורפי השומן תבדקו שזה מוצר ממותג כי זה תוסף שלא צריך לבדוק אותו טוב טוב…

זהו, הענקתי לכם פחות או יותר הסבר קצר על עולם תוספי תזונה, תזכרו רק שכדי לקבל תוצאות – שום תוסף לא יעשה את העבודה במקומכם, לכן תרימו את הישבן ותתחילו לעבוד קשה בשביל להגיע לגוף שחלמתם עליו!

כתבה מעניינת:

חיית מחמד ובעלים תחרות 2019-02

שתי טיפות מחמד

שתפוהתחרות ״שתי טיפות מחמד״ יוצאת לדרך. מי הכי דומה לחיית המחמד שלו? תחרות הפרסים הגדולה …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.