בית / Fun / הורוסקופ - מזל אהרוני / תחזית אסטרולוגית לשבוע 16.7.2017-22.7.2017

תחזית אסטרולוגית לשבוע 16.7.2017-22.7.2017

שתפו

מאתמזל אהרוני

טלה

טליים, השבוע מסתמן שיפור ניכר במערך הכספים שלכם, יתכן שיוזרמו לחשבון הבנק שלכם סכומי כסף, אולי החזרי מס או פיצויים ממקום העבודה האחרון שלכם. במערכות היחסים בקרב המשפחה אתם נפתחים ומוכנים לקבל ביקורת בונה מהסובבים, אתם קשובים ומוכנים להכיל את דבריהם. נראה, כי לאחרונה למדתם לישב מחלוקות ללא ויכוחים, עימותים וצעקות. הטיפ השבועי: פעילות גופנית ועיסוק בתחביבים הרבים לשכם יעניקו לכם אנרגיות חיוביות.

שור

שוורים, השבוע מצב הרוח משתפר, מחמיאים לכם על הופעתכם, כתוצאה מכך הביטחון העצמי שלכם בנסיקה. לפנויים צפויים ימים רומנטיים למכביר, אחרי הכל האביב הגיע. חודש ההולדת מפיח בכם רוח התחדשות, אהבה ואופטימיות. נראה כי הגיעה העת לצאת ולבלות לאחר חודשי החורף הקרים בהם הייתם ספונים כדובים בביתכם. הטיפ השבועי: חדשו את הפעילות הספורטיבית וצאו גם לרקוד, אתם זקוקים נואשות לחילוץ איברים.

תאומים

תאומים, רצוי להימנע השבוע מהתחשבנויות עם בני הזוג על היחס אותו אתם מקבלים מהם. אתם כמהים למגע ולאהבה וכאשר אלה לא מתקבלים במינון המדויק שחשבתם עליו אתם נתקפים בחוסר מנוחה ובתחושת ניכור, וסף הכעס עולה. הגיע הזמן לבדוק את שורש העניין כדי למנוע השלכות שליליות לטווח ארוך. את האור, הגאווה והנחת אתם רווים מילדיכם המוצלחים המממשים את ציפיותיכם מהם. הטיפ השבועי: הגיע הזמן למימוש עצמי ופחות להתעסק בציפיותיכן הרומנטיות מבן/בת הזוג.

סרטן

סרטנים, השבוע הפופולאריות שלכם בנסיקה. אתם תוזמנו לאירועים רבים ותיהנו מהזדמנויות לפגוש אנשים שמזמן רציתם לפגוש. בעבודה העניינים משתפרים, כל החששות שהיו לכם בעקבות השינויים בתפקידים יהיו כלא היו, הפכא מסברא אתם עשויים לגלות שהעניינים מסתדרים לטובתכם ולתעלתכם. . שכר נאה מפצה אתכם על מאמץ רב שהשקעתם בפרויקט חשוב. הפנויים שביניכם זוכים להיכרויות סוחפות וספונטאניות. הטיפ השבועי: בילוי בחיק הטבע, באוויר הצח ובמרחבים ישפר מאוד את הרגשתכם.

אריה

אריות, השבוע סף השעמום שלכם נמוך במיוחד. השגרה מאיימת עליכם וגורמת לכם לחוסר שקט. עקב כך אתם עלולים להיות מאוד ביקורתיים ולהביע בקול את תסכוליכם. יתכן עימות עם הממונים בעבודה על רקע העלאה במשכורת, אל תחששו להתווכח עם אנשים סמכותיים, בסופו של דבר הם יעזרו לכם להשיג את מבוקשכם. נראה כי גם הם מכבדים את מי שמתעקשים על עקרונותיהם. הטיפ השבועי: לפני קבלת החלטות גורליות רצוי לספור עד עשר.

בתולה

בתולים ובתולות, השבוע אתם עלולים לחוש עייפות וחוסר מרץ בגלל התקררות. אל תאבקו בגופכם, שימרו על עצמכם והרבו במנוחה כדי לא להסתבך. חברים רבים מבקשים את קרבתכם בזכות היושר והכנות שלכם. צפויות בשורות טובות הקשורות לאחד מילדיכם. הטיפ השבועי: נסו להשתחרר ממחסומים פסיכולוגיים ומעכבות, כך תקלו על עצמכם במערכות הזוגיות.

מאזנים

בני/בנות מאזניים, גם אם מאכזבים אתכם, רצוי לגלות סלחנות במערכות היחסים, הישמרו מפני הטינה המרעילה כל קשר. בימים אלה קשה לכם לדחות סיפוקים, זה מכבר מקננת בראשכם התשוקה לעבור דירה ואפילו לעיר אחרת. אתם מאמינים בפתגם הידוע "משנה מקום, משנה מזל" אם גמלה בכם ההחלטה, לכו עליה, אולם היכונו להוצאות כספיות עצומות שבגינן תיאלצו להתחייב להלוואות ולהידוק החגורה ימים רבים. הטיפ השבועי: גם אם נושא העתקת המגורים יתעכב, אל דאגה כל עכבה לטובה.

עקרב

עקרבים, השבוע אינכם במיטבכם. עימות עם עמית לעבודה הותיר אתכם עם כעסים ועם תסכולים. עליכם ללמוד לשמור על איפוק במוצא פיכם, לשדרג את הקודים החברתיים וללמוד להקשיב לטענות הזולת כלפיכם. אם תעגלו פינות צפויה לכם תקופה פורייה של שיתוף פעולה מצד עמיתיכם, כמו גם מצד אלה הממונים עליכם. הטיפ השבועי: בעבודה הימנעו מניסיון לעשות הכל בעצמכם, עליכם ללמוד לעבוד בצוות.

קשת

קשתים, השבוע, כנראה, תאלצו להיכנע לתכתיבים של הממונים עליכם. אומנם אתם שואפים תמיד לעבוד באופן עצמאי, אך הפעם עליכם לוותר. אם לא תעשו כן, עמיתיכם לעבודה עלולים להחצין רגשות שליליים. נראה כי ניצני האהבה מתחילים לבצבץ בתחום הרגשי עם הקשר החדש. מבחינה כלכלית המצב איתן. הטיפ השבועי: שמירה על סודיות חשובה מאוד בכל התחומים ובעיקר בתחום האישי.

גדי

גדיים, השבוע תטפלו במסגרת העבודה בפרויקט חשוב שידרוש את כל תשומת לבכם. כדי להצליח יהא עליכם להתייחס לפרטים הקטנים. יהיו מי שירצו להכשילכם, נקטו בכל הזהירות המתבקשת גם אם ירבו לחייך אליכם. נראה, כי ממתינים בסבלנות לתפוס אתם בחולשתכם. הטיפ השבועי: מסע קניות עשוי להתברר כמעין חוויה מתקנת בגין חסך שצברתם משך זמן רב.

דלי

דליים, השבוע מצב הרוח ישתפר ועמו האופטימיות. אתם נרגעים מהימים הסוערים שעברו עליכם. הגיע הזמן לשיקום מערכות יחסים שנפגעו הן עם בני הזוג והן עם חברים. נראה, כי ההשתלחות הלשונית פגעה גם ביחסי העבודה שלכם, עליכם לבצע סבב פיוסים. אחרי ככלות הכל אינכם יכולים לחיות ולתפקד בסביבה עוינת. הטיפ השבועי: פתחו לבכם לאהבה.

דגים

דגים, השבוע רצוי להתנהל בבית ובעבודה בעיקר, בהתאם לאופייכם, לאט ובטוח, השתדלו לא לרתום את העגלה לפני הסוסים. הלהיטות שלכם לסיים פרויקטים עלולה להוביל לעשייה שטחית ולא מושלמת. הקדישו זמן לתכנון נכון של הדברים. בתחום הזוגיות האהבה פורחת כפרחי האביב. הטיפ השבועי: התאזרו בסבלנות ואל תנסו לקצר תהליכים.

כתבה מעניינת:

הורוסקופ צילום אילוסטרציה Pixabay

תחזית אסטרולוגית לשבוע 2.2.2020-8.2.2020

שתפותחזית אסטרולוגית בעדכון שבועי מאת מזל אהרוני טלה השבוע לכל אלה מביניכם אשר עוסקים בתקשורת …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.