בית / Uncategorized / תחבורה ציבורית באזורי בילוי בעיר
חדשות כרמיאל

תחבורה ציבורית באזורי בילוי בעיר

כרמיאל 11.11 רבע לארבע לפנות בוקר, תאונה, רכב התנגש בעמוד חשמל בכביש העוקף באזור שאינו מואר מספיק,  הנהג ועוד ארבעה נוסעים נפצעו קשה, פונו במסוק לבית החולים, לאחר מאמצי הצלה נוסעת אחת מתה מפצעיה והיתר פצועים בינוני קשה.

לצעירים בכרמיאל אין הרבה אופציות לבילוי, צעירים המגיעים לפאבים אחראים מאוד ובוחרים להגיע ללא רכב, ועם סיום הבילוי מזמינים מונית, בשעות אלו הזמינות של המוניות נמוכה מאוד והצעירים נאלצים לעלות לטרמפים ללא שום ידע מי הנהג שלוקח אותם. השיטור העירוני לא מסייע במיוחד מעדיף להיטפל לחפש שיכורים.. במקום לעזור להם במציאת פתרון להגיע בשלום לבתיהם..

על הרשות המקומית לחשוב על הצעירים, למצוא פתרון של תחבורה ציבורית מסודרת הסעות,מוניות. כרמיאל מלאה בתחנות מוניות אשר משום מה בשישי שבת לא נותנות מענה מספיק לצרכים של הצעירים לאחר בילוי, נוצר חוסר בתחבורה ציבורית המאלץ את הצעירים לנסוע בטרמפים.

אין לבוא בהאשמות, אלא לחשוב שאולי היו נסיבות אחרות לתאונה, אובייקטיביות, חשוך מידי, סיבוב לא נכון, עייפות של הנהג שרק רצה לעשות טובה לאותם צעירים.

כואב הלב, אני אימא ויודעת את דאגת ההורים, את כאבם. הייתי מצפה שעיריית כרמיאל תיקח אחריות על מקומות הבילוי בעיר ותדאג לתחבורה ציבורית מוסדרת. ולתאורה טובה והולמת בכביש העוקף..

המסקנה העיקרית של מחקר שנערך בבית הספר לבריאות הציבור באוניברסיטת חיפה "המצאות תחבורה ציבורית בסמוך לפאבים מורידה את הסיכון לנהיגה תחת השפעת אלכוהול  ב – 70% " בכך מפחיתה את הסיכון לתאונות דרכים קשות.

הגיע הזמן לתת את הדעת לזכותם של הצעירים בעיר לצאת לבלות ליהנות ולחזור הביתה בשלום, מה שנדרש הוא פשוט.

  1. תחבורה מוסדרת הלוך ושוב לאזורי הבילוי.
  2. תאורה מספקת בדרכים המובילות ובאזורי הבילוי.

כואב על מה שקרה, החיים ממשיכים, הצעירים ימשיכו לבלות ואנו צריכים לדאוג שיחזרו הביתה בשלום.
משתתפת בצער המשפחה שאיבדה את הבת..ומאחלת רפואה שלמה..והחלמה מהירה לפצועים.

צאלה

שתפו

כתבה מעניינת:

חיית מחמד ובעלים תחרות 2019-02

שתי טיפות מחמד

התחרות ״שתי טיפות מחמד״ יוצאת לדרך. מי הכי דומה לחיית המחמד שלו? תחרות הפרסים הגדולה …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

SHOP NOW
close-link
//set menu items with childrens to be clickable