מצלמות אבטחה מסך דוברות עירייה
מוקד המצלמות בעירייה. צילום: דוברות עיריית כרמיאל

תושבי רמת נבון וגבעת רם, תתחדשו על המצלמות

שתפו

עשרות מצלמות אבטחה חדשות הותקנו בשבועות האחרונים בשכונה החדשה ובשכונה הסמוכה לה. קונינסקי: המטרה – להגביר את תחושת הביטחון של התושבים

מערכת זהר.נט

עם כניסתן בשנה החולפת של מאות משפחות לבניינים הראשונים בשכונה החדשה רמת נבון, הוחלט בעיריית כרמיאל לפרוש גם בשכונה זו את רשת מצלמות האבטחה העירונית. בתקופה האחרונה הוצבו עשרות מצלמות חדשות בשכונת רמת נבון ובשכונת גבעת רם הסמוכה המחוברות למוקד השיטור העירוני.

המצלמות החדשות מתווספות למאות שכבר מותקנות ברחבי העיר, בשכונות מגורים, בצמתים ובצירי תנועה מרכזיים. כיום מותקנות בכרמיאל למעלה מ-400 מצלמות, לחלקן יש יכולות צילום מתקדמות במיוחד והן מסוגלות לתעד אובייקטים ממרחק רב ברזולוציה גבוהה.

מעיריית כרמיאל נמסר כי בתקופה הקרובה יוצבו עשרות מצלמות נוספות ברחבי העיר, כאשר המימון יגיע בעיקר מתקציב חיצוני של המשרד לביטחון פנים. כמו כן הוחל לגייס פקחי שיטור עירוני נוספים לצורך תגבור הנוכחות ברמת נבון.

על רקע התקנת המצלמות החדשות, הרגיע ראש העיר משה קונינסקי ואמר כי ״הצבת המצלמות ברחבי העיר באה במטרה להגביר את תחושת הביטחון של התושבים ולשדרג את איכות חייהם ולא לכל מטרה אחרת״.

כתבה מעניינת:

ביטוח לאומי כרמיאל

לא להיבהל מקולות הנפץ, זה תרגיל

שתפומערכת פורטל זהר.נט תושבי כרמיאל, הערב (רביעי) עשויים להישמע קולות נפץ ותורגש פעילות מוגברת של …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *