בית / Fun / הורוסקופ - מזל אהרוני / תחזית אסטרולוגית לשבוע 1.9.2019-7.9.2019
הורוסקופ צילום אילוסטרציה Pixabay
הורוסקופ צילום אילוסטרציה Pixabay

תחזית אסטרולוגית לשבוע 1.9.2019-7.9.2019

שתפו

מאת מזל אהרוני

טלה

טליים, השבוע מתחזקת בכם ההכרה שמערכת היחסים שלכם על כרעי תרנגולת, יתכן שתתקבל החלטה משותפת לפירוק החבילה. רצוי לעשות זאת כשאתם שקולים, רגועים ונינוחים ולא כשאתם כועסים ובלתי רציונאליים. מאידך יחסים יציבים ישרדו תקופה זו אך בכל זאת אתם מתוחים ומגיבים בחוסר סבלנות בולט, משהו מכרסם בכם מבפנים, ואינכם יודעים להסבירו אפילו לעצמכם. קיימת סבירות גדולה שתחליטו על שינויים גם בתחום העבודה, אל חשש, לפניכם ימים טובים להתחלת תפקיד חדש. הטיפ השבועיאל תנהגו בפזיזות, קחו את הזמן להחלטות גורליות.

שור

שוורים, השבוע מתחילה תקופה סוערת מאוד עבורכם. חסרון הכיס המתמשך מדיר שינה מעיניכם, ראשכם עסוק 24 שעות ביממה, כיצד להגדיל את הכנסותיכם מעבודות נוספות. הדאגה הרובצת עליכם כעננה באה גם מכיוון המשפחה והיא מפירה את האיזון בזוגיות. מישהו מבני המשפחה המצוי במצוקה כלכלית משווע לעזרתכם, על רקע זה יתגלעו מספר ויכוחים עם בני הזוג. כתוצאה מהאמור אתם רגישים ופגיעים יותר ועלולים להיעלב בקלות. הטיפ השבועינסו להתאזר בסבלנות צפויה הקלה כלכלית במהלך החודשים הבאים, אז תוכלו סוף סוף לחזור לשגרת חייכם הברוכה.

תאומים

תאומים, השבוע צפויות התחלות רומנטיות חדשות לפנויים שביניכם. למצויים בזוגיות לפניכם שבוע רומנטי מלא עדנה, רוך והבנה. מאידך בעבודה אינכם רווים נחת, וזאת בלשון המעטה, מישהו מכעיס אתכם חדשות לבקרים ואינו מאפשר לכם לבלוט ולבטא את כישוריכם האמיתיים, הוא מצליח להצית את כעסכם בקלות ואתם מגיבים בהתאם לציפיותיו. הטיפ השבועי היו מחושבים יותר, נסו להתעלם ממנו ומהפרובוקציות שהוא מציב לפניכם.  במקביל נסו לחפש מקום עבודה אחר שיתאים לציפיותיכם.

סרטן

סרטנים, השבוע אתם אמוציונאליים במיוחד, אתם נוטים להגיב בחריפות רבה ובדרמטיות לאירועים הקורים סביבכם הקשורים בעיקר בבני המשפחה. צפויים ויכוחים עם בני הזוג הקשורים לנושאים כלכליים ולנושאים הקשורים לחינוך הילדים. בעבודה אתם ממשיכים להיאבק על זכויותיכם להעלאה במשכורת ולקידום. אתם חשים תקועים, אך אין זה הזמן לשינויים או לפיטורין. מאבק עיקש עשוי להצליח במהלך החודשים הבאים. הטיפ השבועי שמרו על כספכם אל תוציאו כספים על דברים שניתן להסתדר כרגע בלעדיהם.

אריה

אריות, צפוי לכם שבוע של עבודה אינטנסיבית, עליכם לעמוד בלוח זמנים בהגשת הפרויקט שמעסיק אתכם לאחרונה. בחודש הקרוב אתם עתידים לחתן את אחד מילדיכם, נושא זה מגביר אצלכם את המוטיבציה לחיפוש מקורות מימון נוספים כדי לעמוד בכבוד בנטל הכלכלי החדש המוטל על שכמכם. בני זוג מצויים כרגע בתקופה רגישה ותחת לחצים העלולים להשפיע על האווירה בבית. הטיפ השבועיהימנעו מדרמטיות יתר העלולה להכניס את כולם מסביב לאווירה עכורה .

בתולה

בני מזל בתולה, השבוע לפנויים הזדמנויות להיכרויות מרגשות העשויות להתפתח דרך קשרי עבודה. צפויה נסיעה לחול במסגרת העבודה, נראה שאתם מוערכים מאוד לאחרונה, סוף סוף מכירים ביכולות שלכם. מטבע הדברים ההכנסות תגדלנה, אך עדיין ההוצאות בשבועות הקרובים תהיינה חריגות במיוחד מעבר למה שתכננתם. הטיפ השבועיהתרחקו מאנשים כפייתיים המכניסים אתכם למתחים מיותרים, על ידם אתם הופכים לנגטיביים.

מאזנים

בני מזל מאזנים, השבוע צצות ועולות בעיות שהודחקו. צפויה לכם תקופה סוערת בכמה מישורים. קשרים שאינם איתנים עלולים להסתיים בתקופה זו. בעבודה יתכן שתועברו לתפקיד אחר שאינו לשביעות רצונכם. מישהו במשפחה עלול לאכזב אתכם, כיוון שאינו עומד בהבטחותיו. אתם זקוקים באופן נואש לניקוי ראש. הטיפ השבועיאם מתאפשר לכם מבחינה כלכלית צאו לחופשה בחול. ערכו חשבון נפש ונסו לראות את החיים בצבעים ורודים יותר. יתכן שהחשיבה השלילית מזמנת לכם בעיות, בבחינת  מחשבה המגשימה את עצמה.

עקרב

עקרבים, השבוע אתם עלולים להרוס במו ידיכם מערכות יחסים אישיות בגלל קנאה אובססיבית ורכושנות יתר כלפי בני הזוג. אתם נוטים להיות רגישים יותר ובעיקר להגיב באימפולסיביות. יחסים בעייתיים עלולים להסתיים באופן צורם. בידכם הבחירה להתמתן או לאמלל עצמכם ואת הסובבים האוהבים אתכם. גם בעבודה אתם נוטים לאימפולסיביות יתר, אתם אומרים את כל העולה על דעתכם ולפעמים פוגעים מבלי משים באחרים. הטיפ השבועיאתם דורשים מעצמכם מעל ומעבר, גופכם נחלש בגלל תזונה לקויה ומזדמנת, והתוצאהאתם חשים עייפים ולא מאושרים, נסו לנוח יותר ולאכול בצורה מסודרת אוכל עשיר בויטמינים.

קשת

קשתים, לפנויים שביניכם מצפה שבוע מבטיח ומלא הפתעות בתחום הרומנטי. אתם עשויים לפגוש בקשר של חייכם. קשר משמעותי המבטיח יחסים ארוכי טווח מלאים הבנה ושמחת חיים. בעבודה יתחוללו שינויים של חילופי גברי או פירוק שותפויות, כל השינויים שיבואו יהיו לטובכם, הגיע הזמן לנוע הלאה ולנסוק. יתכן מעבר דירה בחודשים הקרובים. רצוי לבדוק היטב את הנכס לפני הקנייה, היזהרו מהתלהבות יתר שתוביל לאובדן שיקול הדעת. הטיפ השבועירצוי להיוועץ עם עורך דין המתמחה בענייני נדלן לפני שאתם חותמים על החוזה.

גדי

גדיים, השבוע קיים מתח בזוגיות על רקע זמן איכות, אתם שקועים כל כולכם בשיפור מעמדכם בעבודה, ולמרבה הצער, הבית נשכח!  אינכם שותפים לגידול ולחינוך הילדים, בני הזוג חשים זנוחים ומתוסכלים. אמנם כל עשייתכם היא לטובת הבית והמשפחה, אך עליכם למצוא את שביל הזהב, להקצות חלק ממשאביכם הרוחניים למשפחה. הטיפ השבועיהימנעו מלהביא את העבודה הביתה, שבו עם הילדים, שחקו עימם ובשבתות צאו לפיקניק עם חברים ועם בני המשפחה, פנקו את בת הזוג. (הפתיעו עם זר פרחים אחת לכמה זמן)   

דלי

דליים, שבוע רומנטי מצפה לכם. הזוגיות במיטבה, הפנויים עשויים לפגוש את אהבת חייהם לאחר תקופת "יובש" ארוכה. במשפחה העניינים מתנהלים על מי מנוחות. לפעמים השגרה מעלה בכם הרהורי חטא, אל תחשבו על "פזילה הצידה" ואל תקלקלו במו ידיכם את שהתברכתם בו. עליכם לשנן לעצמכם ללא הרף ולזכור "שהדשא של השכן אינו ירוק יותר משלכם" הטיפ השבועיקחו את בן/בת הזוג לסוף שבוע מחוץ לבית כדי "להתרענן" מהשגרה.

דגים

דגים, השבוע קשרים בלתי יציבים עלולים להיכנס למבוי סתום כשכל אחד מבני הזוג מצפה ליוזמת הצד השני לטוב ולרע. כרגע עליכם להחליט לא להחליט. תנו לעצמכם וליחסים הזדמנות נוספת, אולי נסיעה בצוותא למקום רומנטי עשויה לשפר את המצב ולהביאכם לשיחה מבריאה של היחסים.  מאידך בעבודה צפוי שבוע טוב רעיונות חדשים יצוצו ותרגישו שאתם על סיפה של התפתחות חדשה. הטיפ השבועי הגיע הזמן לשכלל ולשפר את המקצועיות שלכם, הירשמו ללימודים גבוהים במקצוע שלכם.

כתבה מעניינת:

הורוסקופ צילום אילוסטרציה Pixabay

תחזית אסטרולוגית לשבוע 10.11.2019-16.11.2019

שתפותחזית אסטרולוגית בעדכון שבועי מאת מזל אהרוני טלה טליים, השבוע עליכם לגלות אמפטיה, התחשבות והבנה …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.