בית / Fun / הורוסקופ - מזל אהרוני / תחזית אסטרולוגית לשבוע 5.5.2019-11.5.2019
הורוסקופ צילום אילוסטרציה Pixabay
הורוסקופ צילום אילוסטרציה Pixabay

תחזית אסטרולוגית לשבוע 5.5.2019-11.5.2019

טלה
טליים, השבוע מתחזקת בכם ההכרה שמערכת היחסים שלכם על כרעי תרנגולת, יתכן שתתקבל החלטה משותפת לפירוק החבילה. מאידך יחסים יציבים ישרדו תקופה זו אך בכל זאת משהו מכרסם בכם מבפנים. קיימת סבירות גדולה שתחליטו על שינויים גם בתחום העבודה, אל חשש, לפניכם ימים טובים להתחלת תפקיד חדש. הטיפ השבועי – אל תנהגו בפזיזות, קחו את הזמן להחלטות גורליות.

שור
שוורים, השבוע מתחילה תקופה סוערת מאוד עבורכם. חסרון הכיס המתמשך מדיר שינה מעיניכם, ראשכם עסוק 24 שעות ביממה, כיצד להגדיל את הכנסותיכם מעבודות נוספות. הדאגה הרובצת עליכם כעננה באה גם מכיוון המשפחה והיא מפירה את האיזון בזוגיות. הטיפ השבועי – נסו להתאזר בסבלנות צפויה הקלה כלכלית במהלך החודשים הבאים, אז תוכלו סוף סוף לחזור לשגרת חייכם הברוכה.

תאומים
תאומים, השבוע צפויות התחלות רומנטיות חדשות לפנויים שביניכם. למצויים בזוגיות לפניכם שבוע רומנטי מלא עדנה, רוך והבנה. מאידך בעבודה אינכם רווים נחת, וזאת בלשון המעטה, מישהו מכעיס אתכם חדשות לבקרים, הוא מצליח להצית את כעסכם בקלות ואתם מגיבים בהתאם לציפיותיו. הטיפ השבועי- היו מחושבים יותר, נסו להתעלם מהפרובוקציות.

סרטן
סרטנים, השבוע אתם אמוציונאליים במיוחד, אתם נוטים להגיב בחריפות רבה ובדרמטיות לאירועים הקורים סביבכם הקשורים בעיקר בבני המשפחה. צפויים ויכוחים עם בני הזוג הקשורים לנושאים כלכליים ולנושאים הקשורים לחינוך הילדים. בעבודה אתם ממשיכים להיאבק על זכויותיכם להעלאה במשכורת ולקידום. אתם חשים תקועים. הטיפ השבועי – שמרו על כספכם אל תוציאו כספים על דברים שניתן להסתדר כרגע בלעדיהם.

אריה
אריות, צפוי לכם שבוע של עבודה אינטנסיבית, עליכם לעמוד בלוח זמנים בהגשת הפרויקט שמעסיק אתכם לאחרונה. יש לכם מוטיבציה לחיפוש מקורות מימון נוספים כדי לעמוד בכבוד בנטל הכלכלי המוטל על שכמכם. בני הזוג מצויים כרגע בתקופה רגישה ותחת לחצים העלולים להשפיע על האווירה בבית. הטיפ השבועי-הימנעו מדרמטיות יתר העלולה להכניס את כולם מסביב לאווירה עכורה .

בתולה
בני מזל בתולה, השבוע לפנויים הזדמנויות להיכרויות מרגשות העשויות להתפתח דרך קשרי עבודה. נראה שאתם מוערכים מאוד לאחרונה, סוף סוף מכירים ביכולות שלכם. מטבע הדברים ההכנסות תגדלנה, אך עדיין ההוצאות בשבועות הקרובים תהיינה חריגות במיוחד מעבר למה שתכננתם. הטיפ השבועי- התרחקו מאנשים כפייתיים המכניסים אתכם למתחים מיותרים, על ידם אתם הופכים לנגטיביים.

מאזנים
בני מזל מאזנים, השבוע צצות ועולות בעיות שהודחקו. צפויה לכם תקופה סוערת בכמה מישורים. קשרים שאינם איתנים עלולים להסתיים בתקופה זו. בעבודה יתכן שתועברו לתפקיד אחר שאינו לשביעות רצונכם. מישהו במשפחה עלול לאכזב אתכם. אתם זקוקים באופן נואש לניקוי ראש. הטיפ השבועי – אם מתאפשר לכם מבחינה כלכלית צאו לחופשה בחו״ל. ערכו חשבון נפש ונסו לראות את החיים בצבעים ורודים יותר.

עקרב
עקרבים, השבוע אתם עלולים להרוס במו ידיכם מערכות יחסים אישיות בגלל קנאה אובססיבית ורכושנות יתר כלפי בני הזוג. יחסים בעייתיים עלולים להסתיים באופן צורם. בידכם הבחירה להתמתן או לאמלל עצמכם ואת הסובבים האוהבים אתכם. גם בעבודה אתם נוטים לאימפולסיביות יתר ולפעמים פוגעים מבלי משים באחרים. הטיפ השבועי – נסו לנוח יותר ולאכול בצורה מסודרת אוכל עשיר בויטמינים.

קשת
קשתים, לפנויים שביניכם מצפה שבוע מבטיח ומלא הפתעות בתחום הרומנטי. אתם עשויים לפגוש בקשר של חייכם. בעבודה יתחוללו שינויים של חילופי גברי או פירוק שותפויות, כל השינויים שיבואו יהיו לטובכם, הגיע הזמן לנוע הלאה ולנסוק. יתכן מעבר דירה בחודשים הקרובים. הטיפ השבועי-רצוי להיוועץ עם עורך דין המתמחה בענייני נדלן לפני שאתם חותמים על החוזה.

גדי
גדיים, השבוע קיים מתח בזוגיות על רקע זמן איכות, אתם שקועים כל כולכם בשיפור מעמדכם בעבודה, ולמרבה הצער, הבית נשכח! אינכם שותפים לגידול ולחינוך הילדים, בני הזוג חשים זנוחים ומתוסכלים. עליכם למצוא את שביל הזהב, להקצות חלק ממשאביכם הרוחניים למשפחה. הטיפ השבועי – שבו עם הילדים, שחקו עימם ובשבתות צאו לפיקניק עם חברים ועם בני המשפחה, פנקו את בת הזוג.

דלי
דליים, שבוע רומנטי מצפה לכם. הזוגיות במיטבה, הפנויים עשויים לפגוש את אהבת חייהם לאחר תקופת "יובש" ארוכה. במשפחה העניינים מתנהלים על מי מנוחות. לפעמים השגרה מעלה בכם הרהורי חטא, אל תחשבו על "פזילה הצידה" ואל תקלקלו במו ידיכם את שהתברכתם בו. הטיפ השבועי-קחו את בן/בת הזוג לסוף שבוע מחוץ לבית כדי "להתרענן" מהשגרה.

דגים
דגים, השבוע קשרים בלתי יציבים עלולים להיכנס למבוי סתום כשכל אחד מבני הזוג מצפה ליוזמת הצד השני לטוב ולרע. כרגע עליכם להחליט לא להחליט. תנו לעצמכם וליחסים הזדמנות נוספת. מאידך בעבודה צפוי שבוע טוב רעיונות חדשים יצוצו ותרגישו שאתם על סיפה של התפתחות חדשה. הטיפ השבועי- הגיע הזמן לשכלל ולשפר את המקצועיות שלכם, הירשמו ללימודים גבוהים במקצוע שלכם.

שתפו

כתבה מעניינת:

הורוסקופ צילום אילוסטרציה Pixabay

תחזית אסטרולוגית לשבוע 28.7.2019-3.8.2019

טלה השבוע יושם דגש על התקדמות בעבודה, אתם מתמודדים על "תפקיד" חייכם, הלחץ הנפשי בו …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

SHOP NOW
close-link
//set menu items with childrens to be clickable