Array
(
  [_edit_last] => Array
    (
      [0] => 1
    )

  [slide_template] => Array
    (
      [0] => default
    )

  [post_views_count] => Array
    (
      [0] => 2274
    )

  [_yoast_wpseo_focuskw] => Array
    (
      [0] => תחזית שבועית 29.6.2014-5.7.2014
    )

  [_yoast_wpseo_metadesc] => Array
    (
      [0] => תחזית שבועית 29.6.2014-5.7.2014 - מזל אהרוני, אסטרולוגית פורטל זהר הצפון כרמיאל
    )

  [_yoast_wpseo_linkdex] => Array
    (
      [0] => 80
    )

  [tie_views] => Array
    (
      [0] => 324
    )

  [rank_math_description] => Array
    (
      [0] => תחזית שבועית 29.6.2014-5.7.2014 - מזל אהרוני, אסטרולוגית פורטל זהר הצפון כרמיאל
    )

  [rank_math_focus_keyword] => Array
    (
      [0] => תחזית שבועית 29.6.2014-5.7.2014
    )

  [rank_math_robots] => Array
    (
      [0] => a:1:{i:0;s:0:"";}
    )

)

תחזית שבועית 29.6.2014-5.7.2014

שתפו
תחזית שבועית 29.6.2014-5.7.2014
טלה
השבוע רצוי להיות חכמים ולא צודקים בכל הקשור לענייני קריירה ועבודה. אם תגלו איפוק וסבלנות תיווצר תקשורת טובה יותר במקום העבודה, אתם שאפתניים וחפצים בקידום, אך לפעמים ההתפרצויות שלכם עומדות לכם לרועץ. היו קשובים לאחר, ואל תתעקשו על הדרך שלכם דווקא. זהו שבוע אינטנסיבי של פעילות. הטיפ השבועי – השתדלו לגלות איפוק ולא להיגרר לויכוחי סרק עם בני המשפחה שיותירו טעם מר.
שור
השבוע יש להיזהר מבזבוז יתר, אתם חיים באשליית “יש” כשלמעשה, כמעט כבר אין. לאחרונה הוצאותיכם היו גדולות מההכנסות, תנו דעתכם לכך, רצוי שתנהגו באיפוק בחודשים הקרובים. מבחינה חברתית, לאחר חודשי התבודדות מרצון, אתם בתסיסה, וזקוקים למפגשים חברתיים כאוויר לנשימה. הטיפ השבועי –רצוי לדבר עם הילדים בגובה העיניים ולא מעמדה סמכותית מדיי.
תאומים
אתם במלוא הקיטור והמרץ. שבוע פעלתני ודינמי במיוחד. נראה, כי השעיטה שלכם קדימה בעבודה עלולה להיות שתלטנית ודורסנית, נהגו בזהירות וברגישות בחבריכם ובמיוחד עם בן הזוג. אל תקבלו את אהבתו כמובנת מאליה, עזבו את המילים החכמות והתחילו לדבר מהלב. השבוע מצוין להתחלות רומנטיות חדשות. הטיפ השבועי – הזמינו את בן/בת הזוג לסוף שבוע במלון, שם נסו ללבן את העניינים.
סרטן
השבוע ידיכם תהיינה מלאות עבודה, סוף סוף אתם חוזרים לעצמכם בתחום האירוח והמפגשים החברתיים. אתם עשויים למצוא עצמכם מוקד עליה לרגל, כי אתם משדרים נדיבות ורצון לנתינה. הפילנתרופיות שבה אליכם לאחר חודשי רטינה ואי שביעות רצון כללית. גם צפוי שבוע טוב בנוגע ליחסים ולאהבה. הטיפ השבועי – רצוי לא להשתולל מדי בבילויים מחוץ לבית ובעיקר לא להרבות בשתייה חריפה.
אריה
זהירות! השבוע הפתיל שלכם קצר, אתם עלולים להסתכסך עם כל מי שנקרה בדרככם. החום והלחות אינם מטיבים עם מזגכם הסוער. גלו איפוק ביחסיכם עם מעבידכם, יתכן כי במהלך החודשים הקרובים תעזבו את מקום העבודה הנוכחי לטובת הצעה מפתה אחרת, אף על פי כן רצוי לא לשרוף את כל הגשרים. הטיפ השבועי – רצוי לנהל שיחה רצינית עם המעביד בדבר העלאה במשכורת או קידום מקצועי.
בתולה
השבוע נראה, כי כל העולם יושב לכם על הכתפיים. העומס עליכם רב, מטלות הבית והעבודה מטביעות אתכם. עליכם ללמוד לפתוח את סגור לבכם ולשתף אחרים במצוקותיכם.  אתם זקוקים לחופש ולמרחב אישי כעת יותר מתמיד. גם בזוגיות קיימת תחושת עומס. הטיפ השבועי –אל תתעקשו לבצע הכל לבד, אם יש צורך בבעל מקצוע כלשהו, אל תסתבכו, הזמינוהו.
מאזנים
אתם ביקורתיים מדי כלפי עצמכם וכלפי האחרים בבית ובעבודה, הרפו מעט, ההתנהלות שלכם טובה, אך למרבה הצער, השיפוטיות שלכם קשה. אל תמהרו לשפוט אחרים, הגיע הזמן להבין שאין מושלמות בשום תחום, השאיפה לכך היא טובה, היא אומנם מאפשרת מצוינות, אך לפעמים היא גם ממררת את החיים, רצוי שתיקחו את החיים יותר בקלילות. הטיפ השבועי – אל תהיו פזיזים ונמהרים, ספרו עד עשר ותרגעו.
עקרב
השבוע רצוי לשמור על פרופיל נמוך ולהימנע מדרמות מיותרות, עליכם ללמוד לראות את המציאות כפי שהיא ולנהוג בפרופורציות. הפנויים יכירו בני זוג רציניים לעתיד משותף, אל תהיו פזיזים ושיפוטיים מדי, אתם עלולים לפספס את אהבת חייכם. עליכם גם לנהוג במשנה זהירות בכל הקשור להוצאות כספיות. המצב אינו מזהיר, כידוע. הטיפ השבועי – מומלץ לשמור יותר על הבריאות ולערוך בדיקות תקופתיות.
קשת
שבוע המתאפיין בחוסר שקט ובמתח מורט עצבים בגלל משחקי אגו בעבודה ובעיקר במערכת היחסים הבינאישית. נסו לוותר על הצורך להיות צודקים בכל מחיר, ולראות גם את הצד השני. צפוי לכם קידום משמעותי, אך תובעני בתחום הקריירה, שיבלע את כל כולכם, יהא עליכם ללמוד לחלק את זמנכם בין העבודה, הבית והחברים כדי לא לאבד את העשתונות. הטיפ השבועי –חישבו היטב על ההשלכות לפני עזיבתכם את מקום העבודה הנוכחי.
גדי
השבוע יתכנו עימותים על רקע רומנטי, אתם סקפטיים לגבי הקשר הנוכחי (בעיקר, הרווקים שבכם) אל תחשדו בכשרים, נסו לרדת לשורשם של דברים לפני שאתם “חותכים”. בעבודה ניכרים הישגים משמעותיים, המשיכו כך ובקרוב יגיע הקידום. רצוי לגלות יתר סבלנות ואוזן קשבת לגחמותיהם של ילדיכם, הקדישו להם יותר שעות איכות. הטיפ השבועי –השתדלו למתן את תחושת הרכושנות כלפי בן/בת הזוג ובכלל זה כלפי הילדים.
דלי
אתם זקוקים למנוחה, בעיקר לרגיעה, אתם חשים חוסר חמור באנרגיות נפשיות ופיזיות. אין זה הזמן לקבל החלטות או לערוך שינויים בשום תחום, שמרו על פרופיל נמוך עד שתתאוששו. רצוי לצאת לנופש לבד או בזוג. צפויים שינויים רבים במסגרת העבודה ואולי גם מעבר דירה. הטיפ השבועי – רצוי לא לזנוח את המשפחה ואת החברים ולנסות למזג בין הקריירה לבין החיים הפרטיים.
דגים
שבוע רומנטי לבני מזל דגים, תהיו מחוזרים ומאוהבים מאוד באהבה. היזהרו מנהיגה לא זהירה בכבישים. זוהי תקופה של תקשורת טובה עם הסובבים, וצפויים שינוים משמעותיים בחייכם במהלך החודשים הקרובים, כמו נישואין, מעבר דירה, אפילו נסיעות לחו”ל לפרק זמן ממושך לצורך עבודה.  הטיפ השבועי – קחו את בן/בת הזוג למסעדה מפוארת או פנקו אותו, מגיע לו לאחר תקופת הזנחה.
תחזית שבועית 29.6.2014-5.7.2014

 

כתבה מעניינת:

הורוסקופ. עיבוד גרפי: Deposit Photos

תחזית אסטרולוגית לשבוע 10.4.2022-16.4.2022

שתפו מזל אהרוני, הבעלים של ‏מזל אהרוני – המרכז ללימודי אסטרו-נומרולוגיה של נפש וגוף האדם, מנטורית, מנחת …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *