Array
(
  [_edit_last] => Array
    (
      [0] => 1
    )

  [slide_template] => Array
    (
      [0] => default
    )

  [post_views_count] => Array
    (
      [0] => 2294
    )

  [_yoast_wpseo_focuskw] => Array
    (
      [0] => תחזית שבועית 22.6.2014-28.6.2014
    )

  [_yoast_wpseo_metadesc] => Array
    (
      [0] => תחזית שבועית 22.6.2014-28.6.2014 - מזל אהרוני
    )

  [_yoast_wpseo_linkdex] => Array
    (
      [0] => 83
    )

  [tie_views] => Array
    (
      [0] => 343
    )

  [rank_math_description] => Array
    (
      [0] => תחזית שבועית 22.6.2014-28.6.2014 - מזל אהרוני
    )

  [rank_math_focus_keyword] => Array
    (
      [0] => תחזית שבועית 22.6.2014-28.6.2014
    )

  [rank_math_robots] => Array
    (
      [0] => a:1:{i:0;s:0:"";}
    )

)
טלה השבוע בולטת במיוחד היכולת האינטואיטיבית שלכם, סמכו על החושים הבריאים שלכם בתחומים המבקשים החלטות מיידיות בבית או בעבודה, אל חשש ההחלטות שתתקבלנה תהיינה מוצלחות. בעבודה, אתם קולטים אנשים בזכות החוש השישי שלכם, הטיפ השבועי - נצלו יכולת זאת גם בקשרים הרומנטיים העתידיים.

תחזית שבועית 22.6.2014-28.6.2014

שתפו

טלה
השבוע בולטת במיוחד היכולת האינטואיטיבית שלכם, סמכו על החושים הבריאים שלכם בתחומים המבקשים החלטות מיידיות בבית או בעבודה, אל חשש ההחלטות שתתקבלנה תהיינה מוצלחות. בעבודה, אתם קולטים אנשים בזכות החוש השישי שלכם, הטיפ השבועי – נצלו יכולת זאת גם בקשרים הרומנטיים העתידיים.

שור
השבוע מצב הרוח קרבי, אתם נסערים לפעמים ללא סיבה ברורה הנראית לעין, לכן יכולת השיפוט שלכם בראיית החיים יכולה להיות שגויה. אל תמהרו להסיק מסקנות לגבי טיב היחסים שלכם עם חבריכם ולשפוט את התנהגותם ויחסם אליכם, הטיפ השבועי – כגודל הציפיות כן גודל האכזבות, התנהגו עפ”י הכלל הידוע, “אם אין אני לי, מי לי?” סמכו פחות על האחרים.

תאומים
השבוע  רצוי להתפנות סוף סוף לכל אותם סידורים קטנים ומעצבנים שדחיתם בחודשיים האחרונים: בדיקת חשבונות הבנק שנזנחו, תיקון התריס שנפל, זיפות הגג, בדיקות לרכב, בדיקות רפואיות, ועוד ועוד לא חסר….  הטיפ השבועי – בלעו את הגלולה המרה וצאו לדרך, אף אחד לא יעשה זאת במקומכם.  זה השבוע לטפל בכל הדברים שטרם הספקתם.

סרטן
השבוע הרגש גואה ועולה על גדותיו, ועימו רמת הציפיות מבן/בת הזוג,  המעורבות הרגשית הגבוהה עלולה לגרום לאיבוד פרופורציות התנהגותיות ומחשבתיות. הטיפ השבועי – חשוב לראות את כל התמונה לפני שמגיעים למסקנות ופועלים על פיהן. הזדמנויות להתחלה חדשה של עבודה יוצעו לכם. בשורה משמחת הקשורה לאחד הילדים תמלא את לבכם גאווה ורוממות רוח.

אריה
השבוע אתם עלולים לנהוג בחוסר סבלנות, באימפולסיביות, בהתפרצויות ובכעס. תחושות אלו עלולות להקהות את הערנות ואת החיוניות שלכם. הטיפ השבועי – שימו לב, עליכם למתן התנהגותכם זו העלולה לפגום בזוגיות שלכם ובקידומכם הצפוי בעבודה. מבחינה כלכלית המצב שפיר, תוכנית השקעה נושאת תשואות נאות.

בתולה
מישהו מעברכם ינסה לחדש עמכם את הקשר, אם אינכם מעוניינים בכך, הבהירו את דעתכם באופן חד משמעי, אל תשחקו “באש” ואל תשדרו דואליות. היו ישירים וכנים על אף אי הנעימות הכרוכה בכך. היזהרו מהוצאות שמעבר ליכולות שלכם, אינכם צריכים להוכיח דבר לאף אחד. הטיפ השבועי – השתדלו תמיד לומר את האמת גם אם היא לא נעימה לשומע.

מאזנים
השבוע צפויה הצלחה לכל הלומדים. אולם אל תיתפסו לעודף אופטימיות ולשאננות, השקיעו את מיטבכם וראו ברכה בעמלכם. זמן טוב לחתום על חוזים ולטפל בנושאים משפטיים. ייתכן ותפגשו אנשים מעניינים, אנשים שהגיעו מרחוק או כאלה בעלי רקע שונה מאוד מכם. מפגשים מעניינים אלה ילמדו אתכם לראות את החיים באורח שונה.  הטיפ השבועי – היפתחו וזרמו.

עקרב
השבוע יתאפיין בחיזוק הזוגיות והנישואין, חופשה או טיול שיתרחשו בזמן הקרוב ירימו לכם את המורל, אתם נהנים ממפגשים וממחמאות רבות בתקופה זו. בעבודה יתכנו שינויים משמעותיים שיפעלו בסופו של דבר לטובתכם. יתכנו גם הוצאות על תקלה, קלקול או שיפוץ שיתבקש בבית. הטיפ השבועי – קחו את הדברים בקלות, כסף בא וכסף הולך, העיקר הבריאות!

קשת
שבוע טוב לקידום מקצועי ולפתיחת ערוצי ידע חדשים. יתכן שתידרשו במסגרת עבודתכם להשתלמויות בחו”ל, בשורה זו תשמח אתכם מאוד, מאידך תדרוש מכם החלטה מהירה באשר לזוגיות שלכם, לבעלי משפחות העניין ידרוש התארגנות מאומצת יותר, הטיפ השבועי – לכו על זה, ההשקעה כדאית והשכר יהיה בצידה.

גדי
השבוע תבלו את מרבית זמנכם בבית בסידורים ובהשלמת משימות שהוזנחו. עליכם גם לפתור בעיות הקשורות לאדמיניסטרציה ולרשויות. אמנם המחויבות שלכם לבית גבוהה, נסו למצוא משהו מרתק ומעניין לעצמכם. הטיפ השבועי – אל תוותרו על רצונות ועל חלומות אישים. זוגות נשואים יחשבו השבוע על הרחבת המשפחה.

דלי
השבוע תיתכן הצעת עבודה די מפתה, רצוי לבדוק בקפידה רבה את כל ההיבטים ואת ההשלכות הצפויים על הבית ועל הפרנסה. רצוי לא להיכנס להרפתקאות מסכנות. הטיפ השבועי – כדאי להתייעץ עם חברים ועם מביני דבר, אך לא לקבל החלטות חפוזות. בתחום הבינאישי היחסים בנסיקה.

דגים
נראה, כי השבוע הקרוב יביא עמו תובנות חדשות בקשר לזוגיות שלכם ובקשר לעתידכם. תחושו יותר נינוחים ופחות מבולבלים. מבחינה מקצועית. הטיפ השבועי – המשיכו להקשיב לאינטואיציות שלכם ולפעול בדרך אותה בחרתם. מבחינה כלכלית – רצוי לקמץ בהוצאות, החודשים הבאים יהיו די לחוצים.

תחזית שבועית 22.6.2014-28.6.2014

כתבה מעניינת:

הורוסקופ. עיבוד גרפי: Deposit Photos

תחזית אסטרולוגית לשבוע 10.4.2022-16.4.2022

שתפו מזל אהרוני, הבעלים של ‏מזל אהרוני – המרכז ללימודי אסטרו-נומרולוגיה של נפש וגוף האדם, מנטורית, מנחת …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *