פסטיבל המחול. צילום: אלכס הובר

תושבת המרכז שקנתה כרטיסים לפסטיבל: דרשו ממני מחיר כפול

שתפו

שרה, תושבת רעננה שרצתה לרכוש כרטיסים למופע הנעילה במחיר מוזל, טוענת כי באתר היה רשום שניתן לבצערכישה עד יום לפני המופע, בקופה הכחישו

מאת גיל דובריש

אי הבנה או הטעיה? אישה שביקשה לרכוש כרטיסים למופע בפסטיבל המחול טוענת כי הנהלת הפסטיבל הטעתה אותה, מכיוון שלא עמדה בהבטחתה לרכוש כרטיסים בהנחה במכירה מוקדמת.

שרה, תושבת רעננה, רצתה לחזור ולבקר בפסטיבל המחול ולצפות במופע הנעילה. ״לפני כשנתיים ביקרתי בפסטיבל בכרמיאל, צפיתי במופע הנעילה שהיה יפהפה ומקסים ורציתי לחזור גם השנה״, היא מספרת. ״נכנסתי לאתר הפסטיבל כדי לרכוש כרטיסים ונכתב שם במפורש, כי ניתן לרכוש כרטיס במכירה מוקדמת למופעי האמפי, במחיר 20 ש״ח עד יום לפני המופע. מכיוון שהתלבטתי האם לנסוע לכרמיאל, העדפתי לחכות עד יום רביעי, יממה לפני המופע, כדי להחליט אם לבצע את הרכישה. ביום שלישי, נכנסתי פעם נוספת לאתר, כדי לוודא שאני לא מפספסת כלום ווידאתי שהמכירה המוקדמת עדיין בתוקף. המתנתי עד ליום רביעי ואז ניגשתי לביצוע הרכישה, אלא שפתאום התברר שהמכירה המוקדמת הסתיימה!״

שרה התקשרה אל קופת הפסטיבל כדי לברר את העניין ולטענתה, נמסר לה כי המכירה המוקדמת הסתיימה עם פתיחת הפסטיבל. ״הסברתי שאני רוצה לקנות 3 כרטיסים במחיר כולל של 60 שקלים, וכי באתר של הפסטיבל היה רשום במפורש שניתן לרכוש במחיר מוזל עד יום לפני המופע. בתגובה נאמר לי שלא יתכן שראיתי הודעה כזו באתר מאחר שהיא הורדה לפני שהחל פסטיבל המחול. כמו כן נמסר לי שהיו פרסומים בתקשורת על כך שהמכירה המוזלת תסתיים עם פתיחת הפסטיבל. אני גרה במרכז הארץ, לא ראיתי שום פרסום של הפסטיבל וכל המידע שיש לי הוא על סמך מה שכתוב באתר הרשמי בלבד – ואני יודעת שראיתי באתר הודעה על המכירה המוקדמת, גם ביום שלישי שבו כבר החל הפסטיבל״.

לדברי שרה, ״כל העניין הזה הרגיז אותי מאוד, דרשו ממני מחיר כפול. אני מרגישה שהיטעו אותי. אם הייתי יודעת שהמחיר יתייקר ויוכפל, הייתי מזדרזת לקנות כרטיסים מראש״.

תגובת העירייה״מכירת הכרטיסים במכירה מוקדמת הייתה זולה משמעותית. כפי שפורסם בדף הפייסבוק של הפסטיבל, המכירה המוקדמת הסתיימה ביום תחילת הפסטיבל״.

כתבה מעניינת:

שריפה מכוש כרמיאל

שריפה גדולה בין שכונת מכוש לדרומית

שתפוצפו בווידיאו הקצר: מערכת פורטל זהר.נט שריפה גדולה מתפתחת ברגעים אלה (יום ה׳ 17.6.2021) באזור …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.