תושב העיר נדקר בעת שגבה דמי שכירות מדיירת

תושב העיר נדקר בעת שגבה דמי שכירות מדיירת

שתפו

הנדקר – דמות קהילתית וציבורית מוכרת בעיר, נפצע למרבה המזל באורח קל. הדוקר נעצר

גם גביית דמי שכירות מדיירים עלולה להיות משימה מסוכנת. תושב העיר, דמות ציבורית וקהילתית המוכרת לרבים בכרמיאל, נדקר השבוע בעת שביקש לגבות דמי שכירות מדיירת.

הדירה שייכת למשפחתו של האיש והוא התבקש לסייע בגביית השכירות, מאחר שהדיירת המתגוררת במקום לבדה, נקלעה לחוב בן שלושה חודשים ולא שילמה אף לא שקל בתואנה כי אין לה כסף. כאשר הגיע האיש אל דירת המגורים ביום שני בלילה, התפרץ לעברו גבר זר, ששהה בדירה ביחד עם הדיירת, והחל לרדוף אחריו בריצה בחדר המדרגות. המרדף הסתיים כעבור מספר רגעים ברחוב, ליד הכניסה לבניין. מספר האיש: “הגבר תפס אותי ודחף אותי בעוצמה לעבר שיחים בצד המדרכה, היכה אותי בכוח באגרופיו, חנק אותי וסתם את פי. אחר-כך הוא שלף סכין מטבח שהייתה בידו והחל לדקור אותי בידיי. כבר קראתי “שמע ישראל” וראיתי את הסוף מגיע. באיזשהו שלב, אזרתי את כל כוחותיי והתחלתי לצעוק בקול, “משטרה, משטרה”, הוא נבהל, עזב אותי ונמלט בריצה…”

למרות שהיה מעורפל חושים, התקשר הפצוע אל מד”א והובהל בהכרה מלאה לבית החולים נהריה, שם נבדק וטופל. למרבה המזל נמצא כי נפצע פצעים קלים בלבד. למחרת בבוקר כבר שוחרר לביתו והצטווה לנוח.

החשוד בתקיפה אותר ע”י המשטרה ונעצר. מדובר בתושב העיר, בעל עבר פלילי.

כתבה מעניינת:

תקר פנצ׳ר רכב מכונית

נזקים בעשרות אלפי שקלים: ״מפנצ׳ר״ סדרתי מסתובב בעיר

שתפותושבים מדווחים לנו על מעשי ונדליזם ברכביהם שגרמו לנזקים בשווי אלפי שקלים: ״מה עוד צריך …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.