תחזית אסטרולוגית לשבוע 30.4.2017-6.5.2017

שתפו

טלה

השבוע רצוי להיות חכמים ולא צודקים בכל הקשור לענייני קריירה ועבודה. אם תגלו איפוק וסבלנות תיווצר תקשורת טובה יותר במקום העבודה, אתם שאפתניים וחפצים בקידום, אך לפעמים ההתפרצויות שלכם עומדות לכם לרועץ. לפנויים זו תקופה נהדרת להיכרויות חדשות שתבואנה בדרך ספונטנית. אתם צפויים לבשורה טובה בתחום הקשור למכירת נדל"ן. הטיפ השבועיהשתדלו לגלות איפוק ולא להיגרר לויכוחי סרק עם בני המשפחה שיותירו טעם מר.

 

שור

השבוע יש להיזהר מבזבוז יתר, אתם חיים באשליית "יש" כשלמעשה, כמעט כבר אין. לאחרונה הוצאותיכם היו גדולות מההכנסות, תנו דעתכם לכך, רצוי שתנהגו באיפוק בחודשים הקרובים. מבחינה משפחתית אתם חשים כבולים וקרועים, בני המשפחה פיתחו תלות מכסימאלית בכם, זה תובעני ומתיש, לימדו לסרב כשאתם לפני אפיסת כוחות ולא אחריה. הטיפ השבועירצוי לדבר עם הילדים בגובה העיניים ולא מעמדה סמכותית מדיי.

 

תאומים

אתם במלוא הקיטור והמרץ. שבוע פעלתני ודינמי במיוחד. נראה, כי השעיטה שלכם קדימה בעבודה עלולה להיות שתלטנית ודורסנית, נהגו בזהירות וברגישות בחבריכם ובמיוחד עם בן הזוג. אל תקבלו את אהבתו כמובנת מאליה, עזבו את המילים החכמות והתחילו לדבר מהלב. הטיפ השבועיהזמינו את בן/בת הזוג לסוף שבוע במלון, שם נסו ללבן את העניינים.

 

סרטן

השבוע ידיכם תהיינה מלאות עבודה, סוף סוף אתם חוזרים לעצמכם בתחום האירוח והמפגשים החברתיים. אתם עשויים למצוא עצמכם מוקד עליה לרגל, כי אתם משדרים נדיבות ורצון לנתינה. גם צפוי שבוע טוב בנוגע ליחסים ולאהבה. אל תתביישו לומר את שאתם חשים עמוק בלב. במקום העבודה תיתכן אופציה לצמיחה ולקבלת עבודה נוספת. הטיפ השבועירצוי לא להשתולל מדי בבילויים מחוץ לבית ובעיקר לא להרבות בשתייה חריפה.

 

אריה

זהירות! השבוע הפתיל שלכם קצר, אתם עלולים להסתכסך עם כל מי שנקרה בדרככם. החום והלחות אינם מטיבים עם מזגכם הסוער. גלו איפוק ביחסיכם עם מעבידכם, יתכן כי במהלך החודשים הקרובים תעזבו את מקום העבודה הנוכחי לטובת הצעה מפתה אחרת. תיתכן בשורה טובה מחו״ל, קשר שיתחדש או אפילו הצעת עבודה. הטיפ השבועירצוי לנהל שיחה רצינית עם המעביד בדבר העלאה במשכורת או קידום מקצועי.

 

בתולה

השבוע נראה, כי כל העולם יושב לכם על הכתפיים. העומס עליכם רב, מטלות הבית והעבודה מטביעות אתכם. עליכם ללמוד לפתוח את סגור לבכם ולשתף אחרים במצוקותיכם. בתחום העבודה יתכנו שינויים. מי שרוצה להיפרד ממקום עבודתו הנוכחי, עליו למצוא בתחילה מקום חלופי, אל תתמהמהו, כי העניין יהיה בעייתי בחודשים הבאים. הטיפ השבועיאל תתעקשו לבצע הכל לבד, אם יש צורך בבעל מקצוע כלשהו, אל תסתבכו, הזמינוהו.

 

מאזנים

אתם ביקורתיים מדי כלפי עצמכם וכלפי האחרים בבית ובעבודה, הרפו מעט, ההתנהלות שלכם טובה, אך למרבה הצער, השיפוטיות שלכם קשה. הגיע הזמן להגדיר מחדש מטרות לחדשים הקרובים, לשנות סדרי עדיפויות, ולעשות התאמות בין המצוי לרצוי. שיחות גלויות מהלב, מסיבה או סתם גיחה לפאב יועילו לכם בימים חמים ולחים אלה. הטיפ השבועיאל תהיו פזיזים ונמהרים, ספרו עד עשר לפני שאתם פולטים מילים שאתם עלולים להצטער עליהן.

 

עקרב

השבוע רצוי לשמור על פרופיל נמוך ולהימנע מדרמות מיותרות, עליכם ללמוד לראות את המציאות כפי שהיא ולנהוג בפרופורציות בכל הקשור למערכות יחסים, ובעיקר להנמיך ציפיות מבני הזוג כדי לא להתאכזב. הפנויים יכירו בני זוג רציניים לעתיד משותף. עליכם גם לנהוג במשנה זהירות בכל הקשור להוצאות כספיות. המצב אינו מזהיר, כידוע. הטיפ השבועימומלץ לשמור יותר על הבריאות ולערוך בדיקות תקופתיות.

 

קשת

שבוע המתאפיין בחוסר שקט ובמתח מורט עצבים בגלל משחקי אגו בעבודה ובעיקר במערכת היחסים הבינאישית. נסו לוותר על הצורך להיות צודקים בכל מחיר, ולראות גם את הצד השני. בעבודה אתם עושים חיל, לקראת החודש הבא יתכנו שינויים אסטרטגים בנושא איוש עובדים לפרויקט חדש, עליכם להיערך לכך. הטיפ השבועיחישבו היטב על ההשלכות לפני עזיבתכם את מקום העבודה הנוכחי.

 

גדי

השבוע יתכנו עימותים על רקע רומנטי, אתם סקפטיים לגבי הקשר הנוכחי (בעיקר, הרווקים שבכם) אל תחשדו בכשרים, נסו לרדת לשורשם של דברים לפני שאתם "חותכים". בעבודה ניכרים הישגים משמעותיים, המשיכו כך ובקרוב יגיע הקידום. רצוי לגלות יתר סבלנות ואוזן קשבת לגחמותיהם של ילדיכם, הקדישו להם יותר שעות איכות, בעיקר כעת. הטיפ השבועיהשתדלו למתן את תחושת הרכושנות כלפי בן/בת הזוג ובכלל זה כלפי הילדים.

דלי

אתם זקוקים למנוחה, בעיקר לרגיעה, אתם חשים חוסר חמור באנרגיות נפשיות ופיזיות. אין זה הזמן לקבל החלטות או לערוך שינויים בשום תחום, שמרו על פרופיל נמוך עד שתתאוששו. רצוי לצאת לנופש לבד או בזוג, הילדים פשוט יכניסו אתכם למתחים נוספים וממלא תהיו חסרי סבלנות. הטיפ השבועירצוי לא לזנוח את המשפחה ואת החברים ולנסות למזג בין הקריירה לבין החיים הפרטיים.

 

דגים

שבוע רומנטי לבני מזל דגים, תהיו מחוזרים ומאוהבים מאוד באהבה. היזהרו מנהיגה לא זהירה בכבישים. עליכם להתמקד בכל עשייה, להיות עם שתי רגליים על הקרקע ופחות לשגות בחלומות בהקיץ. זוהי תקופה של תקשורת טובה עם הסובבים, וצפויים שינוים משמעותיים בחייכם במהלך החודשים הקרובים, כמו נישואין, מעבר דירה, צפו לתקופה מלאת הפתעות. הטיפ השבועיקחו את האישה למסעדה מפוארת, או פנקו אותה עם תכשיט נאה, מגיע לה לאחר תקופת הזנחה.

כתבה מעניינת:

הורוסקופ צילום אילוסטרציה Pixabay

תחזית אסטרולוגית לשבוע 9.8.2020-15.8.2020

שתפוטלה בבית הזוגיות עלתה על דרך המלך, אתם רומנטיים במיוחד בחודשי החורף וזה נותן את …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.