בית / חדשות / חינוך / תו תקן בינלאומי לאיכות ומצוינות C2E למכללה האקדמית אורט בראודה
חדשות כרמיאל

תו תקן בינלאומי לאיכות ומצוינות C2E למכללה האקדמית אורט בראודה

 הישג מרשים למכללה האקדמית להנדסה אורט בראודה בכרמיאל: תו תקן יוקרתי ראשון מסוגו בישראל לאיכות ומצוינות ניתן לראשונה בישראל, למכללה כחלק מהטמעת מערכת המצוינות הארגונית EFQM

ב-12 במאי עברה מכללת אורט בראודה מבדק על ידי סוקרים מבלגיה וממכון התקנים הישראלי, בתחום האיכות והמצוינות. לאחר פעילות אינטנסיבית, זכתה אורט בראודה בהכרה אירופית על מחויבותה למצוינות ארגונית. הכרה זו מהווה שלב חשוב במידרג המצוינות שמופעל ע”י ה-EFQM, הקרן האירופית לניהול איכותי.
בתום ביקור ותהליך הערכה של צוות הסוקרים הוחלט להעניק למכללה את תו התקן היוקרתי C2E כחלק מהטמעת מערכת המצוינות הארגונית.
EFQM הינו ארגון שנוסד לפני 25 שנים באירופה, ע”י ארגונים מובילים דוגמת פיליפס, רנו, בוש, פולקסווגן ועוד,  כדי לקדם ולסייע לארגונים לשפר את תהליכי הניהול.
ביולי 2012 החליט נשיא המכללה פרופ’ אריה מהרשק לאמץ את המודל בדרג הניהולי הבכיר ביותר, ככלי לשיפור מתמיד במכללה.
בתום התהליך הגיע למכללה נציג מטעם הארגון באירופה ונציג ממכון התקנים הישראלי המייצג את הארגון בישראל, על מנת לבחון את הליך הניהול הכולל והליך הניהול שעמד מאחורי כל פרויקט. אלו אישרו שההליך אכן עומד באמות המידה של מחויבות למצוינות ארגונית, שהוא שלב חשוב בדרך לשלבים מתקדמים יותר.
המכללה האקדמית להנדסה אורט בראודה היא הארגון הראשון בישראל שקיבל את תו המחויבות למצוינות ארגונית, וככזאת מצטרפת לרשימה ארוכה ומתארכת של ארגונים נוספים, באירופה ומחוצה לה ומהווה מקור גאווה לגליל ולכרמיאל בפרט.
בעקבות קבלת תו המצוינות החליט נשיא המכללה, פרופ׳ אריה מהרשק, על מחויבות המכללה להמשיך בנתיב הטמעת המצוינות הארגונית כדרך חיים.

 

שתפו

כתבה מעניינת:

ישיבה מועצת העיר 2019-02-016

כרמיאל: בית ספר חדש יפתח למען קהילה דתית לאומית

במהלך דיון בנושא במועצת העיר הטיח רותם ינאי מהאופוזיציה בפני ראש העיר: ״לא כל מי …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

SHOP NOW
close-link
//set menu items with childrens to be clickable