בית / חדשות / חדשות כרמיאל / תושבת המרכז שקנתה כרטיסים לפסטיבל: דרשו ממני מחיר כפול
חדשות כרמיאל
ממופעי הפסטיבל. צילום: אלכס הובר

תושבת המרכז שקנתה כרטיסים לפסטיבל: דרשו ממני מחיר כפול

שרה, תושבת רעננה שרצתה לרכוש כרטיסים למופע הנעילה במחיר מוזל, טוענת כי באתר היה רשום שניתן לבצערכישה עד יום לפני המופע, בקופה הכחישו

מאת גיל דובריש

אי הבנה או הטעיה? אישה שביקשה לרכוש כרטיסים למופע בפסטיבל המחול טוענת כי הנהלת הפסטיבל הטעתה אותה, מכיוון שלא עמדה בהבטחתה לרכוש כרטיסים בהנחה במכירה מוקדמת.

שרה, תושבת רעננה, רצתה לחזור ולבקר בפסטיבל המחול ולצפות במופע הנעילה. ״לפני כשנתיים ביקרתי בפסטיבל בכרמיאל, צפיתי במופע הנעילה שהיה יפהפה ומקסים ורציתי לחזור גם השנה״, היא מספרת. ״נכנסתי לאתר הפסטיבל כדי לרכוש כרטיסים ונכתב שם במפורש, כי ניתן לרכוש כרטיס במכירה מוקדמת למופעי האמפי, במחיר 20 ש״ח עד יום לפני המופע. מכיוון שהתלבטתי האם לנסוע לכרמיאל, העדפתי לחכות עד יום רביעי, יממה לפני המופע, כדי להחליט אם לבצע את הרכישה. ביום שלישי, נכנסתי פעם נוספת לאתר, כדי לוודא שאני לא מפספסת כלום ווידאתי שהמכירה המוקדמת עדיין בתוקף. המתנתי עד ליום רביעי ואז ניגשתי לביצוע הרכישה, אלא שפתאום התברר שהמכירה המוקדמת הסתיימה!״

שרה התקשרה אל קופת הפסטיבל כדי לברר את העניין ולטענתה, נמסר לה כי המכירה המוקדמת הסתיימה עם פתיחת הפסטיבל. ״הסברתי שאני רוצה לקנות 3 כרטיסים במחיר כולל של 60 שקלים, וכי באתר של הפסטיבל היה רשום במפורש שניתן לרכוש במחיר מוזל עד יום לפני המופע. בתגובה נאמר לי שלא יתכן שראיתי הודעה כזו באתר מאחר שהיא הורדה לפני שהחל פסטיבל המחול. כמו כן נמסר לי שהיו פרסומים בתקשורת על כך שהמכירה המוזלת תסתיים עם פתיחת הפסטיבל. אני גרה במרכז הארץ, לא ראיתי שום פרסום של הפסטיבל וכל המידע שיש לי הוא על סמך מה שכתוב באתר הרשמי בלבד – ואני יודעת שראיתי באתר הודעה על המכירה המוקדמת, גם ביום שלישי שבו כבר החל הפסטיבל״.

לדברי שרה, ״כל העניין הזה הרגיז אותי מאוד, דרשו ממני מחיר כפול. אני מרגישה שהיטעו אותי. אם הייתי יודעת שהמחיר יתייקר ויוכפל, הייתי מזדרזת לקנות כרטיסים מראש״.

תגובת העירייה״מכירת הכרטיסים במכירה מוקדמת הייתה זולה משמעותית. כפי שפורסם בדף הפייסבוק של הפסטיבל, המכירה המוקדמת הסתיימה ביום תחילת הפסטיבל״.

שתפו

כתבה מעניינת:

רכבת תחנה כרמיאל לוח זמנים 2019

מתכננים לנסוע ברכבת בסופ״ש הבא? התחנה בכרמיאל תהיה סגורה

עבודות תשתית בקריית מוצקין יגרמו להפסקת שירות הרכבות מתחנת כרמיאל החל מהלילה שבין חמישי לשישי …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.