עליון + תחתון 3
בית / המגזין / הורוסקופ - מזל אהרוני / תחזית אסטרולוגית לשבוע 11.10.2018-17.10.2018
מאמרים עליון 3
מאמרים עליון 1
מאמרים עליון 2
הורוסקופ תחזית אסטרולוגית מעודכן 2018

תחזית אסטרולוגית לשבוע 11.10.2018-17.10.2018

מאמרים עליון 3
מאמרים עליון 1
מאמרים עליון 2

טלה

טליים, השבוע מזמן לכם ימים נינוחים ונעימים בעיקר בחיק המשפחה. נראה, כי עננת הדאגה הכבדה שהעיקה עליכם ושהכניסה אתכם לחרדות ולעימותים עם היקרים לכםחלפה הלכה לה. אתם סבלניים ונינוחים ופתוחים לשיחות נפש שיש עימן אפילו קורטוב של ביקורת. בעבודה צפויה תקופה של שגשוג ופריחה, דעותיכם תתקבלנה ותזכו להצלחה רבה בתחום אותו אתם מפתחים. הטיפ השבועי: היזהרו מאנשים המסתייעים בכם כדי לעורר את קינאתם של אחרים. כמו כן שימרו על בריאותכם והקפידו על אכילת אוכל בריא ומזין.

שור

מאמרים באמצע 3
מאמרים באמצע 1

שוורים, השבוע מישהו מעברכם מנסה לחדש את הקשר עמכם. מבחינתכם העניין סגור, השתדלו להבהיר את עמדתכם באופן חד משמעי אך ברגישות מבלי לפגוע. תגובותיו של הצד השני יוכיחו לכם שבחרתם בשיטה הנכונה. בעבודה אתם מלאי מוטיבציה ועושים מאמץ עילאי כדי לשפר את מצבכם הכלכלי, בזכות כישוריכם ובזכות התמדתכם  אתם עשויים להגיע למטרה הנכספת. הטיפ השבועי: אתם אמפאתיים מאוד לגבי כאב הזולת, בד בבד עליכם ללמוד לא לכאוב את כאבו

תאומים

תאומים, השבוע אתם עלולים לחוש תסכול, עצב ואכזבה. למרות מאמציכם הרבים העניינים בעבודה אינם מסתדרים לפי ציפיותיכם. רצוי להימנע מסקפטיות ומחוסר אמון בקשריכם עם הזולת, למרות שיש לכם הנתונים להצלחה חברתית, אתם מטרפדים אפשרויות אלה בגלל חשדנותכם, לימדו לזרום ולקבל כל אדם כפי שהוא לטוב ולרע.  במהות הפנימית שלכם אתם חברותיים כך שלא תמצאו את האושר הנכסף בבדידותכם המזהרת. הטיפ השבועי: אל תיכנעו למצבי הרוח המשתנים חדשות לבקרים.

סרטן

סרטנים, נראה כי השבוע יעמידו את אמינותכם בניסיון. אתם עלולים להיקלע לשיחת רכילות אכזרית במקום העבודה, רכילות העלולה לסכן את מקומו של מישהו מעמיתכם, עשו טובה לעצמכם והתרחקו כמו מאש "מזירת הפשע". אל תיקחו חלק בשיח ואל תנדבו מידע. היזהרו מאנשים המסתייעים בכם כדי לעורר את קינאתם של אחרים. הטיפ השבועי: בחרו היטב את חבריכם ואל תבטחו בכל אחד, במיוחד באלה המרבים להחניף לכם.   

אריה

אריות,  השבוע אתם נמרצים ואופטימיים. חברים שאינכם סומכים עליהם בדרך כלל נחלצים לעזרתכם בפתרון בעיית שיפוץ פתאומית קשה בבית. בעבודה אתם משובצים לפרויקט חדש שמפיח בכם רוח של התחדשות.  התחום בו תעסקו יהיה זר לכם לחלוטין, לכן תזדקקו לכל עזרה אפשרית מהסביבה, אל תתביישו לבקש סיוע מטעמי אגו נפוח. הטיפ השבועי: אין הביישן למד.

בתולה

בתולים ובתולות, השבוע תחושו צורך לצאת מעט מגדרכם. זה הזמן למעשים מוטרפים וספונטניים. נראה כי האנרגיות הבלתי נדלות שלכם מפתיעות את הסובבים אתכם, שאינם רגילים למעשים פזיזים מצדכם. אל תשיתו לבכם לביקורת הארסית שתופנה אליכם, אם היציאה מהשגרה מיטיבה עמכם, פשוט "צפצפו" על העולם. הטיפ השבועי: התבוננו תמיד בחצי הכוס המלאה.

מאזנים

בני/בנות מאזניים, השבוע תגענה בשורות טובות מבן/בת משפחה שנסעו לטיול בחו"ל. ייתכן כי תחליטו להצטרף לנסיעה לחלק מהמסלול. נסיעה זו תטיב עמכם, אל תהססו, אתם זקוקים להתרעננות ולשינוי אווירה לאחר חודשי הקדרות שעברתם. בעבודה אתם חשים מנוצלים ביחס לעובדים האחרים, הגיע הזמן לדבר על כך עם הממונים עליכם. הטיפ השבועי: אל תפנימו כעסים, השתדלו תמיד לפתוח את סגור לבכם, גם אם יחשבו שאתם סתם "קוטרים".

עקרב

עקרבים, בזכות ההשקעה והרצינות שאתם מפגינים בתחום הקריירה צפוי לכם קידום בקרוב. עליכם להמתין בסבלנות קידומכם בוא יבוא. בפנימיותכם אתם מחוברים מאוד לרוחניות ולמסתורין, השתמשו באינטואיציות שלכם בעת התחברות עם אנשים חדשים, אומנם אנשים מיוחדים מסעירים אתכם, אך לפעמים אתם עלולים להתחבר לאנשים המהלכים על חבל דק בין היושר לבין הנוכלות.  הטיפ השבועי: אל תסתכלו בקנקן, אלא במה שיש בתוכו.

קשת

קשתים, השבוע עליכם להתאמץ "לשווק" את עצמכם, אף אחד לא יטרח לעשות במקומכם. אתם אופטימיים במיוחד, נראה, כי התפקחתם מאשליותיכם לגבי סוגיה שהטרידה אתכם בדבר שותפות עסקית עם אחד מחבריכם. כושר האבחנה שלכם מציל אתכם ממלכודות שטומנים לכם גם כאלה שמתיימרים להיות אוהבים. הטיפ השבועי: אל תמהרו לתת מבטחכם בכל אחד מחבריכם.

גדי

גדיים, השבוע אינטנסיבי במיוחד בעבודה, אתם עלולים לחוש מותשים וחסרי אנרגיות. תצטרכו לנוח ולשמור על כוחותיכם באופן יזום יותר. עניינים בירוקרטים הקשורים לרשויות ושנדחו על ידכם, דורשים טיפול מידי, כדי שלא תשלמו קנסות. תיתכן בשורה משמחת עבורכם מחו"ל. הטיפ השבועי: למרות הניסיונות לטאטא דברים אל מתחת לשטיח, תאלצו לפתור בעיות ויפה שעה אחת קודם.

דלי

דליים, השבוע עליכם להתמקד בקידום הקריירה שלכם. סיטואציות חדשות שאיתן אתם מתמודדים בהצלחה מעידים על בגרות ובשלות רגשית. למרות שמוטלות עליכם בעבודה משימות ותפקידים שאינם לרוחכם, עליכם לחרוץ שיניים ולקבל בהכנעה את המטלות, ראוי שתבינו, כי בוחנים אתכם בשבע עיניים לפני שתהיו ראויים לקידום הנכסף. הטיפ השבועי:  ניתן להתגבר על תקלות טכניות באמצעות יצירתיות ודמיון.   

דגים

דגים, אתם נכנסים לתקופה הכי רומנטית של חייכם. זה הזמן להעניק דרור לדמיון הכי פרוע שלכם. נראה, כי אתם עוברים תהליך מבורך של הבשלה אישית ובגרות נפשית, עובדה זו מאפשרת לכם להכיל חוויות ומצבים קשים בחיים הפרטיים ובעבודה. דווקא כשנדמה לכם כי אתם על הסף ואינכם מסוגלים להתגבר על המכשולים, מתגלה בכם עוצמה פנימית מרשימה. הטיפ השבועי: עליכם ללמוד לעגל פינות.

בברכת הצלחה,

מזל אהרוני

מאמרים תחתון 2
מאמרים תחתון 1
שתפו

כתבה מעניינת:

הורוסקופ תחזית אסטרולוגית מעודכן 2018

תחזית אסטרולוגית לשבוע 25.11.2018-1.12.2018

טלה טליים, השבוע הרומנטיקה תשוב לחייכם, לאחרונה חשתם מועקה רבה שנבעה מחוסר הבנה בסיסי לגבי …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

עליון + תחתון 3

3 פופ אפ

SHOP NOW
close-link